Części do motocykla. Sklepy. Dostępność.

Adresy i opinie o salonach i sklepach.
Wilk stepowy
Candidato
Bike: Aprilia Caponord
Kontakt:

Części do motocykla. Sklepy. Dostępność.

Post autor: Wilk stepowy » 17 gru 2009, 13:59

Witam,

Admin, czy Ty masz coś wspólnego ze działalnością B....S, która to jest salonem Aprili w Krakowie?

Jeśli tak, to czy mógłbyś się wypowiedzieć nt dostępności części eksploatacyjnych i zamiennych?
Czy są na miejscu, czy trzeba czekać, czy trzeba zamawiać i czekać.... itp. No i może coś o cenach, co ile i za ile.

Na tą chwilę szukam filtra oleju KN-152/ HF-152 do ETV1000. Ale zaraz pewnie będę tez szukał uszczelki pod dekiel od filtra itp..

Dzięki i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Legut
Principiante
Bike: Suzuki GSX-R 1000 K9
Kontakt:

Re: Części do motocykla. Sklepy. Dostępność.

Post autor: Legut » 17 gru 2009, 15:53

Ja mam cos wspolnego, wiec pozwole sobie odpisac na zadane przez Ciebie pytania:
Generalnie staramy się budować nasz magazyn tak, aby znalazły się w nim części niezbędne do eksploatacji. Jeśli czegoś nie mamy, zamawiamy to u Importera - czas oczekiwania jest różny - od kilku dni do dwóch tygodni.
- Filtr oleju K&N - cena 51,00 zł, czas realizacji kilka dni roboczych.
- Filtr oleju HF - cena 23,60 zł - praktycznie na miejscu.
- Filtr oleju oryginalny Aprilia - cena 48,00 zł - 10% rabatu dla użytkownika forum - na miejscu.
- Oring pod dekiel filtra oleju - cena 56,00 zł - 10 % rabatu dla użytkownika forum - na zamówienie, do dwóch tygodni.

Pozdrawiam
Maciek

Wilk stepowy
Candidato
Bike: Aprilia Caponord
Kontakt:

Re: Części do motocykla. Sklepy. Dostępność.

Post autor: Wilk stepowy » 17 gru 2009, 16:00

Dzięki Legut za info.

Wybieram się tam do Was od jakiegoś czasu ale nie mogę dotrzeć.
Widzę że terminy spoko.
Mam nadzieję że w końcu pęknie ten mit o dwumiesięcznych terminach oczekiwania na części..

Pzdr.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Salony”