Serwis w Warszawie

Adresy serwisów oraz opinie na ich temat.
maciejleon
Principiante
Bike: Aprilia Pegaso 650 Cube
Kontakt:

Serwis w Warszawie

Post autor: maciejleon » 17 paź 2010, 11:37

Witam,

temat już był ale odgrzebuje w związku z tym, że powoli sezon się kończy a chciałbym na zimę zrobić takie rzeczy jak:
-czyszczenie gaźników (czy gaźniki w Pegaso się synchronizuje?)
-regulacja zaworów
-wymiana napędu
-wymiana klocków hamulcowych, czyszczenie zacisków, tłoczków
-wymiana czujnika stopu

Bardzo proszę o napiszcie gdzie serwisowaliście swoje Pegasa i gdzie można zaufać mechanikom.
Pozdrawiam,
m.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2012, 23:37 przez maciejleon, łącznie zmieniany 1 raz.

baston
Giovane d’onore
Bike: Aprilia Pegaso 650 i.e. 2003
Kontakt:

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: baston » 29 paź 2010, 19:51

To ja zapraszam do warsztatu mojego kolegi. Prowadzi warsztat samochodowy a motoyckle to jego i moje hobby i chętnie je serwisuje ze mną po godzinach. Moją Peg już zdążyliśmy rozebrać na czynniki pierwsze i złożyć :-) Także jak Ci nie przeszkadza , że to pod Piasecznem to zapraszamy. W razie co masz do mnie tel : 667-908-901

ofca234
Giovane d’onore
Bike: Pegaso'99
Kontakt:

Post autor: ofca234 » 13 gru 2010, 18:54

motostyl.pl - robili min. regulacje gaznikow.

Awatar użytkownika
JaroB
Giovane d’onore
Bike: RSVR
Kontakt:

Post autor: JaroB » 08 sty 2011, 21:44

PJP Motocykle. Polecam bo znają się na robocie, moja RSV'ka była u nich serwisowana i wszystko cacy.
http://www.pjpmotocykle.com.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kolejny, który warto polecić to 'PITSTOP'. Kudłaty robi konkretną robotę a w dodatku doradzi i nie wciśnie na minę!
http://wikimapia.org/5418376/pl/PitStop ... otocyklowy" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Controllata Pazzia

Daro
Principiante
Bike: RSV Mille '02
Kontakt:

Post autor: Daro » 28 lip 2011, 16:02

Witam,

ja polecam mały warsztat w Michałowicach pod Wawą.
Prowadzi dwóch super młodych facetów, którzy motocyklami zajmuja się zawodowo od ok 15 lat.
Serwisowałem u nich poprzednio Ducati, a teraz Aprilie.
Nigdy nie wciskali lipy, nie sciemniaja i sa przestepni cenowo.

Polecam ich.
Telefon do jednego z nich.
Marek: 501 084 682
Pozdrawki
Daro

zuczek86
Giovane d’onore
Bike: SHIVER 750
Kontakt:

Post autor: zuczek86 » 04 mar 2012, 19:23

Witam,

a miał ktoś z Was do czynienia z Moto Guzzi?
Chodzi mi głównie o zestrojenie Shiverki z nowymi wydechami Mivv'a i wrzucenie jej na komputer dla sprawdzenia co w niej siedzi, może macie jakieś miejsce godne polecenia, gdzie zrobią mi to wszystko za rozsądną cene?

Pozdrawiam
Zuczek
Aprilia Shiver 750 "Biała Perełka"

rinas
Giovane d’onore
Bike: RSV 1000 Tuono R
Kontakt:

Post autor: rinas » 06 mar 2012, 22:29

W Wawie nie ma już żadnego serwisu Aprilii z prawdziwego zdarzenia - niestety... o ile można było tak po części nazwać Free Fun

zuczek86
Giovane d’onore
Kontakt:

Post autor: zuczek86 » 08 mar 2012, 20:00

A moto guzzi? Co z nim? Bo byłem ostatnio przy okazji targów motorowych zapytac o serwis to oczywsicie moge zadzwonic i sie umówić, na dzien dobry 100zł za podłaczenie pod kompa.
A interesuje mnie zestrojenie maszyny z wydechem Mivv'a.
Pozdro
Zuczek

zuczek86
Giovane d’onore
Kontakt:

Post autor: zuczek86 » 25 lip 2012, 10:33

Siema,

chciałbym odświerzyc temat, bo zbliża się okres serwisowania mojej "maszynki", pewnie płyny, filtry, i tak jak pisałem wcześniej zestrojenie wydechu z serduchem.
Może ktoś z Was korzystał z usług?:
POLMOTOR. S.J. "Moto Guzzi"
UL. KACZEŃCA 4/6
04-556 WARSZAWA

Jakies opinie na ich temat mile widziane.
Z tym strojeniem mogę poczekać ale chciałbym zrobić ogólny przegląd i głownie wymienić płyny. Jak macie sprawdzone miejsca gdzie nic nie spartaczą a i cenowo bede zadowolony i usmiechnięty to podeślijcie jakiś namiar.

Pozdro
Zuczek

ISM
Giovane d’onore
Bike: ETV1000 Caponord Rally Raid
Kontakt:

Post autor: ISM » 20 wrz 2012, 11:03

Cześć

A ja z całą odpowiedzialnością polecam siebie. Kolegów z Warszawy i okolic zapraszam na przeglądy do Rembertowa. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 12-20 , dogadujemy termin, ustalamy cenę indywidualnie przed rozpoczęciem manewrów. Nasze usługi wykonujemy bardzo solidnie i profesjonalnie, posiadamy odpowiednie narzędzia specjalistyczne oraz co najważniejsze dysponujemy odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Dawniej pracowaliśmy w ASO Aprilia w Warszawie.
Nasz team to dwie osoby tj. ja czyli Tomek ( jagiel z forum caponord.cba, człowiek obsesyjny na punkcie motocykli Aprilia:) ) i mechanik ASO Hondy Zenek, gość który pracuje z zegarmistrzowską dokładnością i artystyczną starannością :) .
Nie mamy na razie niesamowitych referencji, ciągle ciężko na nie pracujemy, ale mogę przytoczyć poniższy post, z resztą wpadniecie na serwis to się przekonanie o czym piszę, mogę zagwarantować, że nie będziecie żałować :)

http://caponordforum.cba.pl/viewtopic.php?t=997" onclick="window.open(this.href);return false;

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 510-749-768 lub mail ism.serwis@gmail.com
Jeśli potrzebujecie części oryginalne do Aprili mogę pomóc, mam bowiem do nich dostęp. Coś będziecie potrzebowali , pytajcie, postaram się pomóc :-)

http://www.facebook.com/IsmIndywidualnyserwismotocykli" onclick="window.open(this.href);return false;
INDYWIDUALNY SERWIS MOTOCYKLI, http://www.ismserwis.pl" onclick="window.open(this.href);return false;. http://www.czesciaprilia.pl" onclick="window.open(this.href);return false; 510-749-768, serwis@ismserwis.pl

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Serwisy”