Ogólnopolski Zlot Aprilia

Forum Klubu Aprilia - wszystko co dotyczy naszego klubu Aprilia.
Awatar użytkownika
Luca
Don Administratore
Bike: Tuono 1000 R , CBRF600S
Kontakt:

Ogólnopolski Zlot Aprilia

Post autor: Luca » 19 mar 2010, 23:47

Ogólnopolski Zlot Aprilia - jak myślicie czy jest sens organizować tego typu imprezę. I kiedy. Jeśli macie jakieś propozycję - proszę bardzo o komentarz.

Awatar użytkownika
TUOniak
Capo crimine
Bike: Speed Triple 955i customizing
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Aprilia

Post autor: TUOniak » 20 mar 2010, 12:28

Siur! Prędzej czy później tak impreza się urodzi - zróbmy to pierwsi, reszta się dostosuje :twisted:
Jestem za przełomem maja i czerwca.
"..you can play it safe, or play it cool!"
http://www.bikepics.com/members/ernestoo/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/user/FREDALIEN/videos" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazzi
Sgarrista
Bike: był
Kontakt:

Post autor: Mazzi » 20 mar 2010, 17:27

Myślę, że najpierw spotkajmy się w tych Bieszczadach , później może jeszcze raz gdzieś w centralnej Polsce? W tym roku bym sobie odpuścił.... Zlot to poważne przedsięwzięcie logistyczne, a jeżeli ma być zlot tylko aprilii to wielu uczestników nie można się spodziewać...tak myślę. Lepiej zorganizować spotkanie, podobne jak te w Bieszczadach, ale w liczniejszym gronie... :mrgreen: ... z resztą do Mucznego niech też przybywają ci co się zarejestrowali później...z tego co wiem "u nas" są jeszcze dwa (?) wolne miejsca, ale pewnie kwatery obok też można zarezerwować...

p.s. na 180 zarejestrowanych "chęć" wyjazdu ostateczne zadeklarowało 10 osób, a to też się może zmienić z przyczyn losowych...więc kameralnie. (czasami tak lepiej ;) )

enZo

Post autor: enZo » 20 mar 2010, 19:07

admin pisze:Ogólnopolski Zlot Aprilia - jak myślicie czy jest sens organizować tego typu imprezę. I kiedy. Jeśli macie jakieś propozycję - proszę bardzo o komentarz.

Sorry jak dla mnie pomysł z dupy... jesteśmy małym klubem działającym bez prezesa, składek, pokazywania się gdzie popadnie, zasranytm kongresem, nie przebieramy się w kamizeli i nie widzę powodu aby poza wyjazdami klubowymi organizować jakiś zlot :twisted: zalatuje mi to kamizelkami a nie po to róniwnież kupiłem rzadki motocykl żeby być w jaki kolwiek sposób kojarzony z tym cyrkiem przebierańców :twisted:

A dwa na zlocie było by 15 RSV kilka pegasso i Tuono a reszta to skuter.. więc spotkanie klubowe jak najbardziej a zlot ogólnopolski to jakieś nieporozumienie moim skromnym zdaniem.

Jest wyjazd klubowy - zapraszam, dużo ciekawsza impreza niż nawijanie kilometrów gdziekolwiek żeby tylko postać na placu i przejechać paradę.

Awatar użytkownika
Luca
Don Administratore
Bike: Tuono 1000 R , CBRF600S
Kontakt:

Post autor: Luca » 20 mar 2010, 22:49

Jasne ale jak coś to za rok lub dwa jeśli będzie zainteresowanie tego typu imprezą.

Mazzi
Sgarrista
Kontakt:

Post autor: Mazzi » 21 mar 2010, 17:35

enZo "antyzlotowiec" jak zwykle z grubej rury...ale przynajmniej w kwestii zlotu aprilii się zgadzamy. Co do Zlotów wogóle...mam odmienne zdanie...lubię spożyć browca wśród znajomych...a przycieranie sliderów i wycieczki to inny czas...CO KTO LUBI :D

Awatar użytkownika
gacoperz
Principiante
Bike: rsv1000r
Kontakt:

Post autor: gacoperz » 10 kwie 2010, 13:06

Się pisze na taki zlot!
Moje www:MOTOBOCHNIA.pl ZIPPO forum GAC page
moja i kolegi: KLIK

Mazzi
Sgarrista
Kontakt:

Post autor: Mazzi » 25 lut 2011, 22:24

...może w tym roku uda się spotkać gdzieś w centralnej Polsce ? Chętnie zobaczę (usłyszę) stado V-łek :mrgreen: Ktoś zna "lokal" który nas może przyjąć ? Oczywiście nie myślę o Zlocie z dużej litery, ale o spotkaniu nazwijmy to...forumowym :)

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Bike: SL1000RSV Factory Project
Kontakt:

Post autor: Whiplash » 26 lut 2011, 12:44

jestem jak najbardziej za :D

Awatar użytkownika
Kaczor88
Giovane d’onore
Bike: APRILIA SL 1000 falco
Kontakt:

Post autor: Kaczor88 » 26 lut 2011, 14:43

Ja zaproponowałbym Mazury do was zawsze mamy daleko to może wy się skusicie na Mazury?? Mikołajki ewentualnie Giżycko..jak ktoś by był chętny to dajcie znać...
Aprilia V2 To Największy Wibrator Jaki Możesz Wsadzić Kobiecie Miedzy Nogi

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Społeczność Aprilia”