Dorsoduro 750 opinie, wrażenia itp.

Dorsoduro 750
Awatar użytkownika
Chylo
Vinkiel Capo
Bike: Corsaro, MG V11, SL 1000...
Kontakt:

Re: Dorsoduro 750 opinie, wrażenia itp.

Post autor: Chylo » 27 lut 2014, 13:04

hehe są dużo tańsze z prostego powodu. Bo do Polski nazwozili z całej Europy co mieli taniego i teraz zostały im same drogie :lol: a serio jest w tym cos, kumpel ostatnio sprzedawałe Buella i przyjechał niemiec ciężarówką, na pace miał jeszcze trzy takie i na handel do swoich germanów...za granicą też inne zarobki, tam po za tym ceni sie europejszczyzne a u nas tylko ryż :roll:

a co do SPRZĘGŁA, nie mam dorsza ale sadze że zasada ta sama, u mnie w Falco było to samo zresztą Apki tak mają i już. Ja w swojej podkręciłem klamke na regulacji i wlałem płyn DOT-5 zamiast sygnowanego DOT-4 nie mam pojęcia jaka jest różnica techniczna ale efekt dało taki że z luzem nigdy juz problemu, i z żadnym biegiem żeby wbić;) to tak dla potomnych bo tu martwica widze:P

a na marginesie kumpel przymierza sie do Dorsza 750 a ma zeta1000 i tam pare plastików sie przewinęło ale strasznie go martwi czy mu nie braknie, powiedzcie z jakich sprzętów sie poprzesiadaliście? Albo porównajcie do innych. Ty BicepsVTRsp1 z sp-jedynki? Wg mnie 90 KM a sprzecie co wazy 200kg nie może nie dawac rady a mialem tego juz troche...ale musze doprowadzic żeby kolega kupił słuszną włoszczyzne i przeszedł z konfucjonizmu na italizm :lol:
Surfujący na fali momentu | Najlepsze są wysokie czarne... grzmiące;)

Awatar użytkownika
Lucek
Capo di capi re
Bike: Daytona 955i+TE450+SMR510
Kontakt:

Post autor: Lucek » 27 lut 2014, 22:26

chyba 5.1 :)
Bo maneta jest od tego, aby kręcić nią na całego! - Yoghurt PWR!

Obrazek

BicepsVTRsp1
Autista
Bike: jeepek
Kontakt:

Post autor: BicepsVTRsp1 » 02 mar 2014, 22:32

90 km to ... emeryta podnieci najwyżej :mrgreen: Sam nie wiem , przejechałem się kumpla Apką ( Herman z programu 2 cylindry- pozdrawiam) i już . Wpadłem jak śliwka w kompot - co mi się podoba ? Wszystko !! Moc ,waga - cóż byłem w pełni świadomy że to nie wyścigówka ... Można za te pieniądze kupić zx10r ;)

Kamil9988
Picciotto
Bike: sx 125
Kontakt:

Post autor: Kamil9988 » 29 lut 2016, 20:44

Witam,
Co powiecie o aprili dorsoduro 750
Jakie macie spalanie?
Awaryjność itp.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków