Kupno Aprili Pegaso 650

Pegaso Forum

Moderator: Piotrek

benek
Autista
Bike: Vespa PX 150 '01
Kontakt:

Re: Kupno Aprili Pegaso 650

Post autor: benek » 22 lis 2017, 13:00

Zapraszam do kupna mojej - jest w dziale giełda.

Poza opisem w dziale giełda dodatkowo ma wymienione świeżutkie uszczelniacze lag (10 km tyle co przez zimnem wróciłem do domu i stoi w garażu) oczywiście wraz z olejem oraz zregenerowany tłoczek tylnego hamulca z wymianą płynu oczywiście plus wymieniono łożyska główki ramy przy okazji wymiany uszczelniaczy w lagach ;).
Piaggio Vespa PX 150 2T.

kradziejewski
Picciotto
Bike: Pegaso 650
Kontakt:

Post autor: kradziejewski » 23 lis 2017, 11:08

KTOŚ Z PANOW NAPISAŁ ZE CZĘSTO PADA SPRZEGLO ROZRUSZNIKA I NIE KRECI WALEM- TZN ZE TEZ NIE BEDZIE ISKRY :?: JAK TO SPRAWDZIĆ CZY TEN WAŁ IDZIE W PRACE??

BigSingleCylinder
Uomo d’onore
Bike: Volvo i już Pegaso 650 MKI
Kontakt:

Post autor: BigSingleCylinder » 23 lis 2017, 16:56

To słychać przecież przy odpalaniu czy porusza się tłok czy nie.
Wyłącz CAPSLOCK'a!!!

bolo78
Giovane d’onore
Bike: brak
Kontakt:

Post autor: bolo78 » 26 lis 2017, 13:32

Panowie a co sądzicie o tej? Wiem,że z obrazka ciężko coś wypatrzeć ale może ktoś coś podpowie czy warto się zagłębić w ten temat.
https://www.olx.pl/oferta/aprilia-pegas ... 08a9a8c36b" onclick="window.open(this.href);return false;

BigSingleCylinder
Uomo d’onore
Kontakt:

Post autor: BigSingleCylinder » 27 lis 2017, 18:09

Wiesz, ze zdjęć to se można...
Jechać,pomacać,posłuchać,poujeżdżać.

boooniu
Giovane d’onore
Bike: aprilia pegaso 650i
Kontakt:

Post autor: boooniu » 29 gru 2017, 12:10

jak jesteś nadal zainteresowany to mogę ci sprzedać moja z 2002 roku. Jest po kapitalnym remoncie głowicy ( opisywałem gdzies na forum , cena przeszlo 1200zl ) , posiada centralna stopke, voltomierz, poszerzoną stopkę boczną, podwyzszona szybe turystyczna, gniazdo zapalniczki, gmole przednie i bagażniki z tyłu, kufer centralny, z tyłu nowa opona anakee 3 , wszystko sprawne poza czujnikiem złożenia stopki, jest zdemontowany. Dodatkowo posiadam drugi silnik który dostałem przy zakupie motoru. Przebieg cos kolo 39tys. Od remontu zrobione cos kolo 2tys km. Sprzedaje bo mam do kupienia caponorda. Cena 7000 do negocjacji.

bolo78
Giovane d’onore
Bike: brak
Kontakt:

Post autor: bolo78 » 31 gru 2017, 11:53

Witam. Jestem nadal zainteresowany , ale 7000 to trochę więcej niż mój budżet wynosi. Podeślij jakieś fotki ,pooglądamy.

boooniu
Giovane d’onore
Bike: aprilia pegaso 650i
Kontakt:

Post autor: boooniu » 31 gru 2017, 12:05

w motor od zakupu wsadziłem przeszło 2000zł a więc z ceny dużo nie zejdzie. Napisz mi swojego maila to postaram sie cos znaleźć i ci przeslac bo moto stoi już pod plandeka przygotowane do przyszłego sezonu. Miałem zamiar zdjąć jeszcze gmole przednie i pomalować proszkowo na czerwono i zamocować takie halogeny http://allegro.pl/lampa-robocza-oval-le ... 26896.html" onclick="window.open(this.href);return false; .

castorp
Picciotto
Bike: zakup w toku...
Kontakt:

Post autor: castorp » 09 sty 2018, 21:03

witam,

chcialbym sie przede wszystkim przywitac. do zajrzenia tu po porade sklonila mnie chec zakupu aprilki pegaso, a kto wie, moze zostane na dluzej jesli wszystko sie uda...

do rzeczy: budzet (samego zakupu motocykla) - najlepiej do 5k, absolutny max to 6k pln.

wymagania - ma w miare wygladac (po prostu nie jak trup) i silnik ma byc sprawny - nie do remontu. reszte drobnych spraw mysle ze stopniowo w miare niewielkim kosztem moge porobic, bo ceny czesci nie sa drogie (mam nadzieje ze nie jestem w bledzie).

na te chwile mam dwie opcje:
pierwsza - https://www.otomoto.pl/oferta/aprilia-p ... xtor=SEC-8" onclick="window.open(this.href);return false;
druga - https://www.otomoto.pl/oferta/aprilia-p ... 5c0c7dadf9" onclick="window.open(this.href);return false;
ale jesli ktos z tego forum ma akurat cos ciekawego na sprzedaz, chetnie sie zapoznam, najlepiej na terenie woj. wlkp.

pytanie - czy warto szukac koniecznie rocznikow blizej roku 2000, czy starsze (jak tu 1996) tez jeszcze pozyja. wizualnie oba typy mi sie podobaja a sam fakt ze maszyna ma ponad 20 lat nie stanowi dla mnie sam w sobie argumentu przeciwko zakupowi. na co zwrocic uwage jesli bede ogladal konkretny egzemplarz? przy czym chodzi mi jedynie o aspekty typowo pegasowe, nie bedzie to moj pierwszy motocykl, wiem jak sprawdzic ogolnie czy nie jest to jakis ulep.

jeszcze raz witam wszystkich i z gory dziekuje za wszelkie porady i uwagi : )

BigSingleCylinder
Uomo d’onore
Kontakt:

Post autor: BigSingleCylinder » 09 sty 2018, 21:31

Witaj. Wybór pomiędzy tymi dwoma czyli MKI i MKII sprowadza się tylko do tego ,która Ci się bardziej podoba wizualnie. Reszta to jest to samo. Jak sam wiesz rocznik nie ma znaczenia. Liczy się stan.Obie wyglądają ładnie. Pomacaj,posłuchaj,przejedź się.
Ja kupiłem 93r i nie żałuję. Oczywiście stan był średni ale wyprowadziłem ją na prostą. Przejechałem ponad 4kkm w 2017r.
Części są dostępne ale tylko eksploatacyjne. Reszta to raczej używki. Nowych części jest trochę jeszcze w DE ale ceny kosmos.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Pegaso”