Wyjazd Aprilia Klub - Bieszczady 2010 Informacje

Forum Klubu Aprilia - wszystko co dotyczy naszego klubu Aprilia.
enZo

Re: Wyjazd Aprilia Klub - Bieszczady 2010 Informacje

Post autor: enZo » 17 maja 2010, 11:25

Whiplash pisze:Chyba motorowkami polecimy w te bieszczady jak dalej bedzie tak napierdalac

eNzo dzwon do goscia i termin przekladaj, pewnie zrozumie ze sie kufa w takich warunkach do bieszczad dojechac nie da

Spoko, ja bym jeszcze poczekał do jutra co się stanie, póki co odradzam boczne drogi bo mogą być nie przejezdne, w czwartek ma już nie padać, jak jutro zacznie się przejaśniać to dojedziemy :D Zadzwonię do niego jutro czy drogi gdzieś nie zerwało, i jakby co czy możemy termin na za tydzień przełożyć.

Pozdro

Mazzi
Sgarrista
Bike: był
Kontakt:

Post autor: Mazzi » 17 maja 2010, 11:38

Nie żartujcie z tą przekładką terminu , od piątku ma być dużo lepiej (podobno) , a poza tym tydzień później mogę nie dostać urlopu.... na ten wyjazd już wziąłem piątek i poniedziałek- w razie czego ;) :lol:

enZo

Post autor: enZo » 17 maja 2010, 14:59

Mazzi pisze:Nie żartujcie z tą przekładką terminu , od piątku ma być dużo lepiej (podobno) , a poza tym tydzień później mogę nie dostać urlopu.... na ten wyjazd już wziąłem piątek i poniedziałek- w razie czego ;) :lol:
Powinno się udać, na lubelszczyźnie świeci słońce i chmur nawet nie widać, na południu się mocno uwzieło więc może do czwartku się wypada, bele by drogi jakieś zostały :D

Panowie jest wypas :!: Przestało padać :D przynajmniej narazie ;) :P

enZo

Post autor: enZo » 18 maja 2010, 11:29

Siedlisko nie odbiera póki co - może utoneli :D

Pogoda dla Sanoka http://pogodynka.pl/miasto.php?miasto=Sanok" onclick="window.open(this.href);return false; - od piątku ma być już luz i caly weekend ciepły, byle by drogi zostały do tego czasu :]

Jak się dodzwonię to dam znać czy jest do nich dojazd, choć myślę że jest bo to wysoko więc spływa szybko od nich i problem mają Ci niżej.

Pozdro

markez
Appassionato
Bike: Tuono + CRF 450
Kontakt:

Post autor: markez » 18 maja 2010, 12:04

Witam czy aktualny jest ten wyjazd jezeli tak to w jakim terminie i czy obowiązkowo tylko na sprzetach Aprili :?????

enZo

Post autor: enZo » 18 maja 2010, 14:22

markez pisze:Witam czy aktualny jest ten wyjazd jezeli tak to w jakim terminie i czy obowiązkowo tylko na sprzetach Aprili :?????

Póko co aktualny, nie wiadomo jeszcze czy do piątku podkarpacie nie znikinie z mapy polski ;) Wyjazd jest od piątku do niedzieli - plan na początku tematu. Sprzęt obowiązkowy Api jak posiadasz :P

Pozdro

fazer72
Consigliere
Bike: Tuono Factory '08
Kontakt:

Post autor: fazer72 » 18 maja 2010, 18:09

Może takie nadmuchiwane rękawki sobie weźcie ? ...tak tylko niesmiało proponuję

enZo

Post autor: enZo » 19 maja 2010, 12:21

Dobra Panowie (i Panie;)) czas pokazać kto jest twardki :D Dodzwoniłem sie do Siedliska, gość mówi że nie ma probelmu z dojazdem i cytuję "jest spoko, pogoda się robi, przestało padać" :)

Więc, moim zdniem nie ma co srać po agreście tylko spakować kondomy i w drogę :) w piątek popołudniu już ma być pogoda, do południa jeszcze możliwe deszcze, w sobotę i niedzielę pogoda - więc będzie luz :)

Więc pasuję być okolicach 20 stej na miejscu, więc spotkanie w Sanoku (lub Cisnej) z ekipy z Krakowa w okolicach 18 stej.(mam nadziję że wyjedziecie z Krakowa jakoś :P)

Ja lecę od strony rzeszowa, ze mną kolega Norbi który nagina z pod Warszawy.

Pisać kto ma jaja i jedzie :P :twisted:

norbi
Candidato
Bike: włoskie, wściekłe, piękne
Kontakt:

Post autor: norbi » 19 maja 2010, 22:24

ja mam jaja, ale z cukru więc boję się, że w deszczu się rozpuszczą :mrgreen:

Nie wiem czy jest sens jeśli miałyby przyjechać 3-4 osoby, chyba lepiej przełożyć na bardziej sprzyjający termin - pewnie wiele osób wymięknie na najbliższy weekend.
Pomóż biednemu -> http://warszawa.menelgame.pl/change_please/5580475/" onclick="window.open(this.href);return false;

enZo

Post autor: enZo » 19 maja 2010, 22:42

norbi pisze:ja mam jaja, ale z cukru więc boję się, że w deszczu się rozpuszczą :mrgreen:

Nie wiem czy jest sens jeśli miałyby przyjechać 3-4 osoby, chyba lepiej przełożyć na bardziej sprzyjający termin - pewnie wiele osób wymięknie na najbliższy weekend.
Przełożyć się nie da, gość z Sedliska ma już komplet na kolejny weekend, przepada zalicza i tyle jak nie dojedziemy.

Ja dziś o 17 stej polatałem na moto z godzinę, pojechałem zobaczyć zalane podpromie, zrobiło się cieplej, przestało padać i ulice szybko wyschły. Na weekend nadają pogodę ale mogą się trafić przelotne burze. Moim zdaniem nie ma co pękać, nie w takie pogody naginało się dużo dalej :)

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Społeczność Aprilia”