Shiver vs SV vs Bulldog

Forum motocykla Shiver 750 oraz Shiver 750 GT
motoluka
Picciotto
Bike: FZ6
Kontakt:

Shiver vs SV vs Bulldog

Post autor: motoluka » 11 lis 2017, 01:51

Panowie, możliwe że i Panie (oby haha) interesuje mnie Shiver 750 z początkowych lat produkcji. Poszukuję motocykla stosunkowo sporych gabarytów. Mam 185 cm wzrostu i na Monsterach czuję się trochę niekomfortowo. Posiadałem FZ6N i jest to dla mnie najmniejszy rozmiar moto jaki przyswajam. Bardzo pomoglibyście mi gdyby ktoś odniósł się do pozycji FZ6N w stosunku do Shivera 750. Mam motor cyrcle ergo ale to nie to samo. Główną alternatywą jest dla mnie SV1000N aczkolwiek to trochę poprzednia epoka w stosunku do Aprilii. Bulldog trochę na doczepkę no jest to bardzo spokojny motocykl. Jeśli ktoś z Was planuje sprzedaż na wiosnę to zapraszam do kontaktu. Szukam wersji szarej ze złotą ramą. Apropo, czy mogę znaleźć gdzieś oryginalne malowania? Interesuje mnie czy złota rama zawsze występowała ze złotą kratownicą bo mam na oku egzemplarz w malowaniu złota rama i szata kratownica, nie wydaje mi się żeby było to oryginalne malowanie. Szczerze mówiąc interesują mnie przede wszystkom gabaryty, resztę raczej przyswoiłem. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Awatar użytkownika
ario
Sgarrista
Bike: Tuono '03
Kontakt:

Re: Shiver vs SV vs Bulldog

Post autor: ario » 14 lis 2017, 07:50

cześć,

Rozumiem Twój bół jeżeli chodzi o rozmiar motocykla. Sam mam 188 cm i 90 kg. Na początku od razu odrzuciłbym Bulldoga. Motocykl po przesiadce z FZ6N będzie nudny. Gabarytowo może nie ma tragedii ale po roku będziesz chciał zmienić. Shivera co prawda dosiadałem dosłownie przez chwilę ale wrażenia jak najbardziej pozytywne. Jeżeli koniecznie zależy Ci na V2 to pomyśl o Tuono. Ja mam i jest to duży motocykl z charakterem :twisted: :D .

SV1000 może nie ma tylu fajerwerków co Aprilia ale też nie jest złym pomysłem. Może bardziej S jak N (ta nie wygląda najlepiej).

hevimental
Picciotto
Bike: aprilia shiver
Kontakt:

Re: Shiver vs SV vs Bulldog

Post autor: hevimental » 12 mar 2018, 21:06

motoluka pisze:Panowie, możliwe że i Panie (oby haha) interesuje mnie Shiver 750 z początkowych lat produkcji. Poszukuję motocykla stosunkowo sporych gabarytów. Mam 185 cm wzrostu i na Monsterach czuję się trochę niekomfortowo. Posiadałem FZ6N i jest to dla mnie najmniejszy rozmiar moto jaki przyswajam. Bardzo pomoglibyście mi gdyby ktoś odniósł się do pozycji FZ6N w stosunku do Shivera 750. Mam motor cyrcle ergo ale to nie to samo. Główną alternatywą jest dla mnie SV1000N aczkolwiek to trochę poprzednia epoka w stosunku do Aprilii. Bulldog trochę na doczepkę no jest to bardzo spokojny motocykl. Jeśli ktoś z Was planuje sprzedaż na wiosnę to zapraszam do kontaktu. Szukam wersji szarej ze złotą ramą. Apropo, czy mogę znaleźć gdzieś oryginalne malowania? Interesuje mnie czy złota rama zawsze występowała ze złotą kratownicą bo mam na oku egzemplarz w malowaniu złota rama i szata kratownica, nie wydaje mi się żeby było to oryginalne malowanie. Szczerze mówiąc interesują mnie przede wszystkom gabaryty, resztę raczej przyswoiłem. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
przymierzałem się do bulldoga ale dla mnie był za ciężki w manewrach już na parkingu, z shiverem nie mam problemów
185 wzrostu i 88kg wagi

pozycja wyprostowana na moto

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Shiver”