Ogólnopolski Zlot Aprilia

<<

Luca

Awatar użytkownika

Don Administratore

Miejscowość: Irlandia

Sprzęt:: Tuono 1000 R , CBRF600S

Post 19 Mar 2010, 23:47

Ogólnopolski Zlot Aprilia

Ogólnopolski Zlot Aprilia - jak myślicie czy jest sens organizować tego typu imprezę. I kiedy. Jeśli macie jakieś propozycję - proszę bardzo o komentarz.
<<

TUOniak

Awatar użytkownika

Capo crimine

Miejscowość: Wrocław

Sprzęt:: Speed Triple 955i customizing

Post 20 Mar 2010, 12:28

Re: Ogólnopolski Zlot Aprilia

Siur! Prędzej czy później tak impreza się urodzi - zróbmy to pierwsi, reszta się dostosuje :twisted:
Jestem za przełomem maja i czerwca.
<<

Mazzi

Sgarrista

Miejscowość: Kraków

Sprzęt:: był

Post 20 Mar 2010, 17:27

Myślę, że najpierw spotkajmy się w tych Bieszczadach , później może jeszcze raz gdzieś w centralnej Polsce? W tym roku bym sobie odpuścił.... Zlot to poważne przedsięwzięcie logistyczne, a jeżeli ma być zlot tylko aprilii to wielu uczestników nie można się spodziewać...tak myślę. Lepiej zorganizować spotkanie, podobne jak te w Bieszczadach, ale w liczniejszym gronie... :mrgreen: ... z resztą do Mucznego niech też przybywają ci co się zarejestrowali później...z tego co wiem "u nas" są jeszcze dwa (?) wolne miejsca, ale pewnie kwatery obok też można zarezerwować...

p.s. na 180 zarejestrowanych "chęć" wyjazdu ostateczne zadeklarowało 10 osób, a to też się może zmienić z przyczyn losowych...więc kameralnie. (czasami tak lepiej ;) )
<<

enZo

Post 20 Mar 2010, 19:07

admin napisał(a):Ogólnopolski Zlot Aprilia - jak myślicie czy jest sens organizować tego typu imprezę. I kiedy. Jeśli macie jakieś propozycję - proszę bardzo o komentarz.

Sorry jak dla mnie pomysł z dupy... jesteśmy małym klubem działającym bez prezesa, składek, pokazywania się gdzie popadnie, zasranytm kongresem, nie przebieramy się w kamizeli i nie widzę powodu aby poza wyjazdami klubowymi organizować jakiś zlot :twisted: zalatuje mi to kamizelkami a nie po to róniwnież kupiłem rzadki motocykl żeby być w jaki kolwiek sposób kojarzony z tym cyrkiem przebierańców :twisted:

A dwa na zlocie było by 15 RSV kilka pegasso i Tuono a reszta to skuter.. więc spotkanie klubowe jak najbardziej a zlot ogólnopolski to jakieś nieporozumienie moim skromnym zdaniem.

Jest wyjazd klubowy - zapraszam, dużo ciekawsza impreza niż nawijanie kilometrów gdziekolwiek żeby tylko postać na placu i przejechać paradę.
<<

Luca

Awatar użytkownika

Don Administratore

Miejscowość: Irlandia

Sprzęt:: Tuono 1000 R , CBRF600S

Post 20 Mar 2010, 22:49

Jasne ale jak coś to za rok lub dwa jeśli będzie zainteresowanie tego typu imprezą.
<<

Mazzi

Sgarrista

Post 21 Mar 2010, 17:35

enZo "antyzlotowiec" jak zwykle z grubej rury...ale przynajmniej w kwestii zlotu aprilii się zgadzamy. Co do Zlotów wogóle...mam odmienne zdanie...lubię spożyć browca wśród znajomych...a przycieranie sliderów i wycieczki to inny czas...CO KTO LUBI :D
<<

gacoperz

Awatar użytkownika

Principiante

Miejscowość: Bochnia

Sprzęt:: rsv1000r

Post 10 Kwi 2010, 13:06

Się pisze na taki zlot!
Moje www:MOTOBOCHNIA.pl ZIPPO forum GAC page
moja i kolegi: KLIK
<<

Mazzi

Sgarrista

Post 25 Lut 2011, 22:24

...może w tym roku uda się spotkać gdzieś w centralnej Polsce ? Chętnie zobaczę (usłyszę) stado V-łek :mrgreen: Ktoś zna "lokal" który nas może przyjąć ? Oczywiście nie myślę o Zlocie z dużej litery, ale o spotkaniu nazwijmy to...forumowym :)
<<

Whiplash

Awatar użytkownika

Capo di tutti capi

Sprzęt:: SL1000RSV Factory Project

Post 26 Lut 2011, 12:44

jestem jak najbardziej za :D
<<

Kaczor88

Awatar użytkownika

Giovane d’onore

Miejscowość: Białystok

Sprzęt:: APRILIA SL 1000 falco

Post 26 Lut 2011, 14:43

Ja zaproponowałbym Mazury do was zawsze mamy daleko to może wy się skusicie na Mazury?? Mikołajki ewentualnie Giżycko..jak ktoś by był chętny to dajcie znać...
Aprilia V2 To Największy Wibrator Jaki Możesz Wsadzić Kobiecie Miedzy Nogi
Następna

Wróć do Społeczność Aprilia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość