Zmasakrowana stacyjka po kradziezy i brak iskry

ukman61
Picciotto
Bike: Aprilia Area 51 2003
Kontakt:

Zmasakrowana stacyjka po kradziezy i brak iskry

Post autor: ukman61 » 14 lis 2010, 02:38

Witam na wstepie chcialbym sie przywitac jestem tu nowy. Otoz niedawno kupiłem skuter ktory został skradziony przez tępego złodzieja ktory chciał odpalic skuter za pomocą najprawodopodobniej srubokreta jest to Aprilia Area 51 2003 . Skuter kupilem jako niesprawny skuter stał w garazu poprzedniego wlasciciela przez 4 lata . w związku z tym ze poprzednia stacyjka nadawala sie do kosza a konkretnie element plastikowy z metalowymi płytkami poprzedni wlasciciel zamontował go od innego skutera co prawda nie pasuje ale wszystkie kostki są podlączone tylko nie nachodzi to na oske stacyjki a wiec aby sprawdzic czy skuter dostaje prąd postanowilem pozłączac conieco kablami aby był przepływ prądu . Zegary działają ale jest jeden problem brak iskry zmieniałem swiece pare razy na rozne ale to nic nie pomaga . Czy po połączeniu pinów jak na wykresie w linku wszystko powinno byc dobrze ?
http://img268.imageshack.us/i/stacyjka.png/" onclick="window.open(this.href);return false;
Wiem ze problemem moze byc jeszcze iskrownik lub cewka
Jakies pomysly ? Posiadam takze Aprilie Sr50 2001 czy powinno wszystko pasowac z tego skutera zeby sprawdzic co jest nie halo ?

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Area 51”