Wydechy motocyklowe - www.parts4bikes.pl

zyzu
Picciotto
Bike: Shiver
Kontakt:

Wydechy motocyklowe - www.parts4bikes.pl

Post autor: zyzu » 05 maja 2014, 19:53

Witam forumowiczów.

W końcu zacząłem łączyć pasję z pracą :D

Zapraszam was do odwiedzenia mojego sklepu internetowego www.parts4bikes.pl
Zostałem wyłącznym i co za tym idzie oficjalnym :D dystybutorem wydechów włoskiej firmy Roadsitalia.
Na stronie znajdziecie bogaty wybór tłumików do motocykli wielu marek - dużo do Aprilii :)
W przyszłości powiększy się zakres oferowanych produktów o kaski karbonowe uznanej firmy i akcesroria racingowe do Ducati.

Sklep jest internetowy ale osoby chcące zapoznać się bliżej z jakością wydechów będą mogły to zrobić w serwisie
Ktm'a przy ul. Zakliki z Mydlnik 16. Dzięki uprzejomości szefa serwisu Pana Marka będzie tam stał stand z kilkoma tłumikami. Oczywiście w Krakowie można się umówić ze mną i posłuchać jak gada v'ka w Shiverze na Karbonie :D

W razie pytań prosze o kontakt mailowy na: pawel@parts4bikes.pl.
Można również dzwonić (609 210 036) ale prowadzę także inną działalność i mogę być niedostępny lub nie móc od razu odpowiedzieć na pytania.

Jak zobaczycie jakieś błędy lub nieścisłości na stronie - zgłaszajcie je :)

Pozdrawiam

Paweł

markos
Consigliere
Bike: no fajny był...
Kontakt:

Re: Wydechy motocyklowe - www.parts4bikes.pl

Post autor: markos » 05 maja 2014, 20:25

zyzu pisze:Witam forumowiczów.

W końcu zacząłem łączyć pasję z pracą :D

Zapraszam was do odwiedzenia mojego sklepu internetowego www.parts4bikes.pl
Zostałem wyłącznym i co za tym idzie oficjalnym :D dystybutorem wydechów włoskiej firmy Roadsitalia.
Na stronie znajdziecie bogaty wybór tłumików do motocykli wielu marek - dużo do Aprilii :)
W przyszłości powiększy się zakres oferowanych produktów o kaski karbonowe uznanej firmy i akcesroria racingowe do Ducati.
Jak zobaczycie jakieś błędy lub nieścisłości na stronie - zgłaszajcie je :)

Pozdrawiam

Paweł
Pierwsza niescislosc :)

Tlumiki sa opisane zawsze w liczbie pojedynczej ("zestaw zawiera: tlumik, db-killer") nawet jesli na motocykl wchodza dwa, bo rozumiem ze na przyklad dla RSV1000R cena ~2500pln to cena za zestaw dwoch puszek, dwoch db-killerow itp?....bo jesli zle to rozumiem....to bylyby to wyjatkowo drogie tlumiki :)

zyzu
Picciotto
Bike: Shiver
Kontakt:

Re: Wydechy motocyklowe - www.parts4bikes.pl

Post autor: zyzu » 05 maja 2014, 20:48

Dziękuję za celną uwagę.
Dzisiejsza noc będzie wyjątkowo długa :)

Jak coś jeszcze wpadnie w oko czekam na info.

Paweł

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Akcesoria”