Ogólnopolski Zlot Aprilia

<<

Lucek

Awatar użytkownika

Capo di capi re

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Sprzęt:: Daytona 955i+TE450+SMR510

Post 06 Lis 2012, 19:45

Re: Ogólnopolski Zlot Aprilia

czekamy na konkrety ;)

ja tez jestem za :)
Bo maneta jest od tego, aby kręcić nią na całego! - Yoghurt PWR!

Image
<<

incognito

Awatar użytkownika

Vinkiel Capo

Miejscowość: Piaseczno

Sprzęt:: Tuono Factory '08

Post 07 Lis 2012, 15:46

Jest pomysł, trzeba zatem zacząć dyskusję.

1. Dwie rzeczy chyba najważniejsze to czas i miejsce. Kwestię czasu można zostawić do wiosny, a jeśli chodzi o miejsce to wydaje mi się, że trzeba szukać czegoś co będzie kompromisem dla całej Polski. Moim zdaniem trzeba szukać miejsca gdzieś w centralnej części naszego wspaniałego nadwiślańskiego kraju.
2. Tu od razu pojawia się pytanie czy ma być to jednodniowe spotkanko czy może dwa dni, weekend?

Szukając w głowie pomysłów na ten temat rysuje mi się taki oto obraz całego eventu. Fajnie byłoby zorganizować to w taki sposób, żeby połączyć przyjemne z przyjemnym i przyjemniejszym:D Tak, co by człowiek pojeździł, pogadał, najadł się i wypił ;) Może udałoby się zorganizować to na lub w okolicy jakiegoś toru typu Lublin, Radom, Ułęż, Biała Podlaska z noclegiem pod namiotem. Wiem, że wymienione przeze mnie tory nie należą do szybkich i mogą wielu nie odpowiadać, ale na Poznań chyba nas nie będzie stać. Można byłoby w dzień polatać, pogadać, wymieniać doświadczenia i wrażenia z jazdy, wieczorem jakieś ognicho, kiełbacha, piwko tudzież siedem... :D
A następnego dnia... to się zobaczy :D

Co Wy na to?
<<

Lucek

Awatar użytkownika

Capo di capi re

Post 07 Lis 2012, 19:30

radom jest chyba najbardziej w centru. ja latac nie musze po torze. jak dla mnie moze byc sam spotkanie i piwkowanie

Image
<<

TUOniak

Awatar użytkownika

Capo crimine

Miejscowość: Wrocław

Sprzęt:: Speed Triple 955i customizing

Post 07 Lis 2012, 20:41

A jak na trampku przylecę nie przegonita? :oops:
<<

Lucek

Awatar użytkownika

Capo di capi re

Post 08 Lis 2012, 09:29

przegonimy :)

Image
<<

relax

Principiante

Miejscowość: zawoja

Sprzęt:: FALCO SL 1000

Post 08 Lis 2012, 19:55

ostatnimi czasy takie przemyślenia miałem żeby może jakieś spotkanko kiedyś zorganizować ale nie bardzo wiem jak do tego podejść ale mianowicie jak ktoś może poddać idee albo pomóc w takiej organizacji to z mojej strony to wygląda tak: mam dosyć spory plac (niestety nie utwardzony ale jest zadaszenie, miejsce na namioty, grill takie sprawy. co do terenu może ktoś był w Zawoi kiedyś to jest gdzie śmignąć, niedaleko do Zakopca jest więc wypad można zrobić, co do miejsca to jak wyżej napisałem plac jest, prąd zadaszenie, zorganizować mogę do tego jakąś kuchnie polową, kapele górlaską, w około są domy wczasowe i pokoje do wynajęcia więc też mógł bym wynegocjować jakąś dobrą cene dla grupy jak ktoś reflektuje na przyzwoite noclegowanie, wieczorkiem możemy zrobić wypad do karczmy a raczej karczm (taki mały maratonik :D) jeden z właścicieli jednej karczmy to mój znajomy więc jakaś rezerwacja i żarło by się zorganizowało.. co myślicie? Tylko to dopiero na rozpoczęcie bo teraz jeszcze jestem w szwajcarii a całą zimę pracuję na wyciągu narciarskim więc wiosną można by to zorganizować, mogę się podjąć tych rzeczy o których napisałem. Pozdro
(ewentualnie jakąś lawete w drogę powrotną jak by się komu bardzo spodobało xD)
<<

pegaso

Awatar użytkownika

Capo di capi re

Miejscowość: Lubaczów/Rzeszów

Sprzęt:: Aprilia Caponord

Post 08 Lis 2012, 21:45

Ja też chętnie bym przyjechał porozmawiać z użytkownikami tego forum w końcu i nie tylko :)
<<

Lucek

Awatar użytkownika

Capo di capi re

Post 08 Lis 2012, 21:54

relax brzmi ciekawie nawet bardzo jak dl amnie ale Ci z polnocy nie beda zachwyceni :)

Image
<<

relax

Principiante

Miejscowość: zawoja

Sprzęt:: FALCO SL 1000

Post 08 Lis 2012, 22:32

północ odwiedza południe :P niech morze zobaczy góry :) miejscówki nie przeniosę niestety ale z mojej strony taka opcja jest dostępna i fajnie by było Was poznać, takie moje wkupne :P tyle jestem w jakimś stopniu zorganizować, jeżeli bedzie grupka chętnych to mogę zacząć orientować się grubiej w temacie ale żebym nie musiał robić pustego przebiegu :P myślę, że na waszą pomoc też mógł bym liczyć ! :)
<<

Kędzior

Awatar użytkownika

Consigliere

Miejscowość: Częstochowa

Sprzęt:: Multistrada S

Post 08 Lis 2012, 22:44

Opcja z torem fajna, ale pewnie nie do wszystkich trafi :idea:
Propozycja kolegi relax ciekawa, w sumie o to chodzi, żeby się spotkać, posiedzieć, wymienić doświadczenia ;)
Jeśli chodzi o mnie to się dostosuję, obawiam się tylko frekwencji ;)
V2 to stan umysłu ;)
PoprzedniaNastępna

Wróć do Społeczność Aprilia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość