nikt nie ma Dorsoduro?

Dorsoduro 750
Awatar użytkownika
bordogi
Giovane d’onore
Bike: Dorsoduro ABS
Kontakt:

nikt nie ma Dorsoduro?

Post autor: bordogi » 29 maja 2010, 14:14

Kupiłem nowe Dorsoduro i nie posiadam instrukcji w języku Polskim :cry: i teraz pytania :)
czy trzeba docierać silnik? jeśli tak to w jaki sposób? a może już jest dotarty?
po ilu kilometrach muszę wymienić olej?
niestety nie miałem czasu na naukę języków obcych :roll:

dziękuję za pomoc i pozdrawiam
SPARTANIE NIE PYTAJĄ JAK WIELU JEST WROGÓW, TYLKO GDZIE ONI SĄ

Darek

Awatar użytkownika
Luca
Don Administratore
Bike: Tuono 1000 R , CBRF600S
Kontakt:

Re: nikt nie ma Dorsoduro?

Post autor: Luca » 29 maja 2010, 16:59

bordogi pisze:Kupiłem nowe Dorsoduro i nie posiadam instrukcji w języku Polskim :cry: i teraz pytania :)
czy trzeba docierać silnik? jeśli tak to w jaki sposób? a może już jest dotarty?
po ilu kilometrach muszę wymienić olej?
niestety nie miałem czasu na naukę języków obcych :roll:

dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Czyli nie znasz anglika ?! Podręcznik ma sporo stron, co do docieranie to jazda na 1/2 gazu i najwolniejsze obroty silnika na jak najwyższym biegu bez obciążania silnika
Olej wymień sobie po pierwszym tysiącu. To co chcesz tą instrukcję ? Warto się z nią zapoznać oj warto biorąc nawet pod uwagę to że moto ma magiczne RBW. Czyli po polskiemu - jazda poprzez kabel.

Awatar użytkownika
bordogi
Giovane d’onore
Kontakt:

Post autor: bordogi » 29 maja 2010, 23:20

Jeżeli posiadasz polską wersję instrukcji to jak najbardziej poproszę :) i dziękuję za odpowiedź. :) :)

Darek

TomRS
Picciotto
Bike: GSX-R 750
Kontakt:

Post autor: TomRS » 31 maja 2010, 20:10

Czołem

opisz jakieś wrażenia z jazdy Dorsoduro - też przymierzam się do kupna i chętnie poczytam wrażenia użytkownika.

Awatar użytkownika
bordogi
Giovane d’onore
Kontakt:

Post autor: bordogi » 01 cze 2010, 00:39

Wrażenia z jazdy są super, ale niestety nie mogę nic szczegółowo na ten temat powiedzieć z uwagi na fakt, iż jest to mój pierwszy w życiu motocykl :). Tak więc jaki by nie był jest super :). Zanim zacznę z niego naprawdę korzystać sądzę, że jeszcze trochę czasu upłynie. Znajomy jeździ na Kawasaki 1100 i jak wsiadł na Dorsoduro to przełączył na tryb sportowy :). Jak wystartował to nie zdążył dwójki włączyć jak zaczął hamować :). Po chwili podjechał i powiedział, że na sporcie nie da się normalnie jeździć, że to jakaś masakra - piekielna maszyna i już więcej nie chce na sporcie :) :D :lol: oczywiście stwierdził, żebym nie próbował bo z moimi umiejętnościami to może być po zabawce :). On przejechał już 50 tys na swoim zzr 1100 tak więc chyba wie co mówi. Jeśli chodzi o wygląd to budzi wielkie zainteresowanie na ulicy i gdzie się zatrzymam na dłuższą chwilę zawsze ktoś podejdzie, żeby zobaczyć i porozmawiać. W sobotę postawiłem na parkingu strzeżonym. Jak wróciłem po 3 godzinach to parkingowy powiedział, że pełno ludzi się zatrzymuje przed płotem i wchodzą mu na parking, żeby zrobić zdjęcie, a młodzi chcą siadać i próbują się przymierzać do tego wehikułu :)
Jeśli chodzi o kanapę to jest wąska :) ale można 130 km spokojnie przejechać (kilka razy stając na podnóżkach i się poprawiając -więcej km na raz nie przejechałem). Dźwięk z wydechów jest super i całkiem ładnie strzela, ale od jakiegoś czasu oglądam na necie MIVV Suono i coś mi się wydaje, że sobie coś takiego w niedalekiej przyszłości sprawię. ABS to nie wiem jak działa i mam nadzieję, że się nigdy nie dowiem. W chwili mocniejszego naciśnięcia przedni hamulec tak jakoś dziwnie syczy i jakoś przeskakuje :) więc może to ABS się załącza. Jak dla mnie to wrażenia są rewelacyjne :) W miarę możliwości polecam jazdę testową w jakimś salonie. We Wrocławiu jest jeden w salonie Suzuki (mają też Aprilię). Jak byłem u nich jakieś 2 miesiące temu to powiedzieli, że mogę przyjechać i przetestować, ale nie wszystkim dają na testy - (nie wiem o co chodziło i dlaczego byłem wybrańcem) :):) Generalnie polecam.

Darek

TomRS
Picciotto
Kontakt:

Post autor: TomRS » 01 cze 2010, 12:13

Dzięki za info.

A który to salon we Wrocławiu ma aprilie ?

Awatar użytkownika
bordogi
Giovane d’onore
Kontakt:

Post autor: bordogi » 01 cze 2010, 13:26

POL - MOTORS Wrocław ul. Kamienna 145 nie wiem czy to nie reklama? jeśli tak to administrator - proszę o usunięcie. Byłem wczoraj to Dorsoduro stoi na piętrze między innymi motocyklami na samym końcu w rogu.

Darek

TomRS
Picciotto
Kontakt:

Post autor: TomRS » 01 cze 2010, 14:30

bordogi pisze:POL - MOTORS Wrocław ul. Kamienna 145
Dzięki za info - umówiłem się na piatek na jazdy testowe :) Skrobnę później jakieś małe porównanie z gsx-r 750 K8 :)

Awatar użytkownika
bordogi
Giovane d’onore
Kontakt:

Post autor: bordogi » 02 cze 2010, 20:00

u nich cena z ABS-em to 44200 zł :shock: :shock: :shock: ja u nich nie kupowałem :) chociaż mam pod nosem :)

Darek

kondraxk
Vinkiel Capo
Bike: RSV
Kontakt:

Post autor: kondraxk » 02 cze 2010, 20:42

bordogi pisze:Znajomy jeździ na Kawasaki 1100 i jak wsiadł na Dorsoduro to przełączył na tryb sportowy :). Jak wystartował to nie zdążył dwójki włączyć jak zaczął hamować :). Po chwili podjechał i powiedział, że na sporcie nie da się normalnie jeździć, że to jakaś masakra - piekielna maszyna i już więcej nie chce na sporcie :)
Sporcie? Dorsoduro to nie czasem supermoto? 8-)

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Dorsoduro”