Wymiana rozrządu

Pegaso Forum

Moderator: Piotrek

Jedrys
Picciotto
Bike: Pegaso 650
Kontakt:

Re: Wymiana rozrządu

Post autor: Jedrys » 13 kwie 2018, 10:09

Wychodzi na to że łańcuszek jest w dobrym stanie, reszta podzespołów do których dotarłem też, wszystko w normie.
Ale podczas ściągania głowicy musiałem odkręcić napinacz (zwisał sobie swobodnie) w pewnym momencie wysunął się z niego trzpień.
Dopiero teraz podczas składania rzuciłem okiem do serwisówki i jest tam jakaś podkładka (przynajmniej tak jest na rysunku) ale nigdzie jej nie mogę znaleźć. Pytanie do tych którzy to rozbierali czy jest tam jakaś luźna podkładka która łatwo może wypaść? Inaczej muszę rozbierać silnik

richu2
Picciotto
Bike: aprilia pegaso 650
Kontakt:

Post autor: richu2 » 17 kwie 2018, 07:52

Cześć! Wybierałem z miesiąc temu napinacz, bo olej z niego kapał, i nic takiego w nim nie było co by mogło wypaść. Po złożeniu przejechałem już z 500km więc chyba wszystko jest ok. Pozdrawiam.

richu2
Picciotto
Bike: aprilia pegaso 650
Kontakt:

Post autor: richu2 » 18 kwie 2018, 17:09

Napinacz mam mechaniczny, taki na śrubę. Piszę na forum bo nie mogę odpisać na priv.

Jedrys
Picciotto
Bike: Pegaso 650
Kontakt:

Post autor: Jedrys » 18 kwie 2018, 17:15

Chodzi mi o hydrauliczny. Pytanko do tych którzy taki mają i rozbierali go , czy podkładka która jest w środku jest miedziana, stalowa czy jakiś inny materiał. I czy w każdym jest? Podobne popychacze np. w KTM tego nie mają. Bardzo proszę o odpowiedź.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Pegaso”