Fuel and oil + filters pipes

Poza kategoriami innych forum.
Tharkun
Principiante
Bike: Aprilia RS4 125
Kontakt:

Fuel and oil + filters pipes

Post autor: Tharkun » 17 lut 2017, 00:18

Niech ktoś poratuje i powie mi jak na polski tłumaczy się "fuel and oil + filters pipes", co to jest i gdzie się to w motocyklu znajduje. Bo według książki serwisowej powinienem to wymienić bo zbliżam się do 12 tys. km ale nie potrafię się domyślić co to jest. Nie wiem czy chodzi o przewody czy jakieś filtry w przewodach czy może jeszcze o coś innego :?:

Piotrek
Capo di capi re
Bike: TS150&Pegaso650
Kontakt:

Re: Fuel and oil + filters pipes

Post autor: Piotrek » 18 lut 2017, 01:30

fuel and oil + filters pipes
Już wiele zapomniałem z angielskiego ale według mnie to serwisówka czyli wymiana oleju z filtrem(oleju :?: )oraz filtru rurkowego :? (pipes mi się z rurką pipesową kojarzy ale że mamy filter to może filtr taki w baku rurkowy,nie wiem strzelam) natomiast na pewno jak przy wymianie oleju z filtrem oleju wymienisz filtr powietrza i paliwa to nic mu się złego nie stanie a wręcz przeciwnie.

Tharkun
Principiante
Kontakt:

Post autor: Tharkun » 18 lut 2017, 17:05

No właśnie i olej i filtr paliwa jest wymieniony osobno, dlatego za cholerę nie mogę dojść o co chodzi :/ jakby to tłumaczyć dosłownie to wychodzi "paliwo i olej + filtry rurowe", paliwo tylko dolewam, a olej jest wymieniony osobno, o filtrach rurowych w motocyklach nie mam bladego pojęcia. A nie chce żeby z powodu jakiejś pierdoły coś się później złego działo

Piotrek
Capo di capi re
Bike: TS150&Pegaso650
Kontakt:

Post autor: Piotrek » 19 lut 2017, 00:42

A wymieniłeś filtr oleju? bo nie wyłapałem tego w twych wypowiedziach.
-Olej
-Filtr oleju
-Filtr paliwa
-Filtr powietrza
Wymieniając rzeczy wyżej to już ci tylko klocki hamulcowe zostają z oponami,więcej nic nie ma poza wlaniem paliwa.

Tharkun
Principiante
Kontakt:

Post autor: Tharkun » 19 lut 2017, 12:27

Najmocniej przepraszam, w poprzedniej wypowiedzi miał być filtr oleju a nie paliwa, nie wiem czemu tak napisałem. Więc faktycznie może to być filtr paliwa, zobaczę jeszcze czy nie ma czegoś na przewodach dodatkowo. Dzięki wielkie za pomoc ;)

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Spam Box”