POTRZEBNY NA WCZORAJ DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Adresy serwisów oraz opinie na ich temat.
seba31
Picciotto
Bike: Aprilia Shiver 2010
Kontakt:

POTRZEBNY NA WCZORAJ DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Post autor: seba31 » 26 cze 2012, 18:09

Witam serdecznie. Wiem, że zawracam głowę i pytam o to samo co milion ludzi w tej zakładce ale potrzebuję rzetelnej informacji dot. dobrego serwisu APKI na terenie Warszawy lub okolic. Czytałem wszystkie wasze posty i sprawdziłem na innych forach miejsca, które tutaj podaliście. Nie ma tego wiele a mimo wszystko zdania ludzi co do warszawskich serwisów są mocno podzielone. Za tydzień mam długą wycieczkę na swoim moto a muszę wymienić płyny ustrojowe, zrobić diagnostykę silnika, skasować serwis i to tyle. Nie mam za bardzo czasu, żeby zająć się tym samodzielnie dlatego chętnie oddam maszynę w naprawdę dobre ręcę. Ps. Dobry serwis to taki, w którym będą mieli softy do mojego moto ( SHIVER 750 2012 r) Z góry serdeczne dzięki. :evil:

Awatar użytkownika
Lucek
Capo di capi re
Bike: Daytona 955i+TE450+SMR510
Kontakt:

Re: POTRZEBNY NA WCZORAJ DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Post autor: Lucek » 26 cze 2012, 21:35

plyny wymieni Ci kazdy serwis
service skasujesz sam w 15sek a diagnostyke silnika co masz na mysli?
Bo maneta jest od tego, aby kręcić nią na całego! - Yoghurt PWR!

Obrazek

grzesiu2810
Capo di capi re
Bike: aprilia rsv 2003 145hp
Kontakt:

Post autor: grzesiu2810 » 26 cze 2012, 22:23

dopiero sie ludzie rejstrują i jakie wymagania odrazu hehe

ralph178
Giovane d’onore
Bike: Aprilia ETV 1000 CAPONORD
Kontakt:

Post autor: ralph178 » 27 cze 2012, 07:50

Apki nie potrzebuja wiekszego serwisu przed dlugimi wycieczkami :) plyny to każdy Ci wymieni a pozatym to sprawdz sobie czy swiatla swieca i cisnienie w oponach i wystarczy :]

seba31
Picciotto
Bike: Aprilia Shiver 2010
Kontakt:

Post autor: seba31 » 27 cze 2012, 08:51

No właśnie chodzi mi o service na wyświetlaczu. Przeglądałem manuala i czytałem trochę, że można to ogarnąć samemu ale nie bardzo wiem jak się do tego tematu zabrać. Ps. Do grzesia 2810.... a co ty myślałeś, że będziemy tu o pietruszce gadać. To chyba poważne forum, nie ma czasu na pisanie głupot. PZDR. :roll:

eterum
Picciotto
Bike: Caponord
Kontakt:

Post autor: eterum » 28 cze 2012, 11:19

seba31 pisze: Ps. Dobry serwis to taki, w którym będą mieli softy do mojego moto ( SHIVER 750 2012 r)
Wynika z tego że masz tegoroczny motocykl. Co ty zatem chcesz motać w sofcie. Dolary przeciw orzechom że masz najnowszy soft. Wyświetla Ci jakieś błędy?
Jeżeli szukasz tylko dobrego mechanika to spróbuj do kolegi z forum Caponorda.

http://caponordforum.cba.pl/viewtopic.p ... 3317#11118" onclick="window.open(this.href);return false;

Numer telefonu masz w ostatnim poście. Osobiście go nie znam ale koledzy mają o nim bardzo dobre zdanie.

Awatar użytkownika
pegaso
Capo di capi re
Bike: Aprilia Caponord
Kontakt:

Post autor: pegaso » 01 lip 2012, 11:38

seba31 pisze:Witam serdecznie. Wiem, że zawracam głowę i pytam o to samo co milion ludzi w tej zakładce ale potrzebuję rzetelnej informacji dot. dobrego serwisu APKI na terenie Warszawy lub okolic. Czytałem wszystkie wasze posty i sprawdziłem na innych forach miejsca, które tutaj podaliście. Nie ma tego wiele a mimo wszystko zdania ludzi co do warszawskich serwisów są mocno podzielone. Za tydzień mam długą wycieczkę na swoim moto a muszę wymienić płyny ustrojowe, zrobić diagnostykę silnika, skasować serwis i to tyle. Nie mam za bardzo czasu, żeby zająć się tym samodzielnie dlatego chętnie oddam maszynę w naprawdę dobre ręcę. Ps. Dobry serwis to taki, w którym będą mieli softy do mojego moto ( SHIVER 750 2012 r) Z góry serdeczne dzięki. :evil:

Zapraszam,mam program do Shivera :)
Jednak trochę km jest do mnie.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Serwisy”