dziś sobota a pogoda wyśmienita!!!!!!!!!

Tutaj tylko dla wybitnych, totalnie zakręconych, wyluzowanych, wyprzęganych motomaniaków. Czyli wszystko co z luzem bez granic.
motoaddicted87
Capo crimine
Bike: aprilia RSV 1000 2006
Kontakt:

dziś sobota a pogoda wyśmienita!!!!!!!!!

Post autor: motoaddicted87 » 25 lis 2011, 12:46

nie no chlopaki ja nie wiem jak wy ale ja to normlanie kierunek garaż i kluczyk powziął i bryyyyyyyyyyym...chyba bym nie przezył nie puszzcenia z dymem polskiej chujowej wachy przy tak pieknym dniu :D pieknego dnia!!!!!!!!!!!! hehe zdam relacje:)
I won't die until i show you middle finger on one wheel...

Awatar użytkownika
Lucek
Capo di capi re
Bike: Daytona 955i+TE450+SMR510
Kontakt:

Re: dziś sobota a pogoda wyśmienita!!!!!!!!!

Post autor: Lucek » 25 lis 2011, 12:50

wszystko super tylko ze dzis piatek :D
Bo maneta jest od tego, aby kręcić nią na całego! - Yoghurt PWR!

Obrazek

ivan161
Sgarrista
Bike: RSV1000Mille 2002r
Kontakt:

Post autor: ivan161 » 25 lis 2011, 13:40

Szczesliwi czasu nie licza :D a znajac zycie jutro kiedy bede mogl jej dosiasc bedzie zimno jak....
Makaron wciaga ;]

motoaddicted87
Capo crimine
Kontakt:

Post autor: motoaddicted87 » 25 lis 2011, 18:48

nie no chłopy spaghetti smakowało jak nigdy tylko jak do konca odkrecalem to troche dupe nosiło ale gumowanie było:P aż sie babcie oburzyły:P oby jutro tez bylo tak pieknie bo mam triki w dłoni od krecenia maneta :P musze to spożytkować:P hehe a teraz lece na siłownie cwiczyc lewe przedramie :P

Awatar użytkownika
Chylo
Vinkiel Capo
Bike: Corsaro, MG V11, SL 1000...
Kontakt:

Post autor: Chylo » 26 lis 2011, 01:28

Stary dobrze gadasz popieram! ja też dwa dni temu Czarnule przepalałem i jutro a w zasadzie dzis (z reacji tematu - w sobote) mam zamiar posmigać choc kawalek:) nie rozumiem chlopaków jak śniegu nie ma a temp jeszcze czesem skoczy w okolice dychy a włoszki dawno pochowane
Surfujący na fali momentu | Najlepsze są wysokie czarne... grzmiące;)

motoaddicted87
Capo crimine
Kontakt:

Post autor: motoaddicted87 » 26 lis 2011, 20:18

Pff ja latalem wczoraj jakies 100 km po miiescie, dzisiaj szarpnalem prawie 80 z czego 20 z dupeczka, a jutro myslicie ze nie bede smigal?? jak w pogodynce mowili ze ma byc 10 stopni!!! i slonko hah kurtka skorzana i jazda na guuuuumie przez centralna ulice :P a niech ludzie patrza:P w koncu to jedyna Apa na opole i to jeszce żółty kolor no przepych w chu..... a w okolo bzyczace gixy i erłany :P kazdemu kopara do samej piwnicy opada gdy slysza moje przelotowki:P a to nie moja zasluga tylko tych wlochow co to te spaghetti wciagaja xD ahhh co te cudo robi mi z glowy:P na przyszly sezon to z glowy juz nic nie zostanie:P Pozdro dla wszytskich hardkorowych męzow naszych włoszek:P

Awatar użytkownika
Lucek
Capo di capi re
Bike: Daytona 955i+TE450+SMR510
Kontakt:

Post autor: Lucek » 27 lis 2011, 14:13

hehe :D
dobry
Bo maneta jest od tego, aby kręcić nią na całego! - Yoghurt PWR!

Obrazek

kondraxk
Vinkiel Capo
Bike: RSV
Kontakt:

Post autor: kondraxk » 27 lis 2011, 14:46

No fakt że gdzie kamieniem nie rzucisz, tam zawsze w jakąś cebrę, gixera albo erłana trafisz, włoszki takie łatwe nie są.. :D. A na jakich kominach fruwasz motoaddicted?

motoaddicted87
Capo crimine
Kontakt:

Post autor: motoaddicted87 » 27 lis 2011, 20:10

i dzis znow utopilem wachy za pol polskiej bani hehe , ja mam założone scorpiony bez kat i sondy lambda tez wyrzucone, no jest głosno i poważnie:P,, lecz na nastepny sezon bym to jeszcze bardziej upoważnił:P zastanowie sie jeszcze jak :P z reszta apa jak smiga z daleka to do konca nie wiadomo z czym ma sie do czynienia:P odglos porownywalny to odglosu silnika chevroletta camaro ,cos zajebistego jednym slowem:P dlatego ludzie zachodza po rozum do glowy co to za scigacz hehehe no coz jak przystało na dwu kołowe ferrari , nie moze chodzic jak stuningowany golf z woski obok :P,,, . Nie no nie zrozummy sie zle szacun dla Tych co fruwaja na jamach cebrach i gixach, ale jak wiemy kazdy chwali swoje i tyle xD

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Shoutbox - całkiem odjechane luzy”