www.motopissaris.gr

Adresy i opinie o salonach i sklepach.
janosikkk
Picciotto
Bike: SL 1000 + LeoVince
Kontakt:

www.motopissaris.gr

Post autor: janosikkk » 13 cze 2013, 14:23

Już wklepałem zamówienie na AF1 w stanach godząc się ze strata 1000zł netto a tu nagle trafiam na greka ;) :mrgreen:
Miał dla mnie komplet gratów OEM do falko czyli obudowe sprzęgiełka , zebatkę i dysze do sprzegła 40 , z wysyłka wyszo tego ze 210EUR brutto. Czekam na podsumowanie.

Czy ktoś kupował już u niego części ? Jak obsługa i wysyłka no i dostepność oryginałów - w statusie wszystko ma zamówienie , ale tak samo jest w rajchu czy USA.
na fejsie go lubią :lol:

PS
Samo sprzęgiełko pasuje idealnie z FZS1000 05' :lol: Kupiłem na aledrogo za 5 dych . Ale to najmniejszy problem bo powierzchnie obudowy i zebatki wygladają jak polskie drogi po zimie.

Pzdr.

janosikkk
Picciotto
Bike: SL 1000 + LeoVince
Kontakt:

Re: www.motopissaris.gr

Post autor: janosikkk » 15 lip 2013, 14:52

Graty przyszły , nie wszystkie jeszcze na dysze sprzęgłową czekam . "Nufka" sztuka nie śmigane - obudowa sprzęgiełka i środek z zębatką do apki .
168EUR netto ( + 23% vat jak ktoś nie na fime bierze) za wszystko razem wliczając 2 przesyłki poleconymi z grecji . A no i koszt przelewu 7,42 eur .
Grek sie troche z tym jebał - zanim podał mi podsumowanie to minął tydzień ale od przelewu 24.06 do nadania 3 dni i 1.07 była w Polsce .
Tylko sie wygrzebie z bieżacej roboty i montuje to wrzuce jakies foty .

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Salony”