[S] Pozostałości po SL1000

Kupię, Sprzedam, Zamienię

Moderator: Mazzi

Regulamin forum
1. Nie można wystawiać ogłoszeń dotyczących towarów, którymi handel na terenie Polski jest zabroniony.
2. Ogłoszenie powinno zawierać kontakt do siebie: e-mail, numer gadu-gadu, telefon kontaktowy.
3. Każde ogłoszenie jest zamieszczane na 2 miesiące, po tym czasie zostanie usunięte.
4. W przypadku gdy ogłoszenie będzie już nieaktualne (transakcja odbyła się), prosimy o kontakt z moderatorem w celu usunięcia ogłoszenia.
5. Każde ogłoszenie musi zostać zaakceptowane przez moderatora. Do czasu akceptacji nie będzie widoczne.
6. W dziale giełda nie prowadzimy dyskusji , od tego są inne działy, a kontakt odbywa się przez PW. Ogłoszenia zostaną zamknięte przez moderatora.
7. Zamieszczamy tylko ogłoszenia typu [kupię] [sprzedam] [zamienię] , ogłoszenia zawierające linki do znalezionych w sieci towarów będą usuwane. Wyjątek stanowi link do własnego ogłoszenia np. na portalu aukcyjnym.
8. Zamieszczając ogłoszenie, akceptujesz ten regulamin.
9. Moderator też jeździ na motocyklu i jak tylko będzie przy kompie zatwierdzi Twoje ogłoszenie.
amebapiaty
Picciotto
Bike: tuono 2013
Kontakt:

[S] Pozostałości po SL1000

Post autor: amebapiaty » 16 lis 2017, 20:22

Witam
Chcialbym przez forum pozbyc sie wszystkich czesci do sl1000, wiec czesciowo i do rsv1000. Byl to model 2000r

Oto tylko CZESC rozpiski co mam(dupereli nie rozpisywalem, tylko elementy wartosciowe):

zebatka tyl
tarcza tyl
polka gorna
polka dolna
podnozek pasazera lewy prawy
podnozek kierowcy lewy prawy
chlodnica oleju
zbiornik oleju
wentylator
zacisk przod
tps
amor tyl sachs
przepustnica
chlodnica wody lewa prawa
regulator
wahacz tyl
zacisk tyl
zbiornik paliwa
rozrusznik
lagi
pompa sprzegla
stator
krocce ssace

Wartosc czesci liczac po allegro to ok 1200zl
U mnie cena za calosc 500(wiec mniej niz polowa) i wysylka POBRANIOWA po mojej stronie.

Telefon: 576 316 046
Prosze o kontakt telefoniczny.

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Giełda”