SL FALCO -> RST FUTURA

Informacje o spotkaniach klubowych oraz wyjazdach. Wspólne latanie po okolicy i nie tylko.
relax
Principiante
Bike: FALCO SL 1000
Kontakt:

SL FALCO -> RST FUTURA

Post autor: relax » 07 maja 2014, 00:37

Witam jestem posiadaczem FALCO ale chodzi mi po głowie przesiadka na coś bardziej turystycznego i chciał bym pozostać w stajni Aprili pomyślałem więc o RST :)
Wstępnie zbieram info czy warto? Jeszcze się na żywo z Futurą nie spotkałem ale intryguje mnie ten moto, niestety większość jeżdżę z plecaczkiem więc nie jestem wstanie nawet dobrze powinklować ;/ a kilometry uciekają pod kołami.. nie chciał bym ingerować bardziej w falco poza tym, że wymieniłem końcówki i zawiesiłem je pod zadupkiem pozatym szykuję się do przełożenia wahacza z rsv.

Może się wywiąże dyskusja :) jak i gdzie szukać? najbardziej interesowała by mnie wymiana tylko pytanie czy ktoś by się chciał wymienić w taką stronę.. ewentualnie sprzedaż>kupno, nie stać mnie na nic nowszego.. na co w Futurze zwrócić szczególną uwagę przy ewentualnym kupnie? w ogóle można się z kimś spotkać na przymiarkę ewentualnie podmianka motocyklami na parę kilometrów?
Co sądzicie o takiej przesiadce?
Pozdrawiam Relax :)

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Bike: SL1000RSV Factory Project
Kontakt:

Re: SL FALCO -> RST FUTURA

Post autor: Whiplash » 07 maja 2014, 00:53

Futura fsjny sprzet ale moim zdaniem zbyt slaby jak na swoja wage, juz lepiej zapodac polki i kiere z tuono do falco i masz super turystyka

relax
Principiante
Bike: FALCO SL 1000
Kontakt:

Re: SL FALCO -> RST FUTURA

Post autor: relax » 08 maja 2014, 11:02

Whiplash widzę, że z krakowa jesteś, jak będzie pogoda na weekendzie zgadali byśmy się gdzieś, obczaił bym sobie Twoją Falco i polatali byśmy coś może? Zawoja to około 70km od Krk, albo nawet chyba się wybiorę w tamtą stronę bo na Nowej Hucie gość ma wystawioną RST

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Spotkania i wyjazdy”