Jaki strój na kierowcę z brzuszkiem?

<<

radziulex

Sgarrista

Miejscowość: Płock

Sprzęt:: Pegaso 650 Cube 2000r

Post 13 Wrz 2015, 00:38

Jaki strój na kierowcę z brzuszkiem?

Szukam stroju i mam problem bo nic na mnie nie pasuje. Wszystko jest obcisłe i niewygodne :( Mam 183cm wzrostu i ważę 107kg no trochę brzuszka jest ale nie ma tragedii ;) i do tego dość nabite nogi. Kurtki mierzyłem to wszystkie jakieś takie ciasne i niewygodne. Ochraniacze chciałem sobie kupić to ledwo zapięć starcza że aż nogi ściska. Czy tylko ja mam taki problem? Jest gdzieś jakiś sklep z ubraniami moto dla puszystych panów? :)
Aprilia Pegaso 650 CUBE
<<

ZigZag

Awatar użytkownika

Consigliere

Miejscowość: Szczecin

Sprzęt:: RSV1000R 2003

Post 13 Wrz 2015, 12:52

Re: Jaki strój na kierowcę z brzuszkiem?

Masz podobne wymiary do mnie. Mam jednoczęściowego Dainese roz. 56 + buty Alpinestars SMX 5. Jakoś się dopinam. I nie zapomnij że kombi musi być obcisłe i dopasowane żeby ochraniacze się nie przesuwały w czasie gleby. PS nowa skóra musi być ciasna bo podczas pierwszych km na moto rozciąga się i dopasowuje jak kupisz za duży rozmiar to później będziesz się czół jak w worku.
"de gustibus non est disputandum"
<<

radziulex

Sgarrista

Miejscowość: Płock

Sprzęt:: Pegaso 650 Cube 2000r

Post 13 Wrz 2015, 23:05

Re: Jaki strój na kierowcę z brzuszkiem?

Ja mam pegaso 650 z 3 kuframi nawet bo to tak do jazdy bardziej wolnej "rekreacyjnej". Nie skuszę się na cały kombinezon czy nawet same spodnie. Po prostu mi nie wygodnie, źle się czuję, często motorem podjadę sobie do pracy czy do sklepu i nie chce mi się w całej tej zbroi chodzić - no nie ma opcji, żebym się w to ubierał.Uparłem się na ochraniacze kolan i piszczeli które chcę zakładać na spodnie w jakich chodzę na co dzień a do tego oczywiście kurtka i rękawice. No i ochraniaczy nie mogę dopiąć na nogach a każda kurtka nawet 4XL mierzona w intermotors jest zbyt opięta w brzuchu. Masakra nie mam w czym jeździć :(
Aprilia Pegaso 650 CUBE

Wróć do Kurtki i spodnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość