Mapa RACE

O RSV4 i RSV4 Factory
adrianellooo
Appassionato
Bike: Tuono V4 ABS APRC'14
Kontakt:

Mapa RACE

Post autor: adrianellooo » 19 kwie 2016, 04:28

Witam,
Czy któryś z szanownych forumowiczów ma jakieś doświadczenie z odblokowaniem mapy zapłonu RACE na TuonoV4 lub RSV4, bez zakupu slipona Akrapovica albo drugiego ECU? Zastanawiam się nad zakupem Akrapa z kodem mapy RACE, ale 4 tysie to trochę dużo kasy. Poza tym jak dla mnie są ładniejsze wydechy od ww, o dzwięku nie wspominając.
Pozdrawiam

maciej1230
Appassionato
Bike: rsv4 abs aprc factory
Kontakt:

Re: Mapa RACE

Post autor: maciej1230 » 08 paź 2016, 16:11

Witam,

Masz 2 opcje.

Opcja pierwsza, kupić w salonie / u dealera z kodem, potem poczekać aż fabryka prześle mapę race wraz z kodem odblokowującym (sam jestem w trakcie),
musi to zrobić salon zakupu (wydechu, ale chyba fakturę zakupu moto też wymagają tu nie jestem pewien, ja akurat mam moto i wydech z tego samego dealera).
Potem wgranie mapy, i kalibracja rolgazu, to musi zrobić salon Aprilia. Wtedy na liczniku masz napisane RACE po lewej na środku mniej więcej.
Dostajesz parę Hp więcej, brak kolektora, lepiej się zbiera, i inaczej brzmi(możliwe że coś pominąłem).

Druga opcja to kupić sobie wydech taki jaki chcesz, i zakupić Race ECU, co jest opcją finansowo tańszą.
Poszukaj na innych forach Aprilia.

maciej1230
Appassionato
Bike: rsv4 abs aprc factory
Kontakt:

Re: Mapa RACE

Post autor: maciej1230 » 21 kwie 2017, 08:44

Jest ktoś jeszcze co się profesjonalnie zajmuje flashowaniem OEM'owych ecu,
może macie namiary i cennik do kogoś w PL ?

Natomiast to co ja wiem to (z forum AF1):
http://www.gabroracingteam.it/IT/IT/cms ... vices.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

A- 2nd had race ecu update and set-up: 100euro
B- race map reflash of your present ecu: 200euro
C- reflash using my modded race map for stock exhaust headers an open can
(better performance, better mileage compared to std race map): 300euro
D- last option: i have some ecu cores (brand new ecu's still in the original boxes, i've got from a dealer that closed the activities): I'm selling 'em for 200euro + option B or C reflash costs.

Shipping back to Poland is 30euro (flatrate EU fast shipping, 3 days).

Jest to i tak tańsze niż cały nowy Race ECU.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „RSV4”