[S] RSV R - MK1

Kupię, Sprzedam, Zamienię

Moderator: Mazzi

Regulamin forum
1. Nie można wystawiać ogłoszeń dotyczących towarów, którymi handel na terenie Polski jest zabroniony.
2. Ogłoszenie powinno zawierać kontakt do siebie: e-mail, numer gadu-gadu, telefon kontaktowy.
3. Każde ogłoszenie jest zamieszczane na 2 miesiące, po tym czasie zostanie usunięte.
4. W przypadku gdy ogłoszenie będzie już nieaktualne (transakcja odbyła się), prosimy o kontakt z moderatorem w celu usunięcia ogłoszenia.
5. Każde ogłoszenie musi zostać zaakceptowane przez moderatora. Do czasu akceptacji nie będzie widoczne.
6. W dziale giełda nie prowadzimy dyskusji , od tego są inne działy, a kontakt odbywa się przez PW. Ogłoszenia zostaną zamknięte przez moderatora.
7. Zamieszczamy tylko ogłoszenia typu [kupię] [sprzedam] [zamienię] , ogłoszenia zawierające linki do znalezionych w sieci towarów będą usuwane. Wyjątek stanowi link do własnego ogłoszenia np. na portalu aukcyjnym.
8. Zamieszczając ogłoszenie, akceptujesz ten regulamin.
9. Moderator też jeździ na motocyklu i jak tylko będzie przy kompie zatwierdzi Twoje ogłoszenie.
Awatar użytkownika
Azz
Vinkiel Capo
Bike: 2000.5 Mille R
Kontakt:

[S] RSV R - MK1

Post autor: Azz » 22 sty 2018, 19:41

Ahoj, Tuono kiedyś poszło to i teraz pora na RSV ;)

Tak toto wygląda, od stanu obecnego niż tego z foto różni się tarczami hamulcowymi z polifta (ori tarcze były dobre, klocki felerne się okazały suma sumarum, są już nowe SBSy).
Obrazek

Stan lepszy od BDB, moto było przeze mnie rozebrane i poskładane w całości, coś nie grało to było wymienione.

Cały temat: viewtopic.php?f=41&t=3526&start=70" onclick="window.open(this.href);return false;

Mody na szybko + info,
- sety TRW w pełni regulowane,
- oil jet,
- zawias z RSV4 - przód + błotnik przód carbon z RSV4 (ori Ohlins był prosty, ot taka fanaberia radialna bo ładniej wygląda xD),
- zawias z RSV4 - tył,
- zaciski przód z BMW S1000RR,
- trójkąty przerobione pod tylny amor - wypalone z nierdzewki - dopasowane tak aby wysokość moto była jak oryginał,
- napęd ma z 6000 km,
- szyba MRA,
- nowe pompy Nissiny z ZX14 + dodatkowo nowe krótkie klamy + przewody nowe z HELLa pod kierownice z Falco (ori kiery też mam i dorzucam + ori przewody),
- ledowe kierunki + oświetlenie + H4 LED z pełnym odcięciem (nie razi),
- kolektor Akrapa 2 w 2 ori po obróbce kwasem - stan fabryka + 2x Akrapovic (IDEALNE) + uchwyty custom,
- wysprzęglik MPL, mocowanie tablicy custom nierdzewa,
- siedzonko pasażera też gdzieś mam, siedzonko kierowcy było obszywane na nowo,
- aku ma rok czasu - Varta,
- rok temu wymieniałem łożysko główki + inne łożyska które trzeba było przy "odświeżaniu",
- OZety i całą resztę widać na zdjęciach, jeszcze z multum innych rzeczy o których nie pamiętam typu K&Ny, Gabro chipy, stopka CBR, Ohlins damper, itd. ;d.

W moto wsadzone mnóstwo serca, pracy i pieniędzy ;D (można zerknąć w temat), ale jak się w głowie ubzdura coś nowego to co poradzić :D.

Na chwilę obecną nie ma inwestycji i nie przewiduję, ah przebieg to jakieś ~25kkm.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to PW.

Az
Ostatnio zmieniony 24 sty 2018, 18:47 przez Azz, łącznie zmieniany 1 raz.
Aprilia RSV Mille R '00 - customized ;d
BMW R 1200 GS Adventure '07 =d
"No risk no fun" ;d

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Bike: SL1000RSV Factory Project
Kontakt:

Re: [S] RSV R - MK1

Post autor: Whiplash » 24 sty 2018, 12:32

juz mnie serce boli :evil:

Awatar użytkownika
Azz
Vinkiel Capo
Kontakt:

Post autor: Azz » 24 sty 2018, 18:47

Whiplash pisze:juz mnie serce boli :evil:
Od czego ;D? Znając życie nikt nie kupi bo są przecież 2x tańsze na "rynku" ;D
"No risk no fun" ;d

Ozzy
Picciotto
Bike: RSV Mille, Hornet 900
Kontakt:

Post autor: Ozzy » 27 sty 2018, 12:15

A dlaczego chcesz sprzedać tak sentymentalny sprzęt? Widzę, że luźno podchodzisz do tematu. Nie chcesz sobie jej zostawić? tym bardziej tak całkiem fajnie i z głową pomodzonej. Oczywiście nie odbieraj mojego pytania o jakieś podejrzenia, czy coś w tym rodzaju - tak po prostu się pytam o opinię. Ja patrząc po sobie, wiem, że swoją zostawię bo nie ma co ukrywać, są to jedne z wyjątkowych modeli motocykli w historii, i już się praktycznie zrobiły "kultowe", a też nie są to nie wiadomo jak duże pieniądze na dzień dzisiejszy - ale to jeżeli chodzi właśnie o mnie - takie sentymenty mam do swoich koni.

Awatar użytkownika
Azz
Vinkiel Capo
Kontakt:

Post autor: Azz » 27 sty 2018, 14:34

Ozzy pisze:A dlaczego chcesz sprzedać tak sentymentalny sprzęt? Widzę, że luźno podchodzisz do tematu. Nie chcesz sobie jej zostawić? tym bardziej tak całkiem fajnie i z głową pomodzonej. Oczywiście nie odbieraj mojego pytania o jakieś podejrzenia, czy coś w tym rodzaju - tak po prostu się pytam o opinię. Ja patrząc po sobie, wiem, że swoją zostawię bo nie ma co ukrywać, są to jedne z wyjątkowych modeli motocykli w historii, i już się praktycznie zrobiły "kultowe", a też nie są to nie wiadomo jak duże pieniądze na dzień dzisiejszy - ale to jeżeli chodzi właśnie o mnie - takie sentymenty mam do swoich koni.
Jak zauważyłeś, nie ma parcia na sprzedaż, ale w tym sezonie mam w planie dokupić drugie moto i na RSV pewno mało co będę jeździł, a nie mam "jeszcze" salonu do którego mógłbym ją wstawić :). Ogłoszenie to taki sposób na uzasadnienie sobie kupna kolejnego moto, a potem jeśli nie pójdzie powiedzenie sobie "no cóż nie sprzedał się, zostaje" ;D.

Ta, pieniądze nie duże, niedoceniony sprzęt i praca ;).
"No risk no fun" ;d

aroR6
Giovane d’onore
Bike: aprilia falco 1100
Kontakt:

Post autor: aroR6 » 27 sty 2018, 18:12

Dobrze Ozzy prawi , ja swojej też nie sprzedam , mimo że plecy bolą mnie na sportach, w niedalekiej przyszłości planuje kupić do spokojnej jazdy pegaso albo jakiegoś wygodnego japońskiego nakeda , ale jak ktoś kupi faktycznie za tą cenę to będzie miał najładniejsze rsv gen. 1 w Polsce .
" You are my creator , but I am your master "...

Awatar użytkownika
Azz
Vinkiel Capo
Kontakt:

Post autor: Azz » 27 sty 2018, 19:56

aroR6 pisze:Dobrze Ozzy prawi , ja swojej też nie sprzedam , mimo że plecy bolą mnie na sportach, w niedalekiej przyszłości planuje kupić do spokojnej jazdy pegaso albo jakiegoś wygodnego japońskiego nakeda , ale jak ktoś kupi faktycznie za tą cenę to będzie miał najładniejsze rsv gen. 1 w Polsce .
Chłopaki czy ja wyczuwam, że chcecie mnie odwieść od mojego haniebnego czynu ;D?
"No risk no fun" ;d

Ozzy
Picciotto
Bike: RSV Mille, Hornet 900
Kontakt:

Post autor: Ozzy » 29 sty 2018, 13:43

Azz pisze:
aroR6 pisze:Dobrze Ozzy prawi , ja swojej też nie sprzedam , mimo że plecy bolą mnie na sportach, w niedalekiej przyszłości planuje kupić do spokojnej jazdy pegaso albo jakiegoś wygodnego japońskiego nakeda , ale jak ktoś kupi faktycznie za tą cenę to będzie miał najładniejsze rsv gen. 1 w Polsce .
Chłopaki czy ja wyczuwam, że chcecie mnie odwieść od mojego haniebnego czynu ;D?

Myślę, że nasze wpisy to sugerują. Ja tam powiem wprost - nie sprzedawaj jej, fajna jest, nie jest przesadzona z modami, a wyposażona jest w bardzo "aktualne" mody. Jeżeli doszło by do tego, że już się jej pozbędziesz, to na pewno, prędzej czy później, wrócisz do niej myślami. Ja miałem tak z Africą Twin, ale młody i głupi chłopak byłem, ciekawy poznawania nowych sprzętów, po części mi to wyszło, ale teraz sobie myślę, że mogła by stać pod plandeczką ;) Wracając do tematu - niech sobie stoi, jeść nie woła, myślę, że kwota ubezpieczenia to nie jest jakiś duży problem, a latem będziesz miał pretekst, żeby ruszyć konia te 5 km na przegląd ;)

markos
Consigliere
Bike: no fajny był...
Kontakt:

Post autor: markos » 29 sty 2018, 17:05

Eee, Panie “nie będzie Pan zadowolony” jak się sprzeda :)

Nie wiem za ile ją wystawiasz, ale na polskim rynku pewnie nie jest to cena odpowiednia do stanu i włożonej pracy. Jeśli tak naprawdę nie potrzebujesz tych pieniędzy po prostu ją przykryj i niech stoi. Odpal raz na miesiąc, przejedź się. To już właściwie klasyk, i blisko jest moment kiedy te motocykle zaczną zyskiwać na wartości, szczególnie tak utrzymane jak Twój. Co prawda nie jest to juz oryginal, ale modyfikacje sa zrobione naprawde z glowa i tylko poprawiaja fabryke :)
A jeśli rzeczywiscie chcesz ja sprzedać to wystaw na jakims mobile.de, tam pewnie znajdzie się ktoś kto zapłaci Ci tyle ile jest warta.

Ha! Gdybym mieszkał teraz w PL, to nie wiem czy sam bym się nie skusił 8-)

Murcek46
Picciotto
Bike: RSV1000R
Kontakt:

Post autor: Murcek46 » 31 sty 2018, 19:57

Niestety nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości, a jestem 'wstępnie' zainteresowany. Mogę prosić o kontakt? :)

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Giełda”