Wyjazd Aprilia Klub - Bieszczady 2010 Informacje

Forum Klubu Aprilia - wszystko co dotyczy naszego klubu Aprilia.
enZo

Wyjazd Aprilia Klub - Bieszczady 2010 Informacje

Post autor: enZo » 24 sty 2010, 11:16

Seimka, Panowie jest zmiana terminu :) Co powiedzie na maj ale tydzień wcześniej ?

Pojawiło się światełko w tunelu, ostatni weekend maja i biorąc 4 dni wolnego można mieć wolne ponad tydzień, i właśnie do mnie zagadał znajomy z Niemiec że jadą na Isle of MAN TT 2010 :D i że mają jeszcze miejsce w samochodzie, prom zarezerwowany, miejscówka do spania też jest i czy bym nie pojechał więc chyba się zdecyduje :) wyjazd 29 z Niemiec wiec ostatni tydzień maja mi odpada.

Co powiedzie w takim razie żeby w Bieszczady skoczyć tydzień wcześniej ? Mianowicie - 21 do 23.05.2010

Czyli wyglądało by to tak, spotykamy się wieczorem 21 go w Sanoku lub jeśli ktoś będzie leciał przez Rzeszów to ze mną w Rzeszowie i razem już nawijalibyśmy na Sanok, tam pewnie spotkanie z grupą z południa która przyleci dołem i dalej już sypiemy razem na dużą pętlę aż do Ustrzyk górnych i Mucznego na ognisko i spanie :)

Rano odpalamy motóry i lecimy w górę od Ustrzyk Górnych w stronę Cisnej (druga połowa dużej pętli ) po drodze robimy fotki na super winkalch, kręcimy filmiki itd. leimy dalej aż do Polańczyka i Soliny żeby połazić po Zaporze, jak się uda wbić w czas to zrobimy "Zapora Tour" :) i wejdziemy do środka ze zorganizowaną wycieczką :) Po zaporze proponuję wynająć jacht ze sternikiem i popływać z godzinę po jeziorze, później zjemy pewnie obiad i poleżymy, popływamy itd. itp. Wiczorem wracamy znowy pętlą ok 80 km do Mucznego i znowu ognisko na domkach, browarek itd :D

Niedziela - spróbuję zorgaizować jakąś ekstremalną zajawkę, ale muszę podzwnić i zobaczyć co i jak ;) Niespodzianka będzie :) Później jemy obiad ok 13 i lecimy już na Sanok, koło sanoka robimy Załuż i super winkle rajdu górskiego. Ok 15 stej lecimy każdy na chatę grupakmi, jedni pewnie dołem inni w stronę Rzeszowa itd. tak żeby każdy gdzieś na 20 stą dotarł do domu.

Co wy na to ?

Awatar użytkownika
pegaso
Capo di capi re
Bike: Aprilia Caponord
Kontakt:

Re: Pierwsze spotkanie Aprilia Club - 2010

Post autor: pegaso » 24 sty 2010, 13:23

Dobry pomysł jak pogoda dopisze to ja bym się pisał na taką małą przejażdżkę.Zobaczymy jeszcze dużo czasu.

oskar

Post autor: oskar » 24 sty 2010, 17:12

enZo pisze: Co powiedzie w takim razie żeby w Bieszczady skoczyć tydzień wcześniej ? Mianowicie - 21 do 23.05.2010 ?
Wstępnie potwierdzam pełną gotowość :mrgreen:
pozdro

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Bike: SL1000RSV Factory Project
Kontakt:

Post autor: Whiplash » 24 sty 2010, 21:19

oskar pisze:
enZo pisze: Co powiedzie w takim razie żeby w Bieszczady skoczyć tydzień wcześniej ? Mianowicie - 21 do 23.05.2010 ?
Wstępnie potwierdzam pełną gotowość :mrgreen:
pozdro
jo tyz :D

Awatar użytkownika
gacoperz
Principiante
Bike: rsv1000r
Kontakt:

Post autor: gacoperz » 25 sty 2010, 16:55

Jak ustalicie co i jak dajcie znać. Pewnie się dołączę.
Moje www:MOTOBOCHNIA.pl ZIPPO forum GAC page
moja i kolegi: KLIK

Mazzi
Sgarrista
Bike: był
Kontakt:

Post autor: Mazzi » 25 sty 2010, 19:09

W tak zacnym gronie też chętnie na kilka dni ucieknę z domu :P

enZo

Post autor: enZo » 26 sty 2010, 10:37

Dobra Panowie to wstępny paln jest taki:

21.05.2010 (Piatek)

Pewnie Ci z dalsza będa się musieli urwać trochę z pracy ale po kolei:

kto leci od strony Warszawy, Lublina, itp. to spotykamy się w Rzeszowie ok godziny 18 stej, bliżej terminu wyjazdu ustalimy gdzie, ale najprościej będzie jak każdy pokieruję się na "centrum" i tam będę czekał na dużym parkingu koło galerii Graffica. Ruszamy ok 18.20 z Rzeszowa i jedziemy do Sanoka 76 km:

http://mapy.google.pl/maps?daddr=Sanok& ... 463684&z=9

W Sanoku spotykamy się z grupą z Południa - Kraków, Katowice, Opole ect. ok godziny 19.30 na stacji Orlen na wlocie do Sanoka po lewej stronie na Ulicy Krakowskiej. Tankujemy Grzmoty i lecimy do Mucznego 104 km dużą pętlą bieszczadzką:

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s ... 31842&z=10

Dolaujemy tam w nocy ok 21 i tam czeka na nas browar, ognisko itp :D Tam też śpimy w ośrodku Siedlisko Carphatia:
http://www.muczne.com.pl/index.html

22.05.2010 - Sobota - wstajemy w miarę możliwości jak najwcześniej :)jemy śniadanie w Karczmie i ruszamy drugą cześcią pętli bieszczadzkiej do Soliny 95 km przez Ustrzyki Górne, wetlinę, Cisną itd:

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s ... =UTF8&z=10

Robimy foty na fajnych winklach, kręcimy filmiki i takie tam podziwiamy widoki połoniny :)

Dojeżdzamy do Soliny - wbijamy na Zaporę, jak się uda to wycieczkę zorganizowaną po wnętrzu zapory, później jedziemy do pobliskiego Polańczyka i wbijamy na rejs po Solinie - koszt ok 15 zł od osoby. Kończymy rejs po ok 2h i idziemy na obiad.

Po obiedzie jak jest pogoda to korzystamy z uroków kompieli w zalewie Solińskim :)

Na wieczór znowu wracamy do Mucznego na ognisko i browar :mrgreen: - znowu 63 km po fajnej trasce :)
http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s ... =UTF8&z=10

23.05.2010 Niedziela

Wstajemy w miarę możliwości jak najwcześniej :) Jemy śniadanie w karczmie i ruszamy przez Ustrzyki Górne do Dołżycy na Park Linowy

http://www.nadsolinka.pl/Parklinowy
Kto chce to korzyta z Parku Linowego - powiem tyle kondycję trzeba mieć, ja w Zakopanem na 23 przeszkody skapitulowałem na 20 stej :)

Po parku linowym na miejscu w ośrodku jemy obiad i po obiedzie ok godziny 13 tej ruszamy do Sanoka na odcinek Rajdu Górskiego z Załużu :mrgreen:
48 km:

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s ... 31842&z=10

Tam latamy po najlepszych winklach w tej cześci polski, robimy fajne zdjęcia grzmotów w winkalach kręcimy filmiki i ogólnie takie tam zabawy przyziemne :D

Ok godziny 16 stej rozjeżdzamy się do domów.

Jak się podoba plan ?
Pewnie zapytacie po co tyle razy jeździć do tego Mucznego ? Już mówię :)Zajebista miejscówka w sercu bieszczad i za każdym razem jedziemy jakąś cześcią pętli a Aprilia to przedewszytkim przyjemność z jazdy i to po zakrętach więc trzeba korzystać z tej przyjemności :D

enZo

Post autor: enZo » 26 sty 2010, 10:44

Jeszcze na szybko małe podliczenie co za ile:

2 noclegi w Mucznem - ok 45 zł od osoby w zależności od ilości osób w pokoju - czyli na okrągło licząc 100 zł
2 ogniska w Mucznem - ok. 23 zł od osoby i ogniaska czyli za 2 - 50 zł
obiad w polańczyku - 20 zł
rejs po Solinie - 15 zł
Park Linowy - ok. 30 zł

Paliwo w zależności od odległości ale po bieszczadach do wypalenia jest minimum 2 zbiorniki czyli ok 450 km - 150 zł

Suma: 365 zł + każdy musi doliczyć koszty paliwa w zależności skąd jedzie.

Awatar użytkownika
pegaso
Capo di capi re
Bike: Aprilia Caponord
Kontakt:

Post autor: pegaso » 26 sty 2010, 20:10

Fajny plan,pytanie czy będziemy jechać w gronie samych ścigaczy czy też turystyków,nie wiem czy was dogonię sowją pegaso :o ,jak będzie prędkość średnia?
No i zobaczymy jaka będzie ta pogoda!!!
Ogólnie wszystko OK.

Awatar użytkownika
couture
Uomo d’onore
Bike: Tuono
Kontakt:

Post autor: couture » 26 sty 2010, 22:35

Pasi, zależy jaka pogoda.I nasuwa mi się pytanie czy ktoś wybiera się ze swoją ''drugą połówką''?? czy to spotkanie w męskim gronie?
Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach . . .
http://www.youtube.com/watch?v=Vu9pkeMCpQg" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Społeczność Aprilia”