Pierwsze spotkanie Aprilia Club - 2010

Górale i Ślązacy
enZo

Re: Pierwsze spotkanie Aprilia Club - 2010

Post autor: enZo » 09 sty 2010, 11:29

Mazzi pisze:
enZo pisze:... i jak ktoś podejdzie i za napis POLAND czy CLUB dotknie mnie palcem to użyje wszelkich dostępnych metod i środków w danej chwili żeby to była ostatnia czynność jaką wykona zanim zostanie kaleką 8-) ;) :mrgreen:
..tylko PO CO ? :mrgreen: W tym logo masz nazwę i logotyp Aprilia, jest Bra....s, jest adres forum, logo na pewno rozpoznawalne...po co Klub Polska skoro jak widać innych to drażni ? Dla mnie to też jest głupota , ale co zrobić, takie niepisane prawo. Na co dzień raczej nic się nie dzieje, gorzej na zlotach, a tam Klub pójdzie za Klubem chociaż byłoby nas dwustu... Mnie jakoś nie bawią już takie rzeczy bo to tak jak z pseudokibicami...zawsze można dostać po twarzy...a ja ojciec dwójki dzieci jestem :lol: i już nie wypada się lać o takie bzdury ;) , ale róbta co chceta :mrgreen:
Nie będziemy zmieniać nazwy tylko dlatego że "kogoś to drażni", nasza nazwa, nasza sprawa, a że ktoś ma z tym problem to ma chyba probelm ze sobą :D

Na zloty organizowane przez kluby zrzeszone pod kongresem nie jeździj, po co dajesz im zarabiać dla głupiej blachy, i 2 dni picia pod namiotem ? Tylko zawsze pierdolą żę na tym nie zarabiają a głównie po to organizują zlot - ja nie przykładam do tej szopy palca. Lepiej za te pieniądze, stracony czas i weekend pojechać na fany wypad z małą grupą, zwiedzić coś, powinklować czy pojechać na tor do lublina na 2 dni, wychodzi podona kasa a spędzony masz czas na jeżdzeniu z grupą przyjaciół w fajnym miejscach a nie siedzeniu i piciu piwa, pierdoleniu farmazon i męczeniu moto w paradzie :D Ja już dawno z tego wyrosłem, moto mam po to żeby nim jeździć a nie stać i paradować z frędzlami z milionem głupich naszywek na plecach co przyszło z za wielkiej wody a Polacy jak małpy naśladują dorabiając do tego religię. :lol:

enZo

Post autor: enZo » 09 sty 2010, 11:32

oskar pisze:
Oskar pisze: Ja wolę identyfikować się z czymś bardziej wymownym, typu: Maniax, Obsession, Freaks, etc. To w końcu włoska marka wywołująca emocje!!!
Oskar pisze: Właśnie to mam na myśli - marka Aprilia wcale nie jest uniwersalna, potoczna, ogólnie przyjmowana! Motocykle Aprilii wcale nie są spokojne! :twisted: Przecież zawsze budzą kontrowersje. Wystarczy wejść na ogólnopolskie forum, to Cię zbesztają, że jeździsz włoszką, bo się psują, głośno chodzą, i takie tam bzdury.
Chłopaki, spokojne to mogą być Hundy, nie V-ki rotaxa we włoskich sukniach!
DLATEGO POWTARZAM PO RAZ KOLEJNY: po co "klub polska"? Nie lepiej np. jakiś "maniax"??? :lol:

Maniax już jest, Obsesion też, a dlaczego Polska - bo jesteśmy polakami, klub jest w polsce i żadna siła nie zabroni mi używać nazwy własnego kraju w którym płacę podatki na jakiejś naszywce czy kamizelce.

oskar

Post autor: oskar » 09 sty 2010, 11:37

enZo pisze:
oskar pisze:
Oskar pisze: Ja wolę identyfikować się z czymś bardziej wymownym, typu: Maniax, Obsession, Freaks, etc. To w końcu włoska marka wywołująca emocje!!!
Oskar pisze: Właśnie to mam na myśli - marka Aprilia wcale nie jest uniwersalna, potoczna, ogólnie przyjmowana! Motocykle Aprilii wcale nie są spokojne! :twisted: Przecież zawsze budzą kontrowersje. Wystarczy wejść na ogólnopolskie forum, to Cię zbesztają, że jeździsz włoszką, bo się psują, głośno chodzą, i takie tam bzdury.
Chłopaki, spokojne to mogą być Hundy, nie V-ki rotaxa we włoskich sukniach!
DLATEGO POWTARZAM PO RAZ KOLEJNY: po co "klub polska"? Nie lepiej np. jakiś "maniax"??? :lol:

