cały czas EFI

O modelu SL Falco
MotoDan
Picciotto
Bike: SL 1000 Falco
Kontakt:

Re: cały czas EFI

Post autor: MotoDan » 01 maja 2017, 19:36

Dobra to może ktoś mi doradzi. W związku z tym że mam sporo pojęcia o diagnostyce motocykli sprawdziłęm już chyba wszystko. Część instalacji odpowiedzialna za układ wtryskowy, wszystkie czujniki, wtryskiwacze, tps, MAp, czujniki temperatury, położenia wałka, Pickup, cewki. Wszystko pomierzone i jest jak serwisówka nakazała, obwody do zegarów całe, obwód od kill Switcha też. A jednak cały czas miga informacja o błedzie EFI, po uruchomieniu opcji Diag, pokazuje "błąd -1", którego nota bene nie ma opisanego w materiałąch serwisowych. Może ktoś miał taka przypadłość? Ładowanie również jest ok, czujnik topki ok, modół diodowy tez wg serwisówki ok. Brak mi pomysłów. Motocykl to Falco 2001 rok, zainstalowany oryginalny zestaw Falco fighter, łącznie z chipem. Po zmianie ECU, na oryginalny dokładnie te same przypadłści. Został jeszcze tylko zegar ( po odłączeniu ECU i spięciu Diag, czały czas jest EFI -1)

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „SL 1000 Falco”