moje 4-y koła

Czyli cztery koła - jednym słowem zdrada. Tu możesz stracić reputację ;) Foto galeryjka.
Awatar użytkownika
Cichy
Sgarrista
Bike: RSV+M72
Kontakt:

moje 4-y koła

Post autor: Cichy » 09 lut 2010, 22:15

To może ja zaczne bo zawsze jest tak że ktoś musi być pierwszy :lol: :lol: :lol:
moja bawara :arrow: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji, wyrażam szacunek wobec czytających moje posty.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją, dysortografią itp. jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Mazzi
Sgarrista
Bike: był
Kontakt:

Re: moje 4-y koła

Post autor: Mazzi » 09 lut 2010, 23:07

A to mój taranek :
Obrazek
Obrazek

...i opel klasa "S" - czyli służbowa ;) , Zatoka Pucka o świcie 8-) luty 2009 (dałem bo zdjęcie fajne)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 lut 2010, 22:01 przez Mazzi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Cichy
Sgarrista
Bike: RSV+M72
Kontakt:

Post autor: Cichy » 09 lut 2010, 23:29

Ehhhh,tak blisko był a na kawe nie zawitał
Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji, wyrażam szacunek wobec czytających moje posty.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją, dysortografią itp. jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

radwan
Autista
Bike: SHIVER 750, FJR 1300
Kontakt:

Post autor: radwan » 10 lut 2010, 14:08

tesz bawara tylko w wersji kombi
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
RADWAN

enZo

Post autor: enZo » 10 lut 2010, 14:33

tesz bawara tylko w wersji kombi
Dramat :P jeszcze diesel :P

Ja pochwalić się nie mogę bo nie posiadam żadnych 4 kółek :D

Ale jak już będe posiadał to napewno Made in Italy i napewno benzyna wolnossąca :)

oskar

Post autor: oskar » 10 lut 2010, 15:42

Póki co jest Ford Focus, więc nie ma się czym chwalić, ale jest zacny plan na ten rok - AR 159 Sportwagon. Jak będzie, to wrzucę foty :D

Awatar użytkownika
TUOniak
Capo crimine
Bike: Speed Triple 955i customizing
Kontakt:

Post autor: TUOniak » 10 lut 2010, 21:55

Mam najlepsze ze wszystkich aut. Sportowo-terenowe i nic a nic mnie nie kosztuje - foka 1.8 cdti - love this biatch! - jeżdżę na wodę, moja firma stawia! :twisted:
"..you can play it safe, or play it cool!"
http://www.bikepics.com/members/ernestoo/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/user/FREDALIEN/videos" onclick="window.open(this.href);return false;

enZo

Post autor: enZo » 10 lut 2010, 23:36

TUOniak pisze:Mam najlepsze ze wszystkich aut. Sportowo-terenowe i nic a nic mnie nie kosztuje - foka 1.8 cdti - love this biatch! - jeżdżę na wodę, moja firma stawia! :twisted:

Od 1 marca też będę miał służbówkę więc też firma stawia :D ponoć darowanemu koniu się w zęby nie zagląda ale nie ma nic gorszego niż paskudna Skoda Octavia z królestwem taniego tworzywa w środku i Dieslem pod maską o mocy 105 kM co przy masie auta 1500 kg oznacza że pod górę trzeba się odpychać :mrgreen:

Awatar użytkownika
couture
Uomo d’onore
Bike: Tuono
Kontakt:

Post autor: couture » 11 lut 2010, 00:48

''Cichy'' e39 w m paku na fajnych BBSach to jest to na czym lubie zawiesić oko. Pogratulować
Wrzucam pare fot swojej e36 323i w automacie, też m pak
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
już jadą do mnie fele na które od dawna choruje a mianowicie motorsporty 17'
Obrazek
wrzuce foty jak założe jak wygląda mój turas w nowym obuwiu :D
Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach . . .
http://www.youtube.com/watch?v=Vu9pkeMCpQg" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
TUOniak
Capo crimine
Bike: Speed Triple 955i customizing
Kontakt:

Post autor: TUOniak » 11 lut 2010, 10:41

enZo pisze: Od 1 marca też będę miał służbówkę więc też firma stawia :D ponoć darowanemu koniu się w zęby nie zagląda ale nie ma nic gorszego niż paskudna Skoda Octavia z królestwem taniego tworzywa w środku i Dieslem pod maską o mocy 105 kM co przy masie auta 1500 kg oznacza że pod górę trzeba się odpychać :mrgreen:
Podejdź do tego czysto użytkowo - 105 koni, które nie żywią się Twoim portfelem, reszta przestaje mieć znaczenie. :twisted:
Nie lepiej zainwestować np. w wydechy do apki? ;)
"..you can play it safe, or play it cool!"
http://www.bikepics.com/members/ernestoo/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/user/FREDALIEN/videos" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Brum Brumy - Fotki”