[K] Falco stelaż czaszy

Kupię, Sprzedam, Zamienię

Moderator: Mazzi

Regulamin forum
1. Nie można wystawiać ogłoszeń dotyczących towarów, którymi handel na terenie Polski jest zabroniony.
2. Ogłoszenie powinno zawierać kontakt do siebie: e-mail, numer gadu-gadu, telefon kontaktowy.
3. Każde ogłoszenie jest zamieszczane na 2 miesiące, po tym czasie zostanie usunięte.
4. W przypadku gdy ogłoszenie będzie już nieaktualne (transakcja odbyła się), prosimy o kontakt z moderatorem w celu usunięcia ogłoszenia.
5. Każde ogłoszenie musi zostać zaakceptowane przez moderatora. Do czasu akceptacji nie będzie widoczne.
6. W dziale giełda nie prowadzimy dyskusji , od tego są inne działy, a kontakt odbywa się przez PW. Ogłoszenia zostaną zamknięte przez moderatora.
7. Zamieszczamy tylko ogłoszenia typu [kupię] [sprzedam] [zamienię] , ogłoszenia zawierające linki do znalezionych w sieci towarów będą usuwane. Wyjątek stanowi link do własnego ogłoszenia np. na portalu aukcyjnym.
8. Zamieszczając ogłoszenie, akceptujesz ten regulamin.
9. Moderator też jeździ na motocyklu i jak tylko będzie przy kompie zatwierdzi Twoje ogłoszenie.
wodecki
Appassionato
Bike: aprilia falco
Kontakt:

[K] Falco stelaż czaszy

Post autor: wodecki » 10 wrz 2014, 18:43

Witam,

usilnie poszukuję stelaża czaszy do Jastrzębia, na początku sezonu wpadłem na pomysł aby swój lekko naprostować ponieważ miałem wrażenie, że zegary nie równo siedzą w ramce i stelaż pękł. Dałem do spawania, ale fachura spie****ił sprawę tak strasznie, że stelaż już ponownie na motocykl nie zawitał i tak oto moja Apka grzecznie przeczekała sezon w garażu :(

Nowy stelaż za 800 czy ileś tam złotych nie wchodzi w grę bo taka kwota stanowi zbyt duże wyzwanie dla mojego portfela.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc :) Może znacie jakiegoś magika, który by mi odwzorował stelaż, ale ze stali? Nie wiem co za debil wymyślił by to było aluminiowe...

Pozdrawiam! :)

Awatar użytkownika
TUOniak
Capo crimine
Bike: Speed Triple 955i customizing
Kontakt:

Re: [K] Falco stelaż czaszy

Post autor: TUOniak » 12 wrz 2014, 14:40

a kontaktowałeś się z gostkiem:

http://allegro.pl/aprilia-sl-1000-falco ... 88079.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ja kupiłem od niego część za 1/10 ceny z e-baya
"..you can play it safe, or play it cool!"
http://www.bikepics.com/members/ernestoo/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/user/FREDALIEN/videos" onclick="window.open(this.href);return false;

wodecki
Appassionato
Bike: aprilia falco
Kontakt:

Re: [K] Falco stelaż czaszy

Post autor: wodecki » 15 wrz 2014, 23:00

dzwoniłem dawno temu i już nie miał, ale ustrzeliłem od niego pług :D

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Giełda”