Czy to forum zyje ??

Moderator: Luca

<<

Pawel76

Picciotto

Sprzęt:: Atlantic 125

Post 22 Sie 2017, 14:39

Czy to forum zyje ??

Witam fakt możne nie z tej beczki pytanie ale czy to forum jeszcze żyje czy ktoś robi coś kierunku by to forum tętniło życiem zrzeszało ludzi jeżdżącymi apkami ?

zdaje sobie sprawę ze epoce fejsbukow ryjbukow i innych otwartych pamiętników gdzie cichodajne blondynki samotne brunetki i inne gadziny sie pokazują z dzióbkiem na fotce przy lusterku tam przesiadują ludzie włącznie z motocyklami ale to nie to miejsce dla takich spraw

znam osobiście kilka osób które stwierdziły tu się nic nie dzieje wiec nawet sie nie rejestruje bo po co

może ktoś zacznie ogarniać ludzi stworzy rejony gdzie nie trzeba szukać sie po całym forum skad kto jest organizować spoty w miastach

naprawdę nikomu sie nie chce ? nikomu nie zależy ?
<<

BigSingleCylinder

Uomo d’onore

Sprzęt:: Volvo i już Pegaso 650 MKI

Post 22 Sie 2017, 16:13

Re: Czy to forum zyje ??

Jaka popularność marki takie i życie forum (jakby to był Wieśwagen to by się działo) :lol: Jak tu trafiłem pierwszy raz to tez myślałem,że nic się nie dzieje. Myślę,moim skromnym zdaniem,że parę tematów rozgrzałem w dziale Pegaso.
Staram się dzielić moją wiedzą jak tylko mogę.
Pojechałem ostatnio na lubelskie klasyki nocą,dawno tam nie zaglądałem(bo mój youngtimer stoi nieużywany przez ciągłą jazdę tylko na moto). Pojechałem oczywiście Aprilką. Samochodów bardzo mizernie za to motocykli z setka,może więcej. Aprilka była jedyna (przeszedłem wszystkie sektory i nie widziałem żadnej) a Pegaso to już na 100% była jedna. Jeszcze nie zsiadłem a już trzech gości do mnie podeszło. I teksty typu: "oo aprilia" ,"oo pegaso", " o taka właśnie chciałbym kupić". Zgadnijcie jakie było pierwsze pytanie zaraz po tych ochach? "Bardzo się psuje"?
<<

Pawel76

Picciotto

Sprzęt:: Atlantic 125

Post 22 Sie 2017, 21:04

chodzili mi o to ze ludzie chetnie lacza sie na FB a o forach zapomnieli ludzi jest naprawde sporo posiadajacych apki sek w tym ze malo jest chetnych sie zrejestrowac bo na FB jest wszystko przez to umieraja fora internetowe tak umarlo nasze oplowskie danego modelu czy tez kiedys fiata

jak cos jest publiczne o tylko zernka i wyjda nawet nie napisza czesc czy tez nie zaputaja czy ktos pomoze w czyms
nie wiem kto jest z Lodzi np tutaj brak ni podania miesca
aktualnie szukam lakiernika bo mialem wczoraj szlifa i mam pisac w czym gdzie do wszystkich ? brakuje mi tu rejonizacji i zyjacych ludzi
<<

Piotrek

Capo di capi re

Miejscowość: Rzeszów/okolice

Sprzęt:: TS150&Pegaso650

Post 23 Sie 2017, 00:43

No niestety ale Apriliaforum nie wiem czy kiedykolwiek było w grupie ruchliwych for.
Tak jak piszesz wszystko co ma srejbuka to leci tam z info a jak już tam nic nie znajdzie wtedy litościwie zacznie szukać pomocy na forach i jest "O to aprilia ma swoje forum,o jest mój model,jest nawet to co mnie interesi,dobra mam czego chcę,nara" i tyle gościa widać(w sumie jak miałby się raz zalogować to dobrze że można lukać bez rejestracji)
Ja poniekąd specjalnie piszę tutaj o różnych akcjach aby stworzyć coś w rodzaju bazy danych dla potomnych (akurat w Pegaso)różne rozwiązania,przeróbki lub proste pytania z podstaw aby ktoś to czytając coś mógł załapać na temat swego moto.
Dużo jeżdżę ale włoska Aprilia jest w moich rejonach słodkością i nie mówię tutaj tylko o Pegaso ale ogółem.
Forum nie należy do ruchliwych i ciężko to będzie zmienić bo najpierw trzeba by było zarzucić na ludzi modę na Włoską markę a później stworzyć miejsce gdzie ludzie by pisali o tym a tak mamy jedno forum na cały kraj i jesteśmy rozsypani jak paczka draży na drodze.
Widać w dziale "Motocykle Aprilia" gdzie się coś dzieje a gdzie zapadła zima dawno temu i tylko czasem ktoś puści sygnał że jeszcze pacjent żyje.
Takie czasy nastały,mam 24 lata a już się czuję jak z czasów Oldschool :D
<<

Tharkun

Principiante

Miejscowość: Mikołów

Sprzęt:: Aprilia RS4 125

Post 23 Sie 2017, 21:33

Jak czytałem stare posty to wydaję mi się, że jakoś bardziej tętniło życiem to forum. Były odpowiedzi, jakieś koszulki forumowe, polary czy projekty customowe. A teraz na odpowiedź czeka się kilka dni albo wcale jej nie ma. Z tym fejsem bym nie przesadzał, specjalnie poszukałem grup i nie jest tego jakoś dużo. To chyba jednak przez to że Aprilia nie jest specjalnie popularna w Polsce :/
<<

aroR6

Autista

Miejscowość: Cieszyn

Sprzęt:: aprilia falco

Post 16 Wrz 2017, 18:32

Być może na forum sie mało dzieje ale osobiscie duzo zawdzieczam tej stronce, odkąd mam apke to nie jeżdżę po mechanikach bo sam serwisuję swój sprzęt a byłem w tym temacie lewy...przynajmniej wiem co mam. Trochę szkoda , że nie można się z kimś umówić na małe trzęsienie ziemi w okolicy :) Słaby kontakt forumowiczów niestety.

Wróć do Propozycje do forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość