moje 4-y koła

Czyli cztery koła - jednym słowem zdrada. Tu możesz stracić reputację ;) Foto galeryjka.
enZo

Re: moje 4-y koła

Post autor: enZo » 29 mar 2011, 19:59

Zacytuje tu hasło przewodnie największego zlotu H-D na świecie który co rok odbywa się w USA "Lepiej mieć żonę w burdelu, niż jeździć hondą" :P :mrgreen:

Awatar użytkownika
dyziu
Consigliere
Bike: Falco 2004
Kontakt:

Post autor: dyziu » 29 mar 2011, 20:02

enZo pisze:Zacytuje tu hasło przewodnie największego zlotu H-D na świecie który co rok odbywa się w USA "Lepiej mieć żonę w burdelu, niż jeździć hondą" :P :mrgreen:
:lol:
Kupa wloskiego zlomu :evil:

oskar

Post autor: oskar » 29 mar 2011, 21:25

enZo pisze:Zacytuje tu hasło przewodnie największego zlotu H-D na świecie który co rok odbywa się w USA "Lepiej mieć żonę w burdelu, niż jeździć hondą" :P :mrgreen:
Aleś dojeb...! :mrgreen:
Dobrze, że to tylko forum Aprilii, bo na ogólnym byłoby już wrzenie :mrgreen: :mrgreen:

enZo

Post autor: enZo » 29 mar 2011, 21:52

oskar pisze:
Aleś dojeb...! :mrgreen:
Dobrze, że to tylko forum Aprilii, bo na ogólnym byłoby już wrzenie :mrgreen: :mrgreen:
Hehe, tam się lepsze ciśnienia wywołuje poruszając temat "kamizelkowych klubów" :D

Dodam jeszcze że główną atrakcją tego zlotu jest powieszenie na linie dzwigu sportowej hondy, zalanie wysokooktanowym alkoholem, odpalenie, wkęcenia na maks i czekanie aż wybuchnie :mrgreen: i Jest feta !! pokemon płonie :mrgreen:

Awatar użytkownika
dyziu
Consigliere
Kontakt:

Post autor: dyziu » 29 mar 2011, 22:20

Enzo, mnie zastanawia skad Ty taki obeznany w zlotach HD jestes :lol:

;)

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Bike: SL1000RSV Factory Project
Kontakt:

Post autor: Whiplash » 29 mar 2011, 22:45

dyziu pisze:Enzo, mnie zastanawia skad Ty taki obeznany w zlotach HD jestes :lol:

;)
pewnie kupil HD:-)

Awatar użytkownika
dyziu
Consigliere
Kontakt:

Post autor: dyziu » 29 mar 2011, 22:52

Whiplash pisze: pewnie kupil HD:-)

Ciekawe czy dopasowal spodnie: http://www.google.co.uk/imgres?imgurl=h ... 80&bih=812" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol:

;)

markos
Consigliere
Bike: no fajny był...
Kontakt:

Post autor: markos » 30 mar 2011, 10:54

Jakos słabo uważałeś na tym zlocie HD, to leci troche inaczej: "Lepiej mieć siostrę w burdelu, niż brata na Hondzie" :mrgreen:
Cóż, jak piszesz, kupiłeś Accorda, to musisz z tym żyć ;)
Nooo, cięzko będzie ale jakoś dam radę, może zapiszę się na spotkania klubu AA (Anonimowych Accordowcow ;) ), może są jakies grupy wsparcia, a jak nie to wezmę Prozac i bedzie git :mrgreen:

enZo

Post autor: enZo » 30 mar 2011, 11:03

dyziu pisze:Enzo, mnie zastanawia skad Ty taki obeznany w zlotach HD jestes :lol:

;)

Bo w głębi duszy marzę aby mieć wielki piwny brzuch, hardkorowo rockową ryczącą 40 stę na tylnym siodełku no i oczywiście takie zajebiste spodnie :D Włoskie moto to tylko przykrywka :mrgreen:

Awatar użytkownika
dyziu
Consigliere
Kontakt:

Post autor: dyziu » 30 mar 2011, 13:55

:lol: :lol:

Piwo dla Enzo :)

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków