Problem z Leonardo nie chce palic

morfeus135
Picciotto
Bike: Leonardo 120
Kontakt:

Problem z Leonardo nie chce palic

Post autor: morfeus135 » 14 mar 2011, 15:47

Witam,
mam problem z skuterem Leonardo 120, 2010r. Może zacznę wszystko od początku : jakoś tak na listopad ubiegłego roku skuter przestał palić, ale ze koniec sezonu to się nie brałem za niego i tak leżał cala zimę w garażu. Ostatnio wziąłem się za niego i próbowałem go naprawić. Sprawdzałem już chyba wszystko co mogło by się popsuć. Był czyszczony gaźnik i sprawdzane ssanie czy działa, pompka paliwa też podaje paliwo, wymieniłem świece, a on dalej nie chciał zapalić. Dopiero przed wczoraj jak mu trochę paliwa do cylindra wstrzyknąłem to chwile pokręcił i odpalił, przejechałem się kawałek, a wieczorem jak już był zimny to znowu nie palił i tak cały czas teraz i nie wiem co się popsuło w nim . Jak ktoś mógłby pomóc to bardzo proszę i dziękuje z góry.

rafał
Picciotto
Bike: aprilia leonardo 125
Kontakt:

Re: Problem z Leonardo nie chce palic

Post autor: rafał » 24 mar 2011, 14:13

siema kolego miałem taką samą sytuacje z moim Leonem ja tak samo mu dałem trochę paliwa do cylindra i załapywał a potem jak był zimny już nie odpalił ;) a przyczyną tego było miał za małe obroty musiałem mu podkręcić obroty i gaźnik wyczyścić spróbuj tego mi pomogło i do tej pory śmiga i nie ma problemu z odpalaniem ;) i odp czy pomogło pozdro ;)

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Leonardo 125 150 250”