Po sezonie:( co robić?

Tutaj tylko dla wybitnych, totalnie zakręconych, wyluzowanych, wyprzęganych motomaniaków. Czyli wszystko co z luzem bez granic.
motoaddicted87
Capo crimine
Bike: aprilia RSV 1000 2006
Kontakt:

Re: Po sezonie:( co robić?

Post autor: motoaddicted87 » 21 lis 2011, 20:34

ja jeszcze w czwartek z pewnoscia obiade centrum hehe i juz zaleje go do pelna i na stojaczek do garazu, i zacznie sie wielkie picowanie ,mam mega plany co zrobic z moja apa, wiec wieczory zimowe to 2 dni w tyg z dupeczka a 4 w garazu z browarem muza i natchnieniem oraz oczami wpatrzonymi w allegro, po zmianach wrzuce zdiecie mojej wloszki, tuti aviamo vio plano ,jo sono grande salitudo di aprilia!!!! pozdro!!!
I won't die until i show you middle finger on one wheel...

markos
Consigliere
Bike: no fajny był...
Kontakt:

Post autor: markos » 22 lis 2011, 11:11

motoaddicted87 pisze:ja jeszcze w czwartek z pewnoscia obiade centrum hehe i juz zaleje go do pelna i na stojaczek do garazu, i zacznie sie wielkie picowanie ,mam mega plany co zrobic z moja apa, wiec wieczory zimowe to 2 dni w tyg z dupeczka a 4 w garazu z browarem muza i natchnieniem oraz oczami wpatrzonymi w allegro, po zmianach wrzuce zdiecie mojej wloszki, tuti aviamo vio plano ,jo sono grande salitudo di aprilia!!!! pozdro!!!
Zgaduje, ze niedawno zacząłeś jeździć na RSVR? :)
Zalewanie do pełna możesz sobie podarować – Aprilia ma plastikowy zbiornik, tak że nic Ci nie zardzewieje, a jak chcesz coś robić przez zimę to lepiej mieć mniej paliwa w baku-gdyby przyszło Ci ściągać zbiornik będzie duuuuużo łatwiej nim operować jak będzie lżejszy.
A jeśli chodzi o części i akcesoria do RSVR to lepiej wpatruj się w Ebaya niż w Allegro-w UK jest kilka sklepów wyspecjalizowanych w Aprlii / Ducati i maja naprawdę dużo częsci.
Aha - i jak już, to używaj innego translatora do włoskiego, bo ten...no cóż, nie radzi sobie ;)
Tuoniak pisze:Teraz to japierdziuuuu, poniżej 10 nie wsiadam, kolana skrzypią, plecy napierdzielają .... przepraszam, czy są tu jeszcze jacyś geriatrycy ?
No są...niestety są... :mrgreen:

kondraxk
Vinkiel Capo
Bike: RSV
Kontakt:

Post autor: kondraxk » 22 lis 2011, 16:48

Z tą geriatrią to Panowie nieco przesadzacie, jeślil w głowie benzyna i ochota do jazdy - chociażby tylko w słoneczku, do geriatrii jeszcze daleko. Jak w piękną pogodę będziemy woleli ciepło kocyka i pilot tv od wiaterku wokół kasku i much na zębach, wtedy dopiero będziemy mogli pełnoprawnie nazywac się starymi. Przy czym założę się, że większośc z nas nie zestarzeje się nigdy, co najwyżej w pewnym momencie nie będziemy już w stanie wsiąśc na moto 8-).

motoaddicted87
Capo crimine
Bike: aprilia RSV 1000 2006
Kontakt:

Post autor: motoaddicted87 » 22 lis 2011, 22:29

tak kolega mnie podtrzymuje na duchu hehe , a tak apropo translatora to phi zart odwalilem i wzialem tani tekst z jakiejs glupiej bajki a zapomnialem ze tu same wlochy hehehe
I won't die until i show you middle finger on one wheel...

Awatar użytkownika
HALTI
Consigliere
Bike: SL 1000 FALCO
Kontakt:

Post autor: HALTI » 23 lut 2014, 01:49

Co do zbiornika... to przy pełny baku "puchnie" i jest go ciężej zdjąć więc na postoju czym mniej tym lepiej
Jak puchnie to ori lakier lubi pęknąć :D - to tak na marginesie....

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Shoutbox - całkiem odjechane luzy”