Kto ma info o tych serwisach ?

Adresy serwisów oraz opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Wicher
Giovane d’onore
Bike: ETV 1000 Caponord
Kontakt:

Re: Kto ma info o tych serwisach ?

Post autor: Wicher » 23 sty 2012, 17:08

No to spoko.
Dzięki za treściwą i rzeczową odpowiedź.
Chyba nawiedzę Łukasza, żeby nie myślał, że o nim zapomniałem :mrgreen:

A w tym drugim przybytku, to kompjuter macie, czy pod farelkę motór podpinacie?? ;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Bike: SL1000RSV Factory Project
Kontakt:

Post autor: Whiplash » 23 sty 2012, 21:39

Wicher pisze:No to spoko.
Dzięki za treściwą i rzeczową odpowiedź.
Chyba nawiedzę Łukasza, żeby nie myślał, że o nim zapomniałem :mrgreen:

A w tym drugim przybytku, to kompjuter macie, czy pod farelkę motór podpinacie?? ;)
Na hamowni jest sprawdzany lacznie z czujnikiem AFR jesli wiesz o czym pisze :) a Luca chyba tez kompa nie ma bo w brawadosie juz nie pracuje, chyba ze zanabyl :) a jakoez to niedociagniecia miales po odtatniej wizycie bo przyznaje sie bez bicia ze prawie caly serwis byl przezemnie robiony :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wicher
Giovane d’onore
Kontakt:

Post autor: Wicher » 24 sty 2012, 00:09

Śruby na deklu zaworów słabo dokręcone, jedna nie dokręcona w ogóle. Stąd wyciek oleju.A Łukasz mówił,że często serwisanci o niej zapominają :mrgreen:
To oblukałem dopiero w garażu na miejscu.
Na A4 mój lewy but pokrył się jakimś dziwnym płynem. Po skosztowaniu tego rarytasu okazało się,że to olej, a nie sos truskawkowy :mrgreen: Lewy dekiel poskładany na starej usczelce. Zadzwoniłem do Łukasza, ale już nie wracałem do miejsca zbrodni. Wyciałem uszczelkę z odpowiedniego materiału i śmiga do dzisiaj :mrgreen:
Ogólnie zastrzeżeń, ani pretensji nie mam. Każdemu zdarza się popełnić błąd :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Bike: SL1000RSV Factory Project
Kontakt:

Post autor: Whiplash » 24 sty 2012, 00:28

Wicher pisze:Śruby na deklu zaworów słabo dokręcone, jedna nie dokręcona w ogóle. Stąd wyciek oleju.A Łukasz mówił,że często serwisanci o niej zapominają :mrgreen:
To oblukałem dopiero w garażu na miejscu.
Na A4 mój lewy but pokrył się jakimś dziwnym płynem. Po skosztowaniu tego rarytasu okazało się,że to olej, a nie sos truskawkowy :mrgreen: Lewy dekiel poskładany na starej usczelce. Zadzwoniłem do Łukasza, ale już nie wracałem do miejsca zbrodni. Wyciałem uszczelkę z odpowiedniego materiału i śmiga do dzisiaj :mrgreen:
Ogólnie zastrzeżeń, ani pretensji nie mam. Każdemu zdarza się popełnić błąd :mrgreen:
chyba wim ktora z przodu za chlodnica :D bo u siebie tez o niej zapomnialem :lol:

Awatar użytkownika
Lucek
Capo di capi re
Bike: Daytona 955i+TE450+SMR510
Kontakt:

Post autor: Lucek » 24 sty 2012, 17:57

jase ze kazdy sie myli ale po to wlasnie oddaje moto do serwisu bo licze ze ktos inny sie nie pomyli tak jak jako zem niezawodowiec a ten ktos tak a przynajmniej za takiego sie podaje
:)
Bo maneta jest od tego, aby kręcić nią na całego! - Yoghurt PWR!

Obrazek

Awatar użytkownika
Wicher
Giovane d’onore
Kontakt:

Post autor: Wicher » 24 sty 2012, 18:22

Dzisiaj moje nastawienie jest już zupełnie inne niż w tych cudownych dniach :mrgreen:
Z pewnością tak bym tego nie zostawił, a z racji tego, że nerwowy rocznik jestem, to mógłbym coś rozwalić, nakrzyczeć na pana serwisanta, co mi się czasem zdarza :mrgreen:

Ogólnie było wesoło :mrgreen:

Awatar użytkownika
Luca
Don Administratore
Bike: Tuono 1000 R , CBRF600S
Kontakt:

Post autor: Luca » 27 sty 2012, 20:53

Tak było :)

eterum
Picciotto
Bike: Caponord
Kontakt:

Post autor: eterum » 05 lut 2012, 23:24

To ja mam teraz dylemat. Jak tylko zrobi się cieplej to chciałbym oddać Capcia w dobre ręce które leczą. A dolega mu wysokie spalanie, prawdopodobnie niesynchronizowane cylindry, regulacja zaworów też by się przydała bo 50K mu stuknęło. Do tego potrzebowałbym przetestowania sprzęta i wychwycenia ew. dalszych bolączek. Mechanika jest mi obca i zawsze mam obawy, że nie wychwycę jakiegoś sygnału o chorobie.

Stąd moje ogólne, orientacyjne pytanie. Ile zostawiacie w serwisach? Taka robota jak pisałem wyżej czyli generalnie standardowe przy 50K regulacje + sprzęgło które czasem ślizga na wyższych obrotach + ew. wymiana łańcuszka rozrządu.

Pytam bo do Krk mam kawałek i trochę głupio jak w praniu wyjdzie, że wszystkie w/w opcje wejdą w grę i mi kasy braknie. Provident już mi nie pożycza więc wolałbym za wczasu się przygotować finansowo. Czy np. 1000 zł wystarczy czy lepiej mieć więcej w zapasie?

Awatar użytkownika
Wicher
Giovane d’onore
Kontakt:

Post autor: Wicher » 07 lut 2012, 00:04

Wydaje mi się, że co do ceny to dogadasz się z Łukaszem. Chłop wie co robi ;)
O łańcuchy bym się nie obawiał. Jeżeli masz faktycznie 50tys.km, to powinny jeszcze trzymać fabryczne wymniary(tak było u mnie).
Są cholernie drogie i raczej pyknie ci wymiana za kolejne 50-60 tys.km :mrgreen:

grzesiu2810
Capo di capi re
Bike: aprilia rsv 2003 145hp
Kontakt:

Post autor: grzesiu2810 » 10 lut 2012, 18:00

na synchro i zawory 1tys wystarczy na lancuszki napewno nie z nimi ze 2 kola . sprzeglo jak trzeba bedzie to kolo 500-600zł

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Serwisy”