Moto GP Brno - kempingi

<<

markos

Consigliere

Miejscowość: Michigan, USA

Sprzęt:: no fajny był...

Post 05 Sie 2010, 13:31

Moto GP Brno - kempingi

Wreszcie w tym roku (po kilku latach przymiarek ;) ) wybieram sie na Moto GP do Brna. Nocować chciałbym na któryms z kampów na torze - najlepiej na Camp Start - podobno najlepsze imprezy :mrgreen:
Czy wiecie może jak tam jest z miejscami? Da się znaleźć wolne miejsca w sobotę koło południa? Czy koniecznie trzeba już tam być w piątek?
------------------
<<

krystian

Picciotto

Miejscowość: kraków

Sprzęt:: aprilia rsv mile

Post 05 Sie 2010, 22:28

Re: Moto GP Brno - kempingi

witam,jak będzie ładna pogoda to w sobote koło południa może być problem jeśli będziesz w dużej grupie a jak w małej to zawsze coś znajdziesz ja zawsze bywałem już w piątek to nie było żadnego problemu.
<<

markos

Consigliere

Miejscowość: Michigan, USA

Sprzęt:: no fajny był...

Post 19 Sie 2010, 10:26

I w końcu udało mi się dojechać na MotoGp Brno :) - puszką niestety ze względu na zapowiadaną pogoda (która oczywiście się nie sprawdziła). Do tego po drodze do Brna urwał mi sie tłumik i miałem wątpliwą przyjemnośc przejechac 400km w zatyczkach do uszu :D:D

W Brnie - polecam nocleg na Camp Start. W sobotę koło 12 nie było żadnego problemu z miejscem pod namiot - camping jest naprawde olbrzymi i świetnie zorganizowany. No, może toi-toie mogłyby być nieco czystsze :D i mniejsza kolejka pod prysznice, ale generalnie nie ma co narzekać. Jest bardzo bezpiecznie, pełno Policji chodzącej miedzy namiotami (w centrum kampingu maja nawet posterunek) i dookoła ogrodzeń, nie wyjedziesz ani samochodem ani motocyklem bez pokazania dowodu rejestracyjnego.
A na kampingu - ciągła impreza, my bylismy w cichszej częsci a i tak żeby zasnąć trzeba mieć stopery do uszu :) - wycie silników na odcince i strzelanie z wydechów do wczesnych godzin rannych. W jednym z barów hardrockowa dyskoteka, do tego jacyś goście z Niemiec z ustawionymi KONCERTOWYMI kolumnami przed camperem i trash metalem puszczonym na cały regulator! :) Na niektórych stanowiskach silniki na specjalnych stelażach, z wydechami ograniczonymi do samych kolektorów, plujące ogniem i dymem, kolesie z recznymi piłami motorowymi z megafonami zamiast wydechu, grupki (najczęściej z Polski :) ) katujące na zmianę swoje sprzety - naprawde warto to wszystko zobaczyć :) Polecam :)
Na samym torze siedzieliśmy na trawiastej "trybunie" A - widać kawałek prostej i sekwencję lewy-prawy plus telebim naprzeciw. Pierwszy raz słyszałem MotoGP na zywo i moje wydechy w RSVR wydały mi się bardzo ciche :D Ryk wydechu MotoGP jest po prostu powalający.
Sam wyscig tak naprawdę lepiej widać w TV, na miejscu widzielismy w sumie tylko kilka wyprzedzan, komentarza prowadzacego czasem nie słychać bo zagluszają go wydechy :) ale atmostera jest niepowtarzalna i naprawde warto pojechac i być na miejscu.
Poniżej kilka fotek z wyścigu i z Camp Start :)

The Doctor #46

Image

Na rondzie tak sie nie składam...

Image

Speed:

Image

Świeta na Camp Start

Image

Więzień miłości?

Image

Turbodoładowany generator hałasu, ognia i dymu :D

Image

Fan przez duże "F"

Image

Wizyta Borata na Camp Start :mrgreen:

Image

Taki sobie parking...

Image

O gustach się nie dyskutuje, albo się go ma albo nie...

Image
Image

Rodzynek

Image

i drugi rodzynek

Image

5 x V2 = V10 ???

Image
------------------
<<

Cichy

Awatar użytkownika

Sgarrista

Sprzęt:: RSV+M72

Post 20 Sie 2010, 22:58

Super fajnie,ja niestety chciałem ale sie zesrało i wyszła lipa z wyjazdu

byłem za to w Jerez De La Frontera-tam to jest dopiero CYRK w dobrym wydaniu oczywiście,bedę chciał jeszcze zaliczyć ostatni wyścig w Valencji i zobaczyć ostatni raz 46 na M1

no i od nowego sezonu 46 poleci na Desmosedici :mrgreen: :mrgreen:
Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji, wyrażam szacunek wobec czytających moje posty.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją, dysortografią itp. jest jak szpanowanie małym fiutkiem.
<<

couture

Awatar użytkownika

Uomo d’onore

Miejscowość: Brzeg

Sprzęt:: Tuono

Post 20 Sie 2010, 23:07

Pierwsze i drugie zdjęcie. . . . . . .

...za. . .

. . . mo. . .

. . . cne. . .
Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach . . .
http://www.youtube.com/watch?v=Vu9pkeMCpQg
<<

kondraxk

Vinkiel Capo

Sprzęt:: RSV

Post 21 Sie 2010, 05:46

Fajne fotki, zachecaja do wyprawy 8-)

Wróć do Spotkania i wyjazdy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość