Pierwsze spotkanie Aprilia Club - 2010

Górale i Ślązacy
enZo

Pierwsze spotkanie Aprilia Club - 2010

Post autor: enZo » 02 sty 2010, 16:31

Witam, przyszło mi do głowy skoro już chcemy być klubem zrzeszającym miłośników danej marki motocykli to może zrobić by coś takiego jak cykliczne spotkanie ?

Tyle że chodzi mi po głowie trochę inna idea - mianowicie ja to widzę tak żeby raz do roku w miesiącu jakimś ciepłym typu maj czy czerwiec (raczej nie lipiec i sierpień bo sezon urlopowy i każdy może sobie coś tam zaplanować w różnym terminie z rodzinką, znajomymi itp.) spotkać się w jakimś miejscu w Polsce np. na 2 dni weekendowe (przyjazd w piątek wyjazd w niedziele) tylko że z tą różnicą że za każdym razem było by to inne miejsce w Polsce tak aby np. po kilku latach mieć zliczone większość ciekawych zakątków Polski oraz wiadomo różni ludzie są z różnych stron i raz ktoś będzie miał 100 km a innym razem 600 km do przejechania na spotkanie.

Co już na samym spotkaniu - jak już zdecydujemy gdzie się spotykamy to zwiedzmy okolicę w jeden dzień na moto, korzystam z lokalnych atrakcji, poznajemy okolicę itp. typowo motocyklowo wypoczynkowa turystyka. Nie chciał bym żeby to miało charakter typu że wpadamy w piątek wieczorem a w sobotę rano każdy zajebany i na pytanie "to co jedziemy gdzieś ? odpowiedź - pojebało Cie :)" - żeby to nie wyglądało jak spotkanie grubasów na moto pewnej marki z frędzlami przy kierownicy gdzie tylko się żłopie a w niedziele wraca na kacu do domu :D

Idea eventu - "Poznajemy Polskę na motocyklach Aprilia" :) Oczywiście wieczorkiem jakieś ognisko i piwko do zrobienia jak najbardziej ale w granicach rozsądku tak aby w niedzielę zrobić jeszcze jakąś wspólną traskę czy skorzystać z miejscowych atrakcji.

Miejsce - chciałbym abyśmy wspólnie wrzucali propozycję i później głosowali na konkretny wybór. Oczywiście podanie lokalizacji żeby było uzasadnione koszty, miejscowe atrakcje, przewidziana trasa itd. itp. np. jako propozycja Bieszczady, przejazd dużą pętlą bieszczadzką, zwiedzanie Soliny, lot szybowcem lub paralotnią, nocleg w Mucznym koło Ustrzyk Górnych za tyle i tyle za noc/sosobę, wejście na Tarnicę itd. itp.

Co wy na taką idę Klubowych corocznych spotkań ?? Myślę że za jakiś czas można było by to połączyć z wyjazdami zagranicznymi np. alpy szwajcarskie czy dolomity włoskie ?

Pozdro

oskar

Re: Pierwsze spotkanie Aprilia Club - 2010

Post autor: oskar » 02 sty 2010, 16:42

EnZo, bardzo zacna idea! Jestem 3x na TAK!
Myślę, że na pierwszy raz propozycja Bieszczad jest jak najbardziej do przyjęcia, a ponieważ ja mam chyba najdalej, to następne spotkanie zrobimy w opolskim w pobliżu granicy do Czech - gdzie jest wiele pięknych, dobrze wyprofilowanych winkli :D

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Bike: SL1000RSV Factory Project
Kontakt:

Post autor: Whiplash » 02 sty 2010, 16:43

jestem jak najbardziej za, i za Bieszczadami tez, wroca wspomnienia z tych wakacji gdzie to lecialo sie po winkalach z torba na baku pelna piwa :D

enZo

Post autor: enZo » 02 sty 2010, 22:28

oskar pisze:EnZo, bardzo zacna idea! Jestem 3x na TAK!
Myślę, że na pierwszy raz propozycja Bieszczad jest jak najbardziej do przyjęcia, a ponieważ ja mam chyba najdalej, to następne spotkanie zrobimy w opolskim w pobliżu granicy do Czech - gdzie jest wiele pięknych, dobrze wyprofilowanych winkli :D
Hehe no i gra muzyka :) to ja siadam na dokładnym zaplanowaniem atrakcji i tras przejazdu na Bieszczady 2010 :D Co do terminu to trzeba wstępnie coś rzucić okiem na kalendarz i coś ustalić wstępnie ale jeszcze jest dużo czasu więc luz :)

Bieszczady będzie winkolowanie na całego, dwie trasy rajdów górskich koło Cisnej i oczywiście zrobimy Załuż koło Sanoka :)

Mały przedsmak tego co tam jest :
http://picasaweb.google.pl/motoenzo/ZaUz04042009#

Spróbuję zorganizować jakąś miejscówkę w stylu PRL-u żeby poczuć klimat minionej epoki :D

Pozdro

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Bike: SL1000RSV Factory Project
Kontakt:

Post autor: Whiplash » 02 sty 2010, 23:20

enZo pisze:
Bieszczady będzie winkolowanie na całego, dwie trasy rajdów górskich koło Cisnej i oczywiście zrobimy Załuż koło Sanoka :)

Mały przedsmak tego co tam jest :
http://picasaweb.google.pl/motoenzo/ZaUz04042009#

Pozdro
fuck nastepny wydatek, bede musial nowe slidery kupic :mrgreen:

Awatar użytkownika
TUOniak
Capo crimine
Bike: Speed Triple 955i customizing
Kontakt:

Post autor: TUOniak » 03 sty 2010, 21:29

No piękny pomysł! Jestem za!

A może by tak wyprodukować jakieś logo dla klubu - mogę tanio koszulki załatwić 8-)
"..you can play it safe, or play it cool!"
http://www.bikepics.com/members/ernestoo/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/user/FREDALIEN/videos" onclick="window.open(this.href);return false;

enZo

Post autor: enZo » 03 sty 2010, 21:58

Logo obiecali chłopaki z B....s :) jak będzie to pomyślimy o koszulkach :)

kondraxk
Vinkiel Capo
Bike: RSV
Kontakt:

Post autor: kondraxk » 04 sty 2010, 11:49

Ja się nie wybiorę, do bieszczad mam daleko. Zresztą jak piszecie o inwestycji w slidery, to coś czuję że wspólna jazda skończyłaby się na pierwszym winklu, a potem już bym prowadził jednoosobowy drugi peleton w grupie. Ew. spotkalibyśmy się wieczorem przy ognichu, o ile bym zdążył. :D

Ale logo i koszulki, mocno chętnie. :twisted:

Awatar użytkownika
Luca
Don Administratore
Bike: Tuono 1000 R , CBRF600S
Kontakt:

Post autor: Luca » 04 sty 2010, 14:29

Logo się już montuje - dajcie jeszcze trochę czasu ja jeszcze sylwestra mam w głowie, koszulki to standard. Jak pojawi się logo będą i koszulki albo blachy i skórzane kamizelki z frędzlami dla wybranych, heheh. ;) to był Jołk oczywiście.

kondraxk
Vinkiel Capo
Bike: RSV
Kontakt:

Post autor: kondraxk » 04 sty 2010, 16:42

Będziemy mieli jakiś wybór logo z kilku opcji, czy szef zadecyduje i trzeba będzie decyzję zaakceptować? 8-)

Zablokowany
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Klub Aprilia Polska Małopolska i okolice”