Problem ze sprzeglem

O silnikach dla silników. Proszę o umieszczanie w tym temacie wszystkiego co dotyczy problemów i zagadnień silnikowych.

Moderator: fox2plus

pontoniarz
Principiante
Bike: Aprilia RSV 1000 Mille
Kontakt:

Re: Problem ze sprzeglem

Post autor: pontoniarz » 08 lip 2015, 16:53

Skąd bierzecie takie uszczelniacze? pomierzyć tłoczek i cylinderek i na zamówienie czy są ogólnodostępne

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Bike: SL1000RSV Factory Project
Kontakt:

Post autor: Whiplash » 08 lip 2015, 20:59

Szukać firmy która robi uszczelniacze na.zamówienie, wysyłasz im całość a oni robią uszczelniacz

ithen
Candidato
Bike: Aprilia SL 1000 Falco
Kontakt:

Post autor: ithen » 09 lip 2018, 00:32

No i mnie też dołapało. Klamka twardnieje, gdy płyn się zagrzeje od silnika, pomaga na chwilę po odpowietrzeniu, ale po chwili jazdy znowu to samo. Podejrzewam, że wina uszczelniacza wysprzęglika. Natomiast po rozkręceniu tegoż elementu widzę dwa uszczelniacze - jeden w samym wysprzęgliku, drugi osadzony w samym otworze w silniku, gdzie popychacz pracuje. Znalazłem na necie taki simering, tylko nie wiem, który to dokładnie jest.

https://www.motobros.pl/produkt/22132-u ... ering.html

Podsyłam też fotki ze zdemontowanego wysprzęglika.

Obrazek

Obrazek

klimek2
Giovane d’onore
Bike: RSV 1000 Mille
Kontakt:

Post autor: klimek2 » 09 lip 2018, 18:06

Jeśli chodzi o kupno simeringów to dostaniesz je w każdym sklepie z łożyskami itp. Rozejrzyj się również po okolicy gdzie sprzedają jakieś elementy hydrauliczne (siłowniki itp) też tam mogą mieć takie rzeczy. Przyjrzyj się dobre im, na pewno mają na sobie wymiary :)
Włoszka choć mała prowokuje do złamania pierwszych 100 stron kodeksu drogowego.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Silnikowe problemy”