Chyba kupiłem mine,pomocy

Scarabeo_usze łączcie się!
Adi80
Picciotto
Bike: aprilia scarabeo 150
Kontakt:

Chyba kupiłem mine,pomocy

Post autor: Adi80 » 22 wrz 2015, 23:48

Witam. Jestem tu nowy. Jak w temacie zakupiłem scarabeo w ślepo nic nie wiedząc o tym sprzęcie, zakupiłem skuter w miare duży ponieważ po wypadku niegdyś jeżdżąc chopperem uległem wypadkowi. Wybór padł taki bo lubie styl retro. Sprzedający zapewniał mnie że silnik jest po remoncie, silnik odpalił pojezdziłem i wszystko inne działa. Zapytałem jaki jest w silniku olej to odparł że mineral. OK to kupiłem. I co dalej...,pojechałem do najbliższego serwisu skuterów do wymiany oleju i filtra. Mechanik mówi że do tego leje sie syntetyk a nie minerał, no to ok i taki zalał. Mówił że nie kopci to z jakiej racji minerał(nie znam sie na tym). Po wymianie stwierdził że olej jak gnój a filtr chyba nie był wymieniany od nowości. Odebrałem , wracając do domu zaczęła świecić kontrolka ciśnienia oleju i w silniku zaczęło coś szumieć,brzęczeć tak podobnie jak poluzowana osłona tłumika. Od tej pory boje sie jezdzić by czegoś bardziej nie uszkodzić. Serwis skuterów twierdzi że prawdopodobnie panewki ale oni nie podejmą sie roboty bo z częściami licho . I co tu robić??? Prosze was o porady.

Awatar użytkownika
TUOniak
Capo crimine
Bike: Speed Triple 955i customizing
Kontakt:

Re: Chyba kupiłem mine,pomocy

Post autor: TUOniak » 23 wrz 2015, 08:11

Wracać do nieuczciwego sprzedającego tyt. anulowania umowy kupna - sprzedaży z powodu wad ukrytych.
Panewki to nie żart - czekają cię koszty, które podwoją wartość sprzęta.
"..you can play it safe, or play it cool!"
http://www.bikepics.com/members/ernestoo/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/user/FREDALIEN/videos" onclick="window.open(this.href);return false;

Adi80
Picciotto
Kontakt:

Post autor: Adi80 » 23 wrz 2015, 21:15

Właśnie dopiero po fakcie na necie szukałem części i szok, że nie dość że mało to używane kosmiczne ceny. Nie dałem wiary że skuter nie aż tak stary a tu części brak w razie remontu. Z gościem nie mam kontaktu, w niemczech siedzi i lipa. Dałem za skuter 2000zł i teraz żałuje. dziwie sie że europejski skuter a nic do tego nie można dostać. Do japońców, chinoli wszędzie masa, nawet do zabytków.

Adi80
Picciotto
Kontakt:

Post autor: Adi80 » 23 wrz 2015, 22:40

Czy podejdzie do tej ramy silnik o poj.200, 250?

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Scarabeo”