Murckowa RSV - co dalej?

O RSV i RSV Mille

Moderator: fox2plus

Murcek46
Candidato
Bike: RSV1000R
Kontakt:

Murckowa RSV - co dalej?

Post autor: Murcek46 » 26 wrz 2018, 11:41

Witajcie pobratymcy :) Zwlekalem, ale wreszcie zalozylem temat, ktory mial opisywac piekna podroz, ale niestety Apka i ja potrzebujemy leczenia :[

RSV 1000R - rok produkcji 2003 [ z poczatku mnie to zdziwilo ]
Przebieg - wiadomo, ze sie skasowal :D
Co chcialem zrobic, a co zdarzylem - wymienilem olej, filtr powietrza, nowe klamki w barwy narodowe, tankpad, gripy na bak. NIe starczylo czasu, na nowe swiece, map2, synchro, 15/43, chodzily mi po glowie niebieskie OZ.

Apke kupilem od Alfaholika, gdyz rowniez mam Alfe, w kwietniu no i bylem odurzony.... Boze,jaka ona jest ahhhh, siedzi sie wspaniale wysoko, prowadzenie bajeczne, przedni widelec na miekkim ustawieniu wybiera dziury jakbym jechal po budyniu. Przy kominach mivva i zwyklej mapie niestety wiecie co sie dzialo, ale dzwiek mi czasem to rekopensowal. Nasza kwitnaca milosc przerwal wypadek, wyjezdzajac na miasto dopinajac ostatnie sprawy z pozdroza poslubna... tak tydzien przed slubem zechcialem w ciekawy sposob 'uciec sprzed oltarza'. KIerowca osobowki wyjechal z podporzadkowanej no i sie pocalowalismy. Ponizej przedstawiam fotorelacje przed, podczac i po. Prosilbym rowniez o spojrzenie na wynikle szkody, w najblizszych dniach ma byc 'rzeczoznawca', a nie jestem zbyt sprawny by spojrzec tu i owdzie.

http://terazprudnik.pl/2018/08/29/motocyklista/

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/kLc ... t81QktHw9G

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/jCY ... ZQJxNfyZ_1

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/7AC ... rx8fBzfMbh

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/Toe ... 9JEyGbOBQz

Nikon142
Autista
Bike: Aprilia RSV 1000 Mille
Kontakt:

Re: Murckowa RSV - co dalej?

Post autor: Nikon142 » 26 wrz 2018, 17:57

Ze zdjęć niewiele wynika w sumie, lagi proste? Ze zdjęć wynika że felga i lagi całe (na moje oko) licznik też więc lampy i plastiki do kupienia, moto jest do odratowania. Jak główka ramy? Kierownica, półka cała? Dziwny masz ten rok moja też 2003 r lecz poprzednia generacja :D Pozdro Jak dużo nie trzeba zmieniać to mogę się z Tobą wymienić :D O to moja : Pozdro

tomraczek
Giovane d’onore
Bike: Aprilia RSV1000 FACTORY
Kontakt:

Post autor: tomraczek » 26 wrz 2018, 19:15

Ten model wszedł do produkcji już w połowie 2003 roku. Największym problemem jest główka ramy, niestety lubią pękać. Zbiornik w górę i oglądać. Kilka lat temu widziałem piękne Tuono Factory z końca produkcji, było naprawdę lekko uszkodzone, za to rama pęknięta w dwóch miejscach. Widziałem również pospawane !!!! UPD pewnie "siadły" ale do naprawienia. Plastiki wiadomo. Reasumując, jak dostaniesz wycenę szkody, koniecznie zwróć uwagę na ceny części, różnica potrafi być nawet czterokrotna.

Murcek46
Candidato
Kontakt:

Post autor: Murcek46 » 26 wrz 2018, 20:22

Nie mogę dodawać bezpośrednio zdjęć. Uderzylem bardziej bokiem. Jutro oględziny, prawa lampa, czacha, szyba, lewa kierownica się zlamala, chlodnica z prawej strony pogieta i wyciekl plyn, prawa boczna owiewka, lagi raczej ok, dźwignia biegow pogieta. Jutro zobacze na żywo, bo średnio mogę chodzic. Później i tak chce ja dac do serwisu na sprawdzenie właśnie glowki, zawiechy i ramy. Oby to bylo ok. Jeszcze pytanie, jak mocowany jest licznik, bo go az wyplulo i tylko na kablach sie utrzymal.

tomraczek
Giovane d’onore
Kontakt:

Post autor: tomraczek » 26 wrz 2018, 20:33

Jeśli dobrze pamiętam, to są stopki + gumy + wkręty i do stelaża. Stelaż pewnie popękał, słabo się spawa, praktycznie wcale, choć podobno ktoś to naprawia. Jeśli będziesz musiał kupić to zorientuj się najpierw z serwisie, kosztował coś koło 500 zł więc do przyjęcia.

Murcek46
Candidato
Kontakt:

Post autor: Murcek46 » 26 wrz 2018, 21:16

Tak to się prezentuje ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

tomraczek
Giovane d’onore
Kontakt:

Post autor: tomraczek » 26 wrz 2018, 21:30

Jak to dobrze, że naprawa z OC sprawcy. Wiesz, że raczej na pewno będzie całkowita.
Błotnik mam, pewnie deflektor też.

Murcek46
Candidato
Kontakt:

Post autor: Murcek46 » 26 wrz 2018, 21:48

Tego się boję, ale możliwe. Nie wiem jak oni będą części szukac, powodzenia ;)

Edit sytuacji. Byly oględziny, na 100% całkowita szkoda. Licznik dzialaz, gosc sprawdzil przebiegb ale jak to apka 04' przy wypieciu aku skasowalo wszystko ;) ponizej fotki w świetle. ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Murcek46
Candidato
Kontakt:

Post autor: Murcek46 » 27 wrz 2018, 12:14

Nikon142 pisze:Ze zdjęć niewiele wynika w sumie, lagi proste? Ze zdjęć wynika że felga i lagi całe (na moje oko) licznik też więc lampy i plastiki do kupienia, moto jest do odratowania. Jak główka ramy? Kierownica, półka cała? Dziwny masz ten rok moja też 2003 r lecz poprzednia generacja :D Pozdro Jak dużo nie trzeba zmieniać to mogę się z Tobą wymienić :D O to moja : Pozdro
Widziałem Twoją Apke na ogloszeniu. Masz świetne siedzisko. Zamiana?? :D

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Bike: SL1000RSV Factory Project
Kontakt:

Post autor: Whiplash » 27 wrz 2018, 15:57

Witaj kolego tak naprawde nic sie strasznego z moto nie stało, ale jak wiadomo to takie male detale robia dużą cene naprawy :( .
Pozdrawiam rownież alfoholik ;) posiadacz 159 Q4 :D

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „RSV”