Shiver - gdzie kupić

Forum motocykla Shiver 750 oraz Shiver 750 GT
coachu
Picciotto
Bike: Thundercat
Kontakt:

Shiver - gdzie kupić

Post autor: coachu » 24 lis 2013, 11:16

Witam Was.

Powoli rozglądam się za Shiverem na przyszły sezon.
Chciałbym kupić dobry, zadbany egzemplarz.
Czy macie namiary jeśli nie na prywatnych sprzedających to chociaż na sprawdzonych osobników ściągających moto np z Włoch ?

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

trocse
Picciotto
Bike: shiver
Kontakt:

Re: Shiver - gdzie kupić

Post autor: trocse » 16 lis 2015, 23:37

Temat b stary ale podczepie sie. Moze juz Shiverki sa popularniejsze.
Szukam od dluzszego czasu shiverki z ABS. na olx jest shiverkow okolo 20.
Pytanie czy z 2 reki dostac dobra sztuke to mozliwe ? , z tego co czytam do sprowadzane do kraju to zazwyczaj maja watpliwa przeszlosc.
Przygladam sie tez nowej, moto-italia z Warszawy czy moze dealer z Poznania ?
Czy to dobry moment teraz prawie zima na zakup shiverki z 2015 bo chca około 30 tys ?
Zerkalem na portale wloskie i tam shiverki sa praktycznie w takich cenach jak u nas wiec chyba sprowadzanie nie bardzo sie oplaca stad i watliwosc co do stanu tych sprowadzonych.

Awatar użytkownika
Chylo
Vinkiel Capo
Bike: Corsaro, MG V11, SL 1000...
Kontakt:

Post autor: Chylo » 20 lis 2015, 00:11

Siema! Kumpel ma sprawdzonego Shivera :) poprzedni właściciel był z forum, moto wcześniej setwisowane w HMK Motocykle a teraz w X-moto Wadowice. Objechał z nami Włochy w tym roku bezproblemowo. http://olx.pl/i2/oferta/aprilia-sl-750- ... 2426f72329" onclick="window.open(this.href);return false; ma założone wydechy AWG co daje mu mega wygar! Dźwięk jak 1200 a nie 750 :) dodatkowo silnik da rade dla początkujących bo na mapie R-rain to można zasnąć wiec nikt nie zginie. Na T-tourist jest otymalnie a na S-sport prawdziwy dzikus i jej wymagający. Do tego ten egzemplarz ma fajny osprzęt dodatkowy renomowanych firm. Do 150kmh przelotową w trasie pali 5, kiedy lecieliśmy autostradami. Po winklach 6-7 zależy jak grzejemy ostro i jaka mapa. Pozycja jest taka w stylu KTM Super Duke/Supermoto i jest cholernie wygodnie. Heble poezja! Ja mam Brembo Serie Oro plus radialne pompy i kumpel Dukata S2R tez na radialnych ale nasze tak nie hamują. Dynamika jest do 180kmh potem juz wolniej przyspiesza i Vmax 215, ale zadyszki nie łapie. Sprzęt technicznie igła bo kumpel.ma bzika na tym punkcie. Co prawda jak tu kolega wyżej pisał jest to egzemplarz bez ABS ale wg mnie jest zbędny przy tak wyczuwalnych hamulcach. Jest to sprzet ktorym można poświrowac i lubi to jak kazda Aprilia czuć sportowy rodowód a szybko sie nie znudzi. Kumpel sprzedaje bo kupił klasyczne Moto Guzzi i budujemy caferacera. Jak jakies pytania walcie do mnie albo bezpośrednio do niego, myślę że się dogadacie. Pozdrawiam
Surfujący na fali momentu | Najlepsze są wysokie czarne... grzmiące;)

Awatar użytkownika
Chylo
Vinkiel Capo
Bike: Corsaro, MG V11, SL 1000...
Kontakt:

Post autor: Chylo » 20 lis 2015, 00:42

Surfujący na fali momentu | Najlepsze są wysokie czarne... grzmiące;)

Piotrek
Capo di capi re
Bike: TS150&Pegaso650
Kontakt:

Post autor: Piotrek » 21 lis 2015, 20:23

Gdzie on wytropił takie wyrypiste trójkątne wydechy z firmy AWG kopie już 30min na necie i nie mogę takich namierzyć,wie ktoś jaki mają numer/która to wersja AWG?
Pozdro

trocse
Picciotto
Kontakt:

Post autor: trocse » 08 gru 2015, 22:24

Ok i stało sie. za 2 dni shiverek przyjedzie :) :twisted:

frisco
Picciotto
Kontakt:

Post autor: frisco » 09 kwie 2016, 12:54

Cześć,

Zastanawiam sie ostatnio na zakupem shivera.

Ktoś z was może coś wie o poniższym egzemplarzu z dzierżoniowa? Może ktoś oglądał? Na Wasze oko wszystko z nim ok?
http://olx.pl/oferta/aprilia-shiver-swi ... f86c369227" onclick="window.open(this.href);return false;

MarioS
Picciotto
Bike: Niczym
Kontakt:

Post autor: MarioS » 05 lip 2016, 15:41

Cześć,
Szukam informacji na temat tego shiverka http://komissobotka.gratka.pl/ogl/19831 ... d2650304,1

frisco
Picciotto
Kontakt:

Post autor: frisco » 06 lip 2016, 15:40

Handguardów fabrycznie nie było, lusterka akcesoryjne, podnózki chyba nie są oryginalne - u mnie sa całe metalowe, ale fakt że ja mam nowszy model. Poza tym, na tylnych plastikach powinna byc tylko naklejka shiver, jest też aprilia. Flagi na osłonach baku chyba tez nie było w ori. Opona przód wyglada na zużytą.

Ja ekspertem nie jestem, na to tez bierz poprawkę;)

moskenzi
Picciotto
Bike: szukam
Kontakt:

Post autor: moskenzi » 10 lut 2017, 14:14

Chylo pisze:Siema! Kumpel ma sprawdzonego Shivera :) (...)
Cześć Chylo, jestem z okolic Wadowic i przymierzam się do zakupu Shivera, wiem że oferta z cytowanego postu jest już nieaktualna. Chciałbym się jednak dowiedzieć jak jest z użytkowaniem i serwisowaniem Aprilii w naszej okolicy? Głównie chodzi mi o to, czy serwisy w okolicy jak np. X-Moto dobrze sobie radzą z serwisowaniem takiego sprzętu? Poza tym, czy jest coś szczególnego w Apriliach Shiver na co warto zwrócić uwagę przy zakupie, poza elementami, które się sprawdza w przypadku zakupu każdego motocykla?

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Shiver”