Obrotomierz

Pegaso Forum

Moderator: Piotrek

gumisbjj
Picciotto
Bike: Pegaso Strada 06
Kontakt:

Obrotomierz

Post autor: gumisbjj » 17 mar 2018, 22:10

Witam ,pytanko czy ktos spotkal sie z taka awaria . Aprilia Pegaso strada 06, mam problem z obrotomierzem nie pokazuje obrotow wskazowka wychodzi poza skale i tam zostaje lub zostaje gdzies na skali w jednej pozycji.
Predkosciomierz dziala normalnie ,natomiast jest rowniez brak oswietlenia zegarow.
pozdro

PiotrekNowy
Appassionato
Bike: MZ TS150&Pegaso 650
Kontakt:

Re: Obrotomierz

Post autor: PiotrekNowy » 20 mar 2018, 20:09

Oświetlenie i problemy z zegarem zaczęłynsię w tym samym czasie,wizyta na myjni czy tak z niczego?

gumisbjj
Picciotto
Kontakt:

Post autor: gumisbjj » 21 mar 2018, 01:20

Niestety nie wiem ,nabylem juz z ta wada .Sprawdzalem styki przy zegarach sa ok , sensor przy silniku? Predkosciomierz dziala normalnie , oswiuetlenie moze byc problem zarowki czy cos w tym rodzaju ,nie koniecznie obydwa problemy sa powiazane . dlatego pytam czy ktos juz sie z tym spotkal.

PiotrekNowy
Appassionato
Bike: MZ TS150&Pegaso 650
Kontakt:

Post autor: PiotrekNowy » 21 mar 2018, 22:37

Cholerka chciałbym pomóc ale w rękach tego nie miałem.
Powiedział bym że jakiś dobry elektryk nawet samochodowy bo zasada działania ta sama mógłby rozwiązać ten problem.
Jeśli nie masz problemu z j.angielskim mógłbyś poszukać rozwiązania na zagranicznym forum aprilii.

gumisbjj
Picciotto
Kontakt:

Post autor: gumisbjj » 24 mar 2018, 14:49

Tam rownez zadalem to pytanie , czekam na oddzew, aczkolwiek obawiam sie ze wyjsciem bedzie forum wloskie,tylko musze znalezc kogos to potrafi po makaronsku nawijac:) Lub znalezc kogos z tym samym moto w okolicy i zamienic zegary na test bedzie wiadomo czy zegar czy cos innego.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Pegaso”