nikt nie ma Dorsoduro?

Dorsoduro 750
Awatar użytkownika
TUOniak
Capo crimine
Bike: Speed Triple 955i customizing
Kontakt:

Re: nikt nie ma Dorsoduro?

Post autor: TUOniak » 03 cze 2010, 11:08

kondraxk pisze:
bordogi pisze:Znajomy jeździ na Kawasaki 1100 i jak wsiadł na Dorsoduro to przełączył na tryb sportowy :). Jak wystartował to nie zdążył dwójki włączyć jak zaczął hamować :). Po chwili podjechał i powiedział, że na sporcie nie da się normalnie jeździć, że to jakaś masakra - piekielna maszyna i już więcej nie chce na sporcie :)
Sporcie? Dorsoduro to nie czasem supermoto? 8-)

Chodziło o jazdę w trybie "sport" nie klasę motocykla.
"..you can play it safe, or play it cool!"
http://www.bikepics.com/members/ernestoo/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/user/FREDALIEN/videos" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
bordogi
Giovane d’onore
Bike: Dorsoduro ABS
Kontakt:

Post autor: bordogi » 03 cze 2010, 15:14

Dokładnie Dorsoduro to takie niby supermoto, a ten sport to chodzi o tryb sportowy. Dorsoduro ma trzy mapy zapłonu (tak to się chyba nazywa) tak więc jechał na sporcie - trybie :)
SPARTANIE NIE PYTAJĄ JAK WIELU JEST WROGÓW, TYLKO GDZIE ONI SĄ

Darek

kondraxk
Vinkiel Capo
Bike: RSV
Kontakt:

Post autor: kondraxk » 03 cze 2010, 15:29

Załapałem. 3 mapy zapłonu, to jak w Hayabusie... 8-)

TomRS
Picciotto
Bike: GSX-R 750
Kontakt:

Post autor: TomRS » 03 cze 2010, 18:31

W moim gsx-r też mam przełączane 3 mapy wtrysku/zapłonu. W sumie 99% czasu korzystam z mapy A - czyli coś jak sport w dorsoduro, B nie używam wogóle, a jak mnie gdzieś deszcz zaskoczy to używam C - czyli rain :)

jbycha
Appassionato
Bike: Aprilia Tuono
Kontakt:

Post autor: jbycha » 23 cze 2010, 14:03

:) Witam kolegów i szczęśliwego posiadacza DORSODURO - zabawka jest całkiem niezła i będzie z pewnością nieźle wyglądać w mojej stajni z TUONO I RSV-ką :)))) tylko na mój model troszkę poczekam a mianowicie chce kupić nowy model DORSODURO z motorem 1200 :)))) to musi być dopiero cacuszko. Ostatnio śmigałem (miałem również KTM 950 SMR) coś pięknego -poezja jazdy - nie ma nic lepszego na miasto niż supermoto - lecz troszkę brakowało mi mocy , no cóż zawsze mogłem się przesiąść na inny swój konik ;)

Pozdrawiam

PS. jak już zawita ,odezwę się i zdam relacje

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Dorsoduro”