Leonardo 150 nie mogę wyregulowac obrotów

Osci14
Picciotto
Bike: Aprilia Leonardo 125
Kontakt:

Leonardo 150 nie mogę wyregulowac obrotów

Post autor: Osci14 » 08 mar 2013, 15:46

Witam mam aprilie leonardo 150 i problem polega na tym że nie mogę ustawić odpowiednich obrotów ,na ciepłym silniku raz są wyższe ,a raz niższe śrubę od (chyba) powietrza tą od góry muszę mieć wkręconą do końca bo inaczej gaśnie gdy uda się ustawić stabilne obroty chociaż przez chwilę to śrubka od regulacji obrotów też jest wkręcona prawie do końca i obroty są małe,Ssanie po podłączeniu bezpośrednio pod aku. działa ale nie wiem czy jest poprawnie wyregulowane jest wykręcone o trzy obroty zimny odpala w miarę dobrze.Dodam że sprawdzałem mębranę gażnika i też wygląda na dobrą wczesńiej aprilia chodziła bardo dobrze aż do pewnego razu gdy nie chciała opalić wtedy wyczyściłem gażnik i nic to nie dało teraz kupiłem nową świece i na niej też nie odpala tylko na starej(NGK CR8E) no i przez te objawy zauważyłem większe spalanie. Może trochę nie dokładnie to opisałem ale zależy mi na jak najszybszej odpowiedzi Z góry dzięki

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Leonardo 125 150 250”