Aprilia RSV 1000 Tuono

Tutaj można zamieszczać info o motocyklach godnych Niepolecenia, o motocyklach z dziwną historią które zostały wystawione na sprzedaż.
Kryhus
Picciotto
Bike: RSV 1000 '99
Kontakt:

Aprilia RSV 1000 Tuono

Post autor: Kryhus » 12 maja 2015, 19:26

Cześć jako że szukam sobie aprili mialem zaszczyt oglądać konkretnie 2 sprzęty wystawione nie daleko mnie. Znając polskie realia kupowania motocykli z drugiej ręki nie spodziewam się cudów. Ale chciałbym przytoczyć faktyczny stan motocykli które oglądałem, może sie akurat komuś przyda :D

NR. 1

http://allegro.pl/aprilia-rsv-1000-tuon ... 56559.html" onclick="window.open(this.href);return false;

przednia opona z 2008r. w tylnie zaraz wyjdzie płótno
sprzęgło na wykończeniu w mojej ocenie
wszystko co tam obklejone folia karbonowa nadaje sie do nowego oklejenia albo zerwania bo wszędzie ta folia odsstaje
brak końcówek kierownicy
wgnieciony wachacz ale to pewnie jak w każdej aprili...
z niewiadomych przyczyn nowy licznik z przebiegiem 1000km
łańcuch sporo już odchodził od zębatki
brak oleju w hamulcu tylnym domniemam ze pompka do wymiana i wbrew opinia właściciela nie sadze ze wystarczy wlać płyn
i jeszcze nie widoczny na zdjęciach pajączek na przedniej lamipie
do tego nie równo wytarte klocki z przodu, sadze że wystarczy rozebrać zaciski przesmarować i powinny hulać ale klocki do wymiany
Ciężko pracująca skrzynia biegów, i mało realne wbicie luzu za pierwszym podejściem
Z plusów motor pali jezdzi prosto i nie dymi.

NR. 2

http://olx.pl/oferta/aprilia-tuono-rsv- ... d5c122867a" onclick="window.open(this.href);return false;

Motocykl zadbany wszystkie rzeczy eksploatacyjne typu opony, klocki, łańcuch nadają się spokojnie do jazdy
Palił elegancko, skrzynia biegów w porządku, nie dymił, żadnych wycieków, piec suchutki raczej nie myty.
Podczas jazdy próbnej motocykl dosyć zdecydowanie ucieka w prawą stronę podczas puszczania kierownicy, jechał prosty tylko gdy połowa mojego ciała znalazła sie po lewej stornie motocykla i raczej mało realne było przechylenie motocykla w lewą stronę używając tylko balansu ciała. Działo sie tak nie zależnie od nawierzchni i kierunku wiatru
Po sprawdzeniu motocykl pozostawiał jeden ślad a tylne koło było ustawione równo względem wachacza a luzów na główce ramy nie było. Standardowo wgnieciony wachacz od strony tłumika lecz nie sadze aby to była przyczyna. Ciężko mi powiedzieć dlaczego motocykl ściągało na prawo, być może była to jakaś pierdoła lecz wolałem odpuścić. Sprzedający na moja opinie powiedział tylko: To dowiedzenia po czym się obrócił i poszedł sobie.

Awatar użytkownika
Azz
Vinkiel Capo
Bike: 2000.5 Mille R
Kontakt:

Re: Aprilia RSV 1000 Tuono

Post autor: Azz » 12 maja 2015, 20:20

Tak to już jest z moto z niewiadomego źródła, jak dasz dobre pieniądze mogę sprzedać swoją Apkę :) - na forum temat od A do Z ;) (RSV4 mnie już woła, chociaż T to bajka).
Ostatnio zmieniony 12 maja 2015, 20:27 przez Azz, łącznie zmieniany 1 raz.
Aprilia RSV Mille R '00 - customized ;d
BMW R 1200 GS Adventure '07 =d
"No risk no fun" ;d

Kryhus
Picciotto
Kontakt:

Post autor: Kryhus » 12 maja 2015, 20:25

Przeglądałem Twoją maszynę kosa niezła, chętnie bym ją podskoczył zobaczyć kiedy może byśmy się dogadali :D

Awatar użytkownika
Azz
Vinkiel Capo
Kontakt:

Post autor: Azz » 12 maja 2015, 20:28

Dzięki! Z Czewy jestes to wpadaj pogadać ;) w sobote nawet tam będę ale bez moto ;d
"No risk no fun" ;d

Kryhus
Picciotto
Kontakt:

Post autor: Kryhus » 12 maja 2015, 20:30

Z samej czewy nie jestem mieszkam tak pomiędzy lublińcem a czewa, w zeszłym roku często wpadałem z ekipa na plac street workoutu w lcu :D

Awatar użytkownika
Azz
Vinkiel Capo
Kontakt:

Post autor: Azz » 12 maja 2015, 20:34

Kryhus pisze:Z samej czewy nie jestem mieszkam tak pomiędzy lublińcem a czewa, w zeszłym roku często wpadałem z ekipa na plac street workoutu w lcu :D
No to jeszcze bliżej, ganiasz na RSV '99?

Edit: doczytałem, że sprzedałeś.
"No risk no fun" ;d

Kryhus
Picciotto
Kontakt:

Post autor: Kryhus » 12 maja 2015, 21:24

Możemy się spokojnie ustawić na sobotę późnym popołudniem.
http://www.fotosik.pl/u/kryhus/album/1775480" onclick="window.open(this.href);return false; taka maszynę miałem sprzedać musiałem bolało strasznie...
No a teraz poluję na tuono ze względu na wygodniejszą pozycje :D

Awatar użytkownika
Azz
Vinkiel Capo
Kontakt:

Post autor: Azz » 13 maja 2015, 20:19

Kryhus pisze:Możemy się spokojnie ustawić na sobotę późnym popołudniem.
http://www.fotosik.pl/u/kryhus/album/1775480" onclick="window.open(this.href);return false; taka maszynę miałem sprzedać musiałem bolało strasznie...
Malowanie jak z polifta :)? nice ;]
"No risk no fun" ;d

Kryhus
Picciotto
Kontakt:

Post autor: Kryhus » 14 maja 2015, 19:28

Azz pisze:
Kryhus pisze:Możemy się spokojnie ustawić na sobotę późnym popołudniem.
Malowanie jak z polifta :)? nice ;]

Malowanie raczej jedyne w swoim rodzaju, najbliżej mu do malowania aprili rs125 z 2004r :D

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Zminowane motocykjle”