Dorsoduro 750 opinie, wrażenia itp.

Dorsoduro 750
Awatar użytkownika
bordogi
Giovane d’onore
Bike: Dorsoduro ABS
Kontakt:

Re: Dorsoduro 750 opinie, wrażenia itp.

Post autor: bordogi » 24 cze 2011, 10:49

ja jeżdże po mieście na T bo na sporcie to jakoś dziwnie za szybko jak dla mnie :) odnośnie strony to nie pamiętam ale chyba na końcu książki są tabele serwisowe i tam są podane kilometry i jakie czynności mają byc wykonane.
SPARTANIE NIE PYTAJĄ JAK WIELU JEST WROGÓW, TYLKO GDZIE ONI SĄ

Darek

Awatar użytkownika
bordogi
Giovane d’onore
Kontakt:

Post autor: bordogi » 24 cze 2011, 10:51

Panowie pilnujcie swoich Dorsoduro 2-3 dni temu w Polsce ukradziono Dorsoduro :shock: (nie pamiętam szczegółów) rzadko spotykany motocykl, a i tak się znalazł skurwiel co go ukradł.

Darek

Awatar użytkownika
Kędzior
Consigliere
Bike: Multistrada S
Kontakt:

Post autor: Kędzior » 24 cze 2011, 12:42

bordogi pisze:Panowie pilnujcie swoich Dorsoduro 2-3 dni temu w Polsce ukradziono Dorsoduro :shock: (nie pamiętam szczegółów) rzadko spotykany motocykl, a i tak się znalazł skurwiel co go ukradł.
Sens kradzieży takiego mało popularnego sprzętu jest chyba tylko taki, by go wywieźć gdzieś poza granice kraju.

W każdym innym wypadku (sprzedaż całego lub części) chociażby na Allegro lub po bajzlach wiąże się z dużym prawdopodobieństwem namierzenia.

Mam nadzieje, że ten skradziony motocykl się odnajdzie a złodziejowi... można dopisać wedle uznania ;)
V2 to stan umysłu ;)

rommi
Candidato
Bike: 675
Kontakt:

Post autor: rommi » 29 paź 2013, 16:21

Cześć,
Trochę przygasł temat, czyżby właściciele Dorsoduro przestali nimi być?
Mama zamiar kupić używane Dorsoduro i mam do Was kilka pytań, będę wdzięczny za odpowiedź:

1. Co jaki przebieg wymagane są przeglądy?
2. Przy jakim przebiegu wymagana jest wymiana świec?
3. Przy jakim przebiegu wymagana jest regulacja zaworów?
4. Przy jakim przebiegu wymagana jest regulacja (jeśli możliwa) lub wymiana rozrządu, co jest do wymiany?
5. Jakie są słabe strony tego sprzętu, chodzi mi o mechaniczne bolączki, które dotykają ten model, na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie używanego egzemplarza (oczywiście poza standardowymi punktami jak przy każdym moto)?
6. Jakie istotne zmiany mechaniczne były w latach produkcji do teraz?
7. Najlepiej jakiego rocznika szukać? Niestety na nowego mnie nie stać. :evil:

Inne cenne uwagi i informacje mile widziane.
Pozdro!

BicepsVTRsp1
Autista
Bike: jeepek
Kontakt:

Post autor: BicepsVTRsp1 » 02 lis 2013, 23:54

Wszyscy chyba sprzedali bo temat martwy od lat ... a Ty chcesz kupić ??? Oszalałeś ? :lol: A tak na poważnie ... Motocykl zajebiście ładny , wygodny i ekonomiczny ... potrafi spalić poniżej 5 l w trasie ale to z pasażerką ,bo bez niej jeździ się szybciej a wtedy to wiadomo . Wiatr to czuć dopiero powyżej 160 i to nie ma tragedii , "wyciąga" 224 do odcięcia - Choć byłem sceptyczny to 3 mapy są dość ciekawe - deszcz już się sprawdził i działa znakomicie moto dostaje zamuły i jedzie się bezstresowo szczególnie po mieście gdzie pełno śliskich przejśc itd. . Sport to trochę ściema , na tor kręty się nie nadaje bo moto staje się mega czułe na ruch manetki ... aaaa i najważniejsze fabryczne wydechy są ciężkie i strasznie ciche - Motocykl jak skuter popierduje ...no nawet tygodnia nie jeździłem na nich . Dopiero na mivvach zaczęła się drzeć jak prawdziwa Włoszka :lol:

rommi
Candidato
Kontakt:

Post autor: rommi » 03 lis 2013, 22:13

Już myślałem, że już nikt nie śmiga na dorszu ;) , dzięki Biceps że się odezwałeś.
To co piszesz to interesujące informacje, jak będę miał moto to raczej 99,99% jazda solo :twisted: więc będę mógł pokusić się nawet o demontaż tylnych podnóżków.
Dobry wydech to podstawa :D w końcu V2 rządzi jeśli chodzi o wrażenia akustyczne ( ewentualnie V8 w aucie).
Biceps, możesz się odnieść trochę do moich pytań? ajbardziNej mi zależy na 5.6.7.

BicepsVTRsp1
Autista
Kontakt:

Post autor: BicepsVTRsp1 » 04 lis 2013, 00:05

Słabe strony ???? no to o 30 km za mało :lol: i o 30 kg za ciężko tylko to :mrgreen: Już sama wymiana wydechu to na oko 10 kg spod tyłka a dźwięki ło matko ...sąsiedzi mnie kochają a ja aprilkę . Odpuszczenie gazu to istna aria wystrzałów , czasem jak pierd.olnie to .... A tak poza tym to nie wiem czy były jakieś zmiany istotne - nigdzie nie doczytałem - wsiadłem w pociąg rano a wieczorem wracałem już dorso ,na przypał i działa !

rommi
Candidato
Kontakt:

Post autor: rommi » 06 lis 2013, 18:53

hehe, to dobrze, że działa, który masz rok?
Bo ja to bym chciał kupić jak najmłodszy i jak najtańszy :mrgreen:
Tak w ogóle to na rynku mała podaż jest tego modelu. Może masz jakiegoś na oku, godnego polecenia?

BicepsVTRsp1
Autista
Kontakt:

Post autor: BicepsVTRsp1 » 09 lis 2013, 00:04

Moja to 2009 r. Są na allegro te same od jakiegoś czasu w okolicy 16 tyś nawet . Śmieszna kasa jak za ten rocznik . Brać i cieszyć się jazdą :D

Awatar użytkownika
bordogi
Giovane d’onore
Kontakt:

Post autor: bordogi » 12 gru 2013, 17:27

Witam
tak na szybkiego to mam Dorsoduro na sprzedaż wersja z ABS-em link http://tablica.pl/oferta/aprilia-dorsod ... 3UDn9.html" onclick="window.open(this.href);return false; wszystkie szczegóły w linku
Co do Dorsoduro z Allegro za 16 tysięcy to proponuję do oglądania lub testowania zabrać ze sobą porządnego mechanika. Cena 16 tysięcy jest za niska jak na ten motocykl, wystarczy porównać z cenami tych motocykli z Niemiec na niemieckich stronach. Bardzo mnie dziwi fakt, że motocykle w Polsce są dużo tańsze niż te za granicami naszego kraju. Nie daje Wam to do myślenia?

Pozdrawiam

Darek

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Dorsoduro”