Maniax już jest, Obsesion też, a dlaczego Polska - bo jesteśmy polakami, klub jest w polsce i żadna siła nie zabroni mi używać nazwy własnego kraju w którym płacę podatki na jakiejś naszywce czy kamizelce.
Nie "polska" miałem na myśli, tylko hasło "klub". Czyli np. aprilia maniax polska, czy jakoś tak.
Ale tak jak napisałem wcześniej, "tradycyjnie" też może być.
pzdr

Awatar użytkownika
Luca
Don Administratore
Bike: Tuono 1000 R , CBRF600S
Kontakt:

Post autor: Luca » 09 sty 2010, 12:15

Racja - mości Panowie, aklamacja. W poniedziałek będę dalej męczył z Wami ten temat. W przyszłym tygodniu 1 spotkanie klubowe, wiec w realu będzie można omówić kwestie logo, podyskutować nawet potańczyć. Zapraszam wszystkich. Ustalimy już finalnie kiedy i o której. Szanując Wasze zdanie, nie chcę niczego nikomu narzucać to ma być logo naszego "gangu-bandy-grpy-trupy" czt. klubu, wiec musi nam wszystkim mniej więcej pasować. Tu zaznaczam mniej więcej bo wiadome jest że całej ekipie nie dogodzi, mi już to obojętne jakie będzie ;) tylko ma być ładne zgrabne i powabne. Do sezonu jeszcze daleko (Boże pomóż. )

Awatar użytkownika
TUOniak
Capo crimine
Bike: Speed Triple 955i customizing
Kontakt:

Post autor: TUOniak » 09 sty 2010, 12:21

enZo pisze:Na zloty organizowane przez kluby zrzeszone pod kongresem nie jeździj, po co dajesz im zarabiać dla głupiej blachy, i 2 dni picia pod namiotem ? Tylko zawsze pierdolą żę na tym nie zarabiają a głównie po to organizują zlot - ja nie przykładam do tej szopy palca. Lepiej za te pieniądze, stracony czas i weekend pojechać na fany wypad z małą grupą, zwiedzić coś, powinklować czy pojechać na tor do lublina na 2 dni, wychodzi podona kasa a spędzony masz czas na jeżdzeniu z grupą przyjaciół w fajnym miejscach a nie siedzeniu i piciu piwa, pierdoleniu farmazon i męczeniu moto w paradzie :D Ja już dawno z tego wyrosłem, moto mam po to żeby nim jeździć a nie stać i paradować z frędzlami z milionem głupich naszywek na plecach co przyszło z za wielkiej wody a Polacy jak małpy naśladują dorabiając do tego religię. :lol:

Amen! :twisted:
Przy pierwszej paradzie sprzedaję moto i zabieram się za filatelistykę - mniejszy obciach!
"..you can play it safe, or play it cool!"
http://www.bikepics.com/members/ernestoo/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/user/FREDALIEN/videos" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazzi
Sgarrista
Bike: był
Kontakt:

Post autor: Mazzi » 09 sty 2010, 12:57

Fajnie , może wogóle na żadne rozpoczęcia sezonu itp ? :lol: Mam trochę inne spojrzenie na zloty ;) .... lubię jeździć (Lesko, Zdynia,Pińczów,Tarnów) ponieważ spotykam się tam ze znajomymi z innych rejonów Polski, a nawet za granicy. Może to śmieszne, ale dla mnie jest to również okazja do pojeżdżenia i pogadania ze swoimi znajomymi z którymi trzymam razem moto w garażu- bo na co dzień nie mamy na to czasu. Nie jeżdżę (zazwyczaj) w paradach, nie potrzebuję blachy ,nie noszę frędzelków ani plakietek, a to że napiję się piwa ? Jak pojedziesz na kilka dni ze swoją ekipą to nie pijesz piwa ? Lubię np. jeździć do Leska w Bieszczady bo trasa fajna ponad 200km, na miejscu pętla bieszczadzka, winkielki. Zazwyczaj jadę w trzy ,cztery moto, aby się nie męczyć ;) Nie rozumiem dla czego miałbym tego nie robić ? Już się nie odzywam :mrgreen:
To spotkanie to w poniedziałek ?

enZo

Post autor: enZo » 09 sty 2010, 13:26

Mazzi pisze:Fajnie , może wogóle na żadne rozpoczęcia sezonu itp ? :lol: Mam trochę inne spojrzenie na zloty ;) .... lubię jeździć (Lesko, Zdynia,Pińczów,Tarnów) ponieważ spotykam się tam ze znajomymi z innych rejonów Polski, a nawet za granicy. Może to śmieszne, ale dla mnie jest to również okazja do pojeżdżenia i pogadania ze swoimi znajomymi z którymi trzymam razem moto w garażu- bo na co dzień nie mamy na to czasu. Nie jeżdżę (zazwyczaj) w paradach, nie potrzebuję blachy ,nie noszę frędzelków ani plakietek, a to że napiję się piwa ? Jak pojedziesz na kilka dni ze swoją ekipą to nie pijesz piwa ? Lubię np. jeździć do Leska w Bieszczady bo trasa fajna ponad 200km, na miejscu pętla bieszczadzka, winkielki. Zazwyczaj jadę w trzy ,cztery moto, aby się nie męczyć ;) Nie rozumiem dla czego miałbym tego nie robić ? Już się nie odzywam :mrgreen:
To spotkanie to w poniedziałek ?

Mazzi jak najbardziej masz to robić, jak piszesz kilka moto, Bieszczady itp. napić piwa wieczorem też się można przecież jest dla ludzi, zlot ogólny typu otwarcie w Czestochowie itp. nikt Ci nic nie zrobi za naszywkę. Chodzi mi o zloty właśnie typu Lesko gdzie organiuzją go kluby typu Pirates Of Rouds, wjazd 65 zł i 3 dni picia pod namiotem. Oczywiście kto chce to jedzie na pętlę ale czy nie można wynająć domków w lepszym miejscu niż Lesko zgrupą znajomych i nie płacić 65 zł i zrobić pętlę i jeszcze wiele innych atrakcji bieszczad ? Wydaje mi się że można :) a nie trzeba przy okazji "wspierać" samozwańczego kongresu i "prawdziwych" klubów z kamizelkami i frędzlami :lol:

Pozdro

Awatar użytkownika
Luca
Don Administratore
Bike: Tuono 1000 R , CBRF600S
Kontakt:

Post autor: Luca » 09 sty 2010, 13:36

Racja racja , jedyna blacha jaka jest czasami potrzebna to ta z tylu ;). Ja już od 2 lat uważam że każdy ortodoksalny przejaw traktowania motocykli i tego środowiska jest zgubny (no chyba że zapina się na zlewozmywakach i innych armaturach). Motocykl to wolność i swoboda oraz przyjemność z jazdy, posiadania, czerpania z tego tytułu przyjemności. No. I tu pewnie zostanę zlinczowany przez jakieś MC, będą minie ciągnąć za jakimś Virago przez kraj za nogi.
A spotkanie ?! Już kontaktowałem się z chłopakami z salonu i zapraszają nas w piątek myślę o godzinie 17-18 ul. Łużycka 42 w Krakowie. Będzie jeszcze potwierdzenie w poniedziałek. Już można rozpuścić wici, pożegnać się z dziećmi, spakować plecaki ;) piękna nigdy za dużo.

enZo

Post autor: enZo » 09 sty 2010, 13:40

admin pisze:Obrazek
Wracając do spraw logo, moim zdaniem to jest OK, zawiera wszytko co ma zawierać logo marki czy klubu - wzorowane na naklejce Aprilia WRC, zawiera agresywnego lwa znak rozpoznawczy Api, napis z czerwonym tłem również występujący na każdym moto, ciekawe połączenie flag włoskich i Polskiej więc graficznie jeśli dalej uważanie że jest dla emerytów to może tło za lwem zmienić na żółte ? Lew będzie bardziej widoczny i będzie bardziej jaskrawe i oczojebne jeśli o to wam chodzi ? :)

Co do Club Poland do dla mnie sprawa jest jasna i nie powinniśmy wogóle zwracać uwagi najekiś kongres czy przebierańców w kamizelkach :twisted: :mrgreen:

Ewentualnie możemy dodać: Aprilia Obsesion Club - Poland, Aprilia Maniax Club - Poland, Aprilia Medness Club - Poland, Aprilia Fury Club - Poland lub coś podobnego z pasją, obsesją, manią, zamiłowaniem itd.

Co wy na to ?

enZo

Post autor: enZo » 09 sty 2010, 13:42

admin pisze:Racja racja , jedyna blacha jaka jest czasami potrzebna to ta z tylu ;). Ja już od 2 lat uważam że każdy ortodoksalny przejaw traktowania motocykli i tego środowiska jest zgubny (no chyba że zapina się na zlewozmywakach i innych armaturach). Motocykl to wolność i swoboda oraz przyjemność z jazdy, posiadania, czerpania z tego tytułu przyjemności. No. I tu pewnie zostanę zlinczowany przez jakieś MC, będą minie ciągnąć za jakimś Virago przez kraj za nogi.
A spotkanie ?! Już kontaktowałem się z chłopakami z salonu i zapraszają nas w piątek myślę o godzinie 17-18 Bra....s ul. Łużycka 42 w Krakowie. Będzie jeszcze potwierdzenie w poniedziałek. Już można rozpuścić wici, pożegnać się z dziećmi, spakować plecaki ;) piękna nigdy za dużo.
No i gra, je jestem na 95 % ;)

Zablokowany
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Klub Aprilia Polska Małopolska i okolice”