TT3D Closer to the Edge

Tutaj tylko dla wybitnych, totalnie zakręconych, wyluzowanych, wyprzęganych motomaniaków. Czyli wszystko co z luzem bez granic.
enZo

TT3D Closer to the Edge

Post autor: enZo » 29 mar 2011, 22:03

" onclick="window.open(this.href);return false;

22.04 na wyspach premiera filmu dokumentalnego poświęconego legendarnym wyścigom na wyspie MAN.

Zawsze chciałem tam pojechać, dla mnie to jak magia... nie mogę się doczekać, mam nadzieję że będzie na torrrencie :)

W "głównej" roli Guy Martin który w 2010 roku miał poważny wypadek na jednej z najszybszych części toru, na szczęście bez poważnych obrażeń.

ploecam

Awatar użytkownika
dyziu
Consigliere
Bike: Falco 2004
Kontakt:

Re: TT3D Closer to the Edge

Post autor: dyziu » 29 mar 2011, 22:19

Bilet zamowiony, trzeba okularkow poszukac :geek:

:)
Kupa wloskiego zlomu :evil:

oskar

Post autor: oskar » 30 mar 2011, 09:04

Zapowiada się na niezły spektakl. Film obowiązkowy - powinni wprowadzić w szkołach zamiast lektur :mrgreen:

Awatar użytkownika
dyziu
Consigliere
Bike: Falco 2004
Kontakt:

Post autor: dyziu » 20 kwie 2011, 22:23

oskar pisze:Zapowiada się na niezły spektakl. Film obowiązkowy - powinni wprowadzić w szkołach zamiast lektur :mrgreen:
Obrazek

Powinni, chlopy, szukajcie torrenta, proscie kina, nie wiem jak ale obejzec warto :shock:
Kupa wloskiego zlomu :evil:

Awatar użytkownika
Luca
Don Administratore
Bike: Tuono 1000 R , CBRF600S
Kontakt:

Post autor: Luca » 21 kwie 2011, 21:20

Ludzie ja już w ubiegłym roku się wybierałem ale nie wypaliło. Najdalej gdzie udaje mi się dotrzeć to Ace Cafe, a filmik to chyba zamieszczę na forum jak się pojawi hahahah. :)

oskar

Post autor: oskar » 06 cze 2011, 14:54

"Nasz" na 36 miejscu. Jak na nowicjusza to bardzo dobry wynik: http://www.scigacz.pl/Piotr,Betlej,na,W ... 15647.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Shoutbox - całkiem odjechane luzy”