Koniec fruwania!!!

Tutaj tylko dla wybitnych, totalnie zakręconych, wyluzowanych, wyprzęganych motomaniaków. Czyli wszystko co z luzem bez granic.
motoaddicted87
Capo crimine
Bike: aprilia RSV 1000 2006
Kontakt:

Koniec fruwania!!!

Post autor: motoaddicted87 » 30 lis 2011, 13:26

Witam wszytskich,przez ostatnie 2 tyg sporo sie działo pomiedzy mna a moja włoszka:P spedzilismy wiele miłych chwil w towarzystwie słonca i nawt przyzwoitej temperatury,terroryzowałem city ,wkurzałem emerytów,zawstydzałem japońców, i sciagałem kobiece spojrzenia:),lecz wydaje mi sie że z dniem dzisiejszym nadszedł nieuchronny dzien separacji z makaronem :( ,uporzadkowałem garaż, odkurzyłem stojaczek,i odstwailem apke:(.Tego sezonu i tak pogoda okazała sie byc litościwa:),w związku z tym jakze smutnym dla motocyklisty stanem rzeczywistości,musze sobie jakoś poprawić humor wiec sie chyba nawale dziś, w końcu andrzejki(zdrowie wszytskich obecnych tu andrzejów:).Teraz włoszke czeka troche modernizacji,oraz dodatków,jak by co doradzicie co można by gustownie dodać lub poprawić w Apie,Pozdrawiam forumowiczów:) :geek:
I won't die until i show you middle finger on one wheel...

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Shoutbox - całkiem odjechane luzy”