[UWAGA STRUCEL NA ALLEGRO] Aprilia Shiver

Tutaj można zamieszczać info o motocyklach godnych Niepolecenia, o motocyklach z dziwną historią które zostały wystawione na sprzedaż.
mario151282
Picciotto
Bike: Aprilia Shiver
Kontakt:

[UWAGA STRUCEL NA ALLEGRO] Aprilia Shiver

Post autor: mario151282 » 23 paź 2011, 23:13

Panowie i panie,uwaga na Shiverkę (Link: http://allegro.pl/aprilia-shiver-750-ac ... 43782.html" onclick="window.open(this.href);return false;) straszny to strucel jest!!! Na dodatek przejechałem 600 km na darmo (Kraków - Białobrzegi) żeby tylko obejrzeć maszynę !! Prosiłem sprzedawcę żeby mi powiedział jeśli coś jest nie tak ale widać gość nie ma skrupułów...... Straciłem 450 zł!! Poniżej lista (po prostu klasyka):

1) Rama spawana i malowana złotym sprayem kupionym w Biedronce.
2) Tylny wahacz pęknięty co nie co, ale właściciel mówił, że się pospawa (przypominam, że to odlew aluminiowy wysokociśnieniowy)
3) Przednie lagi leją olejem jak większość polskich aut z miski olejowej;
4) Koleś nawet łańcuch na złoto przemalował przypadkiem... (przy malowaniu ramy)
5) Chłodnica lekko przestawiona na prawo, tak samo jak zbiornik paliwa;
6) Rok produkcji pod siedzeniem 2007, na allegro 2008, a gumy fabryczne... :2009
7) Kierownica ma profil jak w rowerach XC po kolizji z drzewem a ogranicznik skrętu prawie urwany; Stukanie w przednim zawieszeniu.
8) Nawet wydechów chłop nie raczył przykręcić (wyciągnąłbym je jedną ręką)
9) Klemy na akumulatorze przerdzewiały na wskroś;
10) Cena oczywiście zabójcza (18200zł) bo to super okazja: akrapovic z małym przebiegiem (z mnożnikiem tak z x3-5);
11) Uszkodzony czujnik sprzęgła.....nawet lewa manetka była uszkodzona - dziwne.....
12) Ktoś regulował amortyzator tylni za pomocą młotka i śrubokręta (rozbój w biały dzień)
13) Motocykl wygląda na co najmniej 30, 000 km (sprzedawca daje sobie rękę uciąć że jest nie więcej niż 12, 000 km) Jest bardzo porysowany i zmatowiony. Ten na zdjęciach wygląda pięknie (szkoda, że tylko na zdjęciach).
14) Właściciel na koniec oświadczył, że z czystym sumieniem sprzeda ten motocykl tak czy inaczej za swoją cenę... życzymy mu powodzenia.

Oprócz tego wiele innych usterek. Najgorsze jest to, że gość jest nieuczciwy i liczy na naiwniaka. Na szczęście już od roku ogłoszenie widnieje na allegro więc cieszy mnie czujność przyszłych użytkowników tego wspaniałego i pięknego motocykla
Boli mnie to, że nie da się ostrzec ludzi na allegro, bo nie mogę wystawić opinii dopóki nie kupię motocykla.... Jakieś pomysły? Liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów zakochanych we włoskich bike'ach.

MARIO

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Bike: SL1000RSV Factory Project
Kontakt:

Re: [UWAGA STRUCEL NA ALLEGRO] Aprilia Shiver

Post autor: Whiplash » 24 paź 2011, 07:10

zaluz aukcje na otomoto czt tam alegro ze zdieciami tego moto daj taka sama nazwe tylko dopisz UWAGA MINA!!! i opisz wszystko co jest nie tak, kidys jak szukalem z kumplem VTR SP tak zrobilismy po obejzeni jednego egzeplaza co zmienial tor lotu po 5 metrach

fate251
Appassionato
Bike: Shiver '09
Kontakt:

Post autor: fate251 » 24 paź 2011, 10:55

@mario widziałeś tego ? http://allegro.pl/show_item.php?item=1880484118" onclick="window.open(this.href);return false;
Wygląda zdrowo i zarejestrowany w PL, tylko masz jeszcze dalej :(

Rzeczywiście ten z Białobrzegów to żenada. Nie ma naklejek na zadupku i przednim błotniku. Jak szukałem shivera i się zapytałem sprzedawce co się z nimi stało to przestał mi odpowiadać na maile :). No i te zdjęcia mokrego moto były podejrzane, że gość chce ukryć stan lakieru.

Pozdrawiam

EDIT: a jednak mi coś w nim nie pasuje :D : górna półka jest czarna - nie znalazłem takiej wersji i nie ma uchwytów pasażera :(
MANIEK

mario151282
Picciotto
Bike: Aprilia Shiver
Kontakt:

Post autor: mario151282 » 24 paź 2011, 12:43

oglądałem tą maszynę z Chojnic i chyba za daleko jak dla mnie....muszę trochę ochłonąć.

gery73
Picciotto
Bike: RS
Kontakt:

Post autor: gery73 » 21 lis 2011, 21:48

Jak większoś motocykli w tym kraju - od handlarza nie kupie żeby skały srały.

shiv
Principiante
Bike: Shiver 750
Kontakt:

Post autor: shiv » 22 lis 2011, 11:21

nie kazdy to oszust. JA i jeden forumowicz kupilismy po shiverce. Nie wiem jak kolegi ale moja to istna doskonalosc. Polecam Sławomir Kuna (Motokuna.pl)
Mysle zwe warto jechac nawet z konca polski jak masz zamiar wydac 20tys ;) Ja jestem z Rzeszowa to mialem 15 km do niego :)

zuczek86
Giovane d’onore
Bike: SHIVER 750
Kontakt:

Post autor: zuczek86 » 23 lis 2011, 22:44

Witam,

Przyłączam się do opini Kolegi na temat Pana Kuny.
Kupiłem Shiverke w idealnym stanie z wydechami Mivee'a.
Piękny egzemplarz!!! Do niczego nie można się w niej przyczepić, nic tylko jeździć:)
Ja jechałem do Rzeszowa z Warszawy z przyczepką w ciemno :))) I się opłaciło, chodź miałem obawy!!

A co do tego z Białobrzegów to już dużo wcześniej założyłem temat o Shiverce z Białobrzegów!!!!
Też tam pojechałem i ją widziałem, przejechałem się i od razu wiedziałem, że to padło!!!
Do tego sprzedający nie chciał jechać ze mną do serwisu na komputer chociaż zapewniałem że ja poniose koszty.
Do tego po pewnym czasie przysłał mi fotki jakiegoś Shivera (którym niby był ten którego sprzedaje) przed naprawą.
Widać było że jest po ślizgu i to konkretnym, urwana dźwignia skrzyni biegów, zniszczone elementy kierownicy, do tego nie równa pozycja.
Zuczek
Aprilia Shiver 750 "Biała Perełka"

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Zminowane motocykjle”