Nierówna praca, strzelanie z wydechu

Awatar użytkownika
Blejdzik
Picciotto
Bike: RST Mille Futura
Kontakt:

Nierówna praca, strzelanie z wydechu

Post autor: Blejdzik » 25 kwie 2013, 09:50

Żeby nudno nie było mam problem do rozwiązania :mrgreen:
Po myciu włoszka zaczęła mi szaleć-nierówne i za wysokie obroty, brak mocy, strzelanie z wydechu. Po przepatrzeniu okazało się, że przewody od podciśnienia były sparciałe i przy myciu jeden po prostu się rozpadł ;) Przewody wymienione, świece też-niby wszystko ok, ale nie do końca ;) Dzisiaj rano odpalałem i Apka zaczęła prychać i strzelać. Po rozgrzaniu jest w miarę ok, ale obroty minimalnie falują. Nie wywala żadnych błędów. TPS był odkręcany, ale nie wydaje mi się, że to to.

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Bike: SL1000RSV Factory Project
Kontakt:

Re: Nierówna praca, strzelanie z wydechu

Post autor: Whiplash » 25 kwie 2013, 13:32

mozliwe ze kable wysokiego napiecia, sprawdz tez wtyczki przydaloby sie wszystkie kontaktem 60+ przeczyscic.

a pozatym regulacje pewnie by sie przydalo zrobic jak nie robiles

Awatar użytkownika
Blejdzik
Picciotto
Kontakt:

Post autor: Blejdzik » 25 kwie 2013, 15:27

Whiplash pisze:mozliwe ze kable wysokiego napiecia, sprawdz tez wtyczki przydaloby sie wszystkie kontaktem 60+ przeczyscic.

Kable przepatrzone, wyglądają ok. Z ciekawości-skad dorwać kable WN? Przepatrzyłem wszystko, łącznie z fiszkami (w najgorszym przypadku by zostawało ASO) i no cholery nie mogę znaleźć :? Pewnie na starość bielmo na oczach już mam :mrgreen:

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Kontakt:

Post autor: Whiplash » 25 kwie 2013, 15:32

Blejdzik pisze:
Whiplash pisze:mozliwe ze kable wysokiego napiecia, sprawdz tez wtyczki przydaloby sie wszystkie kontaktem 60+ przeczyscic.

Kable przepatrzone, wyglądają ok. Z ciekawości-skad dorwać kable WN? Przepatrzyłem wszystko, łącznie z fiszkami (w najgorszym przypadku by zostawało ASO) i no cholery nie mogę znaleźć :? Pewnie na starość bielmo na oczach już mam :mrgreen:
sa wykrecane zarowno z cewek jak i fajek chyba tez wiec kupujesz na metry np w larssonie

Awatar użytkownika
Blejdzik
Picciotto
Kontakt:

Post autor: Blejdzik » 26 kwie 2013, 09:51

Ciekawostka-po przełączeniu w tryb diagnostyczny pokazuje "1", zatem TPS jest przestawiony. Jednakże próba przestawienia nie zmienia w żaden sposób wskazań-cały czas jest "1". Czyżby TPS padł?

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Kontakt:

Post autor: Whiplash » 26 kwie 2013, 14:53

Blejdzik pisze:Ciekawostka-po przełączeniu w tryb diagnostyczny pokazuje "1", zatem TPS jest przestawiony. Jednakże próba przestawienia nie zmienia w żaden sposób wskazań-cały czas jest "1". Czyżby TPS padł?
podjedz do chlopakow z HMK Motocykle to ci to zrobia, sam sie tam serwisuje

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Futura RST”