Sprzedam / zamienię podnośnik pod tylne koło

Kupię, Sprzedam, Zamienię

Moderator: Mazzi

Regulamin forum
1. Nie można wystawiać ogłoszeń dotyczących towarów, którymi handel na terenie Polski jest zabroniony.
2. Ogłoszenie powinno zawierać kontakt do siebie: e-mail, numer gadu-gadu, telefon kontaktowy.
3. Każde ogłoszenie jest zamieszczane na 2 miesiące, po tym czasie zostanie usunięte.
4. W przypadku gdy ogłoszenie będzie już nieaktualne (transakcja odbyła się), prosimy o kontakt z moderatorem w celu usunięcia ogłoszenia.
5. Każde ogłoszenie musi zostać zaakceptowane przez moderatora. Do czasu akceptacji nie będzie widoczne.
6. W dziale giełda nie prowadzimy dyskusji , od tego są inne działy, a kontakt odbywa się przez PW. Ogłoszenia zostaną zamknięte przez moderatora.
7. Zamieszczamy tylko ogłoszenia typu [kupię] [sprzedam] [zamienię] , ogłoszenia zawierające linki do znalezionych w sieci towarów będą usuwane. Wyjątek stanowi link do własnego ogłoszenia np. na portalu aukcyjnym.
8. Zamieszczając ogłoszenie, akceptujesz ten regulamin.
9. Moderator też jeździ na motocyklu i jak tylko będzie przy kompie zatwierdzi Twoje ogłoszenie.
kisiel
Picciotto
Bike: RSV4 RR
Kontakt:

Sprzedam / zamienię podnośnik pod tylne koło

Post autor: kisiel » 10 sty 2019, 19:04

Cześć,

Mam do sprzedania lub zamienię podnośnik ze zdjęcia na taki pasujący do mojej Apki. Zmieniłem moto na RSV4 i o ile pod Bandziora mi wcześniej pasował o tyle do RSV4 już nie pasuje. Jest za wąski i ma płaskie podstawki przystosowane do podnoszenia wahacza o prostokątnym profilu (taki ma Bandzior). Wahacz RSV4 ma profil owalny i używanie na siłę podnośnika jaki mam obecnie mogło by być momentami niebezpieczne. Dlatego przydałby mi się podnośnik z zaczepami w kształcie litery V (lub haka) żeby móc się zaczepić o rolki na wahaczu.
Podnośnik ten kupiłem od Louisa i na ich stronie znajdziecie pełen opis wyszukując pod hasłem "Universal Motorbike Stand".
Stan b. dobry. Cena regularna to ~130 PLN. Ja swój sprzedam za 80 PLN (kwota do negocjacji). W przypadku zamiany jestem w dopłacić jeśli oferowany przez Was podnośnik będzie droższy niż mój.
Preferuję odbiór osobisty/miejsce transakcji w Krakowie (Podgórze). Ale jak trzeba to postaram się zrobić jakąś paczkę i wysłać podnośnik pocztą (lub w inny sposób). Wtedy jednak dojdzie koszt wysyłki, a że podnośnik waży to koszt może być znaczny.

Pzdr.
Piotrek

kisiel
Picciotto
Bike: RSV4 RR
Kontakt:

Re: Sprzedam / zamienię podnośnik pod tylne koło

Post autor: kisiel » 10 sty 2019, 19:10

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Giełda